Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Ankieta: Czy poradnik okazał się przydatny?
Tak.
100.00%
4 100.00%
Nie.
0%
0 0%
[Wyniki ankiety]

Zmiana nicku.
#1
Jeśli kupowałeś Minecraft, i wybrałeś nick który już Ci się znudził, zawsze możesz go zmienić - za darmo!
Jak to zrobić?

Najpierw musisz się zalogować na stronie mojangu (account.mojang.com/login).
Kiedy już to zrobisz, wejdź w zakładkę My Account (account.mojang.com/me), a następnie wciśnij przycisk CHANGE, który wygląda tak:
[Obrazek: jNUlJ.jpg]
Otworzy się nowa karta z prośbą podania nowego nicku oraz hasła do konta.
Potwierdzasz zmiany, i możesz grać z nowym nickiem. 
Nick można zmieniać co 30 dni.

Jeśli nie kupowałeś Minecraft i grasz na Non-Premium, zmiana nicku to nie problem.

Wejdź w swój launcher Minecraft, poczekaj aż się załaduje.
Następnie wciśnij "EDIT PROFILE" - wyskoczy Ci okienko z ustawieniami dot. gry i nie tylko.
Będziesz miał wtedy pole ze swoim nickiem - możesz je usunąć oraz wpisać swój nowy nick.
Klikasz SAVE i zamykasz okienko. Możesz grać z nowym nickiem.

                                                                                     Ostrzeżenie:
Kiedy zmienisz nick, będziesz się musiał ponownie rejestrować, więc stracisz wszystkie przedmioty w ekwipunku.
Przed zmianą nicku koniecznie skontaktuj się z administracją w celu uniknięcia powstania multikonta.

-----
Poradnik autorstwa Vindow.
Zakazuje się kopiowania bez zgody autora.
#2
Pamiętajcie że po nowym nicku każdy jest w stanie dotrzeć do nicków którymi posługiwaliście się wcześniej. Ba, Mojang zapisuję nawet bardzo dokładną date zmiany nicku. Tak na potwierdzenie moich słów znów dorzucę tu wklejke z mojego terminala (jest to historia zmian gracza Vindow):
Kod:
MinecraftInspector v1.0
Created by ~xgh69.

Enter username: Vindow
UUID: 1686b89136164615975674017a8d5f44
Registered name: SkadiPL
Name #2: Melder | changed: 2015-07-30 16:54:40
Name #3: Vindow | changed: 2015-08-30 10:49:22
#3
Zawsze można to sprawdzić tutaj: namemc.com
Sprawdzisz tam datę wygaśnięcia nicku, obecny i stary.