Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Dotacje
#1
Utrzymanie serwera nie jest tanie- kosztuje 60 zł miesięcznie. Wszelkie dotacje od Was są bardzo mile widziane!
Możesz tu wpłacić dotację zarówno na Ancap.pl jak i na mody.ancap.pl Smile

Możliwe sposoby wpłaty:
  • Bitcoin 
  • Przelew zwykły
  • PaySafeCard


Aby wpłacić, wyślij do mnie wiadomość prywatną w celu uzyskania kodu BitCoin, danych do przelewu lub wyślij mi kod PaySafeCard.
In nate ulcus es.
#2
Z racji bardzo złej aktualnej sytuacji finansowej serwera prosimy o nawet najmniejsze dotacje. W innym wypadku niestety będziemy zmuszeni przenieść serwer na mniej wydajną maszynę. :/
To ten administrator.  Blaze
#3
Hmm... Mam pewne propozycje.
  • Zamiast tych dla beki reklam można wstawić prawdziwe, dzięki temu można uzbierać jakieś grosze.
  • Zamiast wspierać serwer za nic, można lekkie ułatwienie:
  1.  1zł - 10 żelaza
  2.  2zł - 32 żelaza
  3.  4zł - 64 żelaza i 5 złota
  4.  5zł - 64 żelaza i 10 złota
  5. 10zł - 64 żelaza, 15 złota i 3 diamenty
  6. 15zł - 64 żelaza, 20 złota i 10 diamentów.
Mam nadzieję, że propozycje będą rozpatrzone, żebyście nie musieli przenosić serwera na inną maszynę.

//edit: Można zmienić ceny na mniejsze.
#4
Przekonajcie mnie do oddania 20zł w pejsejfkard xD
#5
(12.12.2016 18:59)gelo1238 napisał(a): Przekonajcie mnie do oddania 20zł w pejsejfkard xD


Tu nie chodzi zeby cie przekonac robisz to z wlasnej woli nikt cie nie musi przekonac ale pomozesz w tedy serwerowi 
(12.12.2016 19:53)Black napisał(a):
(12.12.2016 18:59)gelo1238 napisał(a): Przekonajcie mnie do oddania 20zł w pejsejfkard xD


Nie będzie lagów na serwerze i będziesz z siebie dumny.

TU nie chodzi ze nie bedzie lagow "moze beda" ja sie ciesze ze ancap bedzie ogolnie istnial nie wazne na jakiej maszynie :Smile


Jak chodzi o to, to wiedzialem ze nastapi taki moment nie mam jak utrzymac ten serwer i wyslac ta dotacje ale mam nadzieje ze wam sie uda a nawet jak bedzie ta slabsza maszyna jak mowile ciesze sie ze chociaz jest ten ancap Smile
każdy kiedyś odejdzie
#6
Jak dowiedziałem się o magicznej dziurce i banie to zrezygnowałem.
Black, lagi były, są i będą, jak nie po stronie serwera to po mojej.
#7
Jak zamkną serwer z powodu nieopłacenia maszyny, to lagi znikną.
#8
Tak się nie może stać! Gracze nie mogliby się z tym pogodzić!
Zamknijmy serwer zanim dojdzie do katastrofy!
#9
Wiadomość wygenerowana automatycznie - temat został przeniesiony do kosza.
Właściciel, technik lub obserwator - od początku do końca z ancapem.