Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Fuczak
#1
Sen moim największym wrogiem. Z braku możliwości połączenia się z serwerem, spojrzałem na forum i moją tragiczną frekwencje na nim. Postanowiłem to chociaż w najmniejszym stopniu zmienić. Moją uwagę przykuł jedyny pusty dział, samotny wśród innych rozpieszczanych kolegów i szlochający w tej szerokiej żółtej przestrzeni.

Cześć wszystkim Smile Nikogo prawie nie kojarzę, jakieś przebłyski związane z niektórymi nickami niewiele mi mówią. Nazywam się Łukasz. Dziełem szatana (czyt. minecraftem) interesuje się od pamiętnego roku 2011, kiedy to wstąpił we mnie pod postacią niewinnej ikonki launchera i wołając do siebie złapał w swoje sidła. Oczywiście na graniu w sześciany i spędzaniu godzin na TeamSpeaku mój świat się nie kończy.Głównie pochłania mnie muzyka, nie tylko jej odbiór i gra na instrumencie. Obecnie sprawuje opiekę nad serwerem Voxels, który przechodzi generalny remont. Poza nim prowadzę kilka inny projektów zahaczających także o polskie społeczności graczy. Mam nadzieje, że prędko nie zniknę i kiedyś jeszcze będę miał przyjemność pograć z niektórymi z użytkowników forum Smile 
#2
zapraszam po godzinach 16-17 na ts :d dużo osób gra w co innego niż mc ,ale tez i mc, idzie pogadać i sie pośmiać, Siema ;d
                                          Hejter#1
#3
Witamy w ancapie xD 

Ps. Chyba mnie pamiętasz
[Obrazek: VWk1BPJ.png]
#4
Witaj !  Wink
#5
Spóźnione, ale witaj Big Grin
To ten administrator.  Blaze