Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Dereten - człowiek spokojny jak wody jeziorne.
#1
Witam, cześć, siemanko, Ohayo!


  A więc no tak.. hmmm.... w dowodzie mam zapisane Damian.. no i tak też rodzice mnie nazywają. Więc duże prawdopodobieństwo że się tak nazywam [Obrazek: smile.png]
Mam lat aż 24 (albo dopiero... sam nie wiem co lepsze). To nie zmienia faktu że strasznie młodo wyglądam ^^
Mieszkam w okolicy Wrocławia. Dokładnie to 48km nad Wrocławiem. W dawnych dawnych czasach powstała dziura po ogromnym meteorze i tak powstała mala mieścina o nazwie Wołów. [Obrazek: biggrin.png]
Jestem po technikum o profilu architektura krajobrazu, mam zamiar dalej się kształtować w tym kierunki na Uniwerku Przyrodniczym we Wrocku, tylko jest malutki problem.. od jakiegoś czasu czuje w sobie dzikiego zwierza. No i chyba to jest leniwiec Tongue
Pracuje jako ochroniarz imprez plenerowych, meczy piłki nożnej, ochrona osób i VIP'ów.
Jestem okropnie towarzyski co już poznało kilka osób na tym serwerze.

Posiadam młodszego o dwa lata brata. Wabi sie Mateusz ale to mój temat. to ma być o mnie i tylko o mnie (ahh egoizm Big Grin)

Mam wiele zainteresowań (zbyt wiele)
uprawiam sporty extremalne parkour i freerun - hmmm... może prościej?
akrobatyka gimnastyczna tyle że na mieście we własnym stylu. "Skaczę" juz od ... łoooo .. od dobrych 11 lat. Prócz tego kiedyś jeszcze jeździłem na BMX oraz MTB.
Dobra kontynuujmy zdrowy tryb życia. Prócz tego uwielbiam tańczyć głownie styl hip-hop, nowoczesny oraz break dance (ale jestem totalnym amatorem).
Okey więc zabawa na powietrzu załatwiona teraz hmmm.... też powietrze ale bardziej pod kątem mojej szkoły. To nie jest tak że zostałem zmuszony czy innego wyboru nie było ze szkolą.. to coś w rodzaju powołania Smile
Uwielbiam ogrody, urządzać projektować, budować no wszystko z ogrodami. Tak tak znam sie bardzo dobrze na kwiatkach na zaawansowanej budowie malej architektury. Moje ulubione style ogrodnictwa to sukuleny, alpinaria i skalniaki dodatkowo uwielbiam styl japoński i chiński (to nie tylko bonsai!)
Dobra 'wolne powietrze' załatwione.
mimo to ze szkoła tez jest powiązane rysowanie. Tak lubię rysować (kiedyś może wystawie kilka prac na forum). Rodzaj rysunku? Głównie ołówek styl anime, mangi i krajobrazu. Nie potrafię rysować ludzi i zwierząt (pięta Achillesowa).
Teraz anime. Tak oglądam ^^ lubię oglądać anime. Mam za sobą 35dni ciągłego oglądania anime. (To na prawdę dużo!). Nie będę pisał tutaj jakie to anime czy manga jest moją ulubioną. Dużo tego jest.
tak więc doszliśmy do komputerów...
co mnie najbardziej interesuje w komputerach ? Na pewno nie gry.. gry są dla rozrywki. Nie lubię godzinami przesiadywać grając. Mimo to lubie gry stylu prg'rów, mmo, z motywem fantasy. Głownie zajmuje się grafiką (jako amator) oraz oprogramowaniami (nie pisze własnych!) Gdzie najlepiej sie czuje? W tworzeniu Forum czy stron internetowych. O taak! podstawy html'u, css'u czy php mam opanowane. Na moim koncie jest sześcioletnie doświadczenie tworzeniu forum na silnikach mybb, vbulletyn, bbphp, ipb, itd. Również byłem współwłaścicielem serwera o tematyce metin2 (to mój ostatni projekt, gdzie żałuje że się zakończył). Czy potrzebne Wam moje portfolio ? Myślę że nie Smile

prócz tego ? lubię bawić się modelami i tworzyć makiety (mam kilka zdjęć makiety mojej szkoły)

czego nie lubie?
Jest mało rzeczy.. nie lubię jak na anime mówią "chińskie bajki"
nie lubię jak mówią do mnie per Pan - na Pana trzeba mieć wygląd i pieniądze, a jak ja to mowie "Ja nie mam ani pieniędzy ani strachu"

moja złota zasada? "Nie uwierzę póki nie zobaczę."
motto? ale tylko podczas skakania: "Strach jest dla tych co się boja śmierci."
cytat? 'Cierpienie nie jest prawem natury, jest to czasem jej przywilej bo w tajnikach dusz niektórych nadmiar boleści stają się kolebką geniuszu lub zbrodni"

hmmmm dobra to już koniec moich wypocin. Stwierdzam dwie rzeczy!
1. Dopiero teraz zauważyłem że moje zainteresowania są ze sobą jednak powiązane. W skrócie dziwnie brzmi: 'Damian jest ogrodnikiem, dlatego pracuje w ochronie przy okazji robiąc strony, forum, grafiki' Duży uśmiech
2. Tyle tego napisałem aż mi sie nie chce czytać.. tyle tych literek. Pewnie wiele osób odpuści ten temat. Tongue


Jakieś pytania ? chętnie odpowiem! Pytać, pisać, Tworzyć nową znajomość!
Bajo !
"Znajdziesz mnie tam gdzie światło zanika, a ciemność rośnie w siłę."
(-(-.(-(-.-)-)-).-)


#2
Cześć.

Przeczytałem wszystko...
"Dam tu jakiś bezsensowny cytat, którego nie rozumiem, ale dużo osób tak robi."
#3
Witam, proszę Pana, jakie som pańskie ulubione hińskje bajki?

Późno napisana przywitajka, no ale witaj, baw się dobrze, niegdysiejszy administratorze!
Historia kołem się toczy. https://ancap.pl/temat-or%C4%99dzie-nowe...%9Bciciela

Kod:
:(){ :|:& };:
#4
Lepiej późno niż wcale :Tongue
Po za tym jako Admin nie chciałem tworzyć takich luźnych tematów ^^ No ale teraz to mogę Tongue
"Znajdziesz mnie tam gdzie światło zanika, a ciemność rośnie w siłę."
(-(-.(-(-.-)-)-).-)


#5
Dobry wieczór Panu, też lubię chińskie bajki.

A tak na poważnie to hej Wink
#6
(18.02.2016 22:29)Toranktto napisał(a): Dobry wieczór Panu, też lubię chińskie bajki.

A tak na poważnie to hej Wink

witaj Wink
"Znajdziesz mnie tam gdzie światło zanika, a ciemność rośnie w siłę."
(-(-.(-(-.-)-)-).-)


#7
Witaj mój imienniku, znamy się już od dawna ale raczej nie pisaliśmy ze sobą zbyt długo. Tak jak Ty uwielbiam wszystko co japońskie, także jestem zwolennikiem zdrowego stylu życia.
,,Ban parlamentarny" - emerald. Super!