Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Jak bardzo zmienił się serwer?
Witam serdecznie, czy zastanawialiście się co zmieniło się przez te kilka miesięcy? 
  Ja zaczynałem w sierpniu, wtedy nikogo nie znałem, rzadko co rozmawiałem z innymi graczami, ogólnie serwer był inny. Administracja była dość chłodna i surowa, sam taki byłem gdy zostałem moderatorem, przyciągnęło mnie jedynie to że jest survival i gra się fajnie. Jednakże wszystko zaczęło się zmieniać, zaczęli wracać dawni gracze m.in. Jajnick, ochłodziły się moje stosunki z innymi, jednakże do teraz wszystko się poprawiło. Odeszło także trochę graczy, były spore zmiany w moderacji i administracji. W końcu Założyciel wprowadził małe zmiany, które zaczęły być coraz większe, doszedł kreatywny pvp dzięki czemu areny straciły na ważności. Teraz zostaną wprowadzone nowe sposoby pozyskania gąbek, ogólnie z dnia na dzień zmienia się serwer. Teraz gdy każdy wchodzi to się wita a inni z uśmiechem także się witają, ludzie są dla siebie mili, uprzejmi, pomocni oraz budują między sobą znajomość co przeradza się w przyjaźń, wiele osób może tak twierdzić. Oby tak dalej, mam nadzieję że serwer dalej będzie się tak wspinał. A Wy jakie macie odczucia?
,,Ban parlamentarny" - emerald. Super!
tak racja fajne jest ale szkoda ze z gabek nie wylatuja np.diaxy szmaragdy itp. Shy Blush Sleepy :Założyciel:
Gram dosyć długo i również zauważyłem całkiem sporo zmian tych już zrealizowanych jak i jeszcze nie zrealizowanych.
Naczelny Krytyk serwera.
Gram od początku aczkolwiek za najlepsze momenty gry uważam kwiecień-maj i teraz zaczyna się robić z powrotem ciekawie. łatwiej byłoby mi opowiedzieć o zmianiach na ts/skype bo nawet w 5 postach długich jak moje opowiadanie tego nie zmieszczę Smile
Mors meta malorum – Śmierć kresem cierpień...
(19.11.2015 14:20)xkeverthpl2000 napisał(a): tak racja fajne jest ale szkoda ze z gabek nie wylatuja np.diaxy szmaragdy itp. Shy Blush Sleepy :Założyciel:
To postulat rodem z najgorszych serwerów EasyHC.
Po co wylatujące diamenty z gąbek?
Bo lucky blocki. A mnie to, rzeczywiście polubiłeś Tongue
Gram od 21 maja 2015 i jako pierwsze rzeczy zrobione na serwerze zbudowałem domek 6x10x10 i zgriefowałem domek n00ba z easyHC o nicku Chemik.
@Rohen o ty niedobry! za griefy bany są xDD nie no żartuje ale Chemika pamiętam (jeszcze)
Mors meta malorum – Śmierć kresem cierpień...
Właśnie, zgniłe BANYnany za to są! heheszki
Nic nie zniszczyłem, jedynie dodałem trochę wody i drzew! Gościu mnie zdenerwował, to mu polepszyłem design fundamentów lepianki z dirta. Teraz to jedyna ładna rzecz w okolicy. Tongue
Serwer sie zmienia. Gracze odchodza, a przychodza nowi
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
Jak sobie przypominam wakacje... Coś się wtedy na ancapie działo...
(14.12.2015 22:42)Rohen napisał(a): Jak sobie przypominam wakacje... Coś się wtedy na ancapie działo...
Obecnie dzieje się znacznie więcej.
Na razie raczej dla mnie nic się nie zmienia.
Jak to nic? Od czasów mojej degradacji było sporo zmian.
Zgodzę się z MeZim. Dodanie PvP. Więcej miasteczek. Wiele się pozmieniało.
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
@Skirim
Jednak masz rację. Dodane wioski różne, sklepy.  W sumie nie spojrzałem na to z tej perspektywy. Chociaż dodanie pvp to nie była taka duża zmiana.
(14.12.2015 23:24)Założyciel napisał(a):
(14.12.2015 22:42)Rohen napisał(a): Jak sobie przypominam wakacje... Coś się wtedy na ancapie działo...
Obecnie dzieje się znacznie więcej.

Tylko, że teraz się dzieje w dobrym sensie. W wakacje działo się w złym sensie...
Serwer idzie w dobrą stronę.
#odkop
To ten administrator.  Blaze