Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Podziel się kreatywnością i zyskaj reklamę! Nowy temat!
#1
[Obrazek: SOPCvXm.png?1]

Jesteś kreatywną osobą i chcesz się pomysłem całym światem tym podzielić? Nie ma sprawy! Wystarczy, że podeślesz mi na moim forum pomysł wraz z krótkim opisem. Ten proces trwa 5 minut, a może ci naprawdę dużo pomoc. Zostaniesz zareklamowany (jak już mogłeś zauważyć na zdjęciu) na moim kanale YouTube. Konkretnie w tytule gdzie został przedstawiony pomysł i w opisie. To nie wszystko! Twój kanał będzie widoczny po prawej na głównej stronie kanału. Tam będzie mógł każdy zauważyć twój kanał!



[Obrazek: aHd8sLA.png?1]

Naturalnie tylko nie wystarczy reklama na YouTubie, więc dbam też o inne możliwości takie jak Forum. Twój pomysł będzie opublikowany na Forum Ancap.pl, Craf****.pl, MPCFo***.pl i andrzejek.hostmc.pl/forum. Zostanie dodany do tego mały opis i film.


[Obrazek: 6HoCHRN.png?1]

Na moim kanale prowadzimy dyskusje. Nie znajdziesz tu komentarzy typu „pierwszy”, ponieważ są ręcznie zatwierdzane przeze mnie.


[Obrazek: Isd4kN7.png?1]

Filmy, które są przedstawiane na moim kanale, są jak najwyższej jakości. Jednak z czasem ludzie wymyślają coś nowego. Otóż jakość 4k, która niebawem zawita na mój kanał. Do tej pory kanał się w dobrą stronę rozwija w sekcji jakości i mam nadzieje, że tak pozostanie.


[Obrazek: ukPKkwW.jpg?1]

Witam wszystkich. Proszę już nie zgłaszać na moim forum pomysłów. Od teraz mam specjalny e-mail tam, gdzie możecie wysyłać wszystkie propozycje, wiadomości i inne. Mojego e-maila będę częściej sprawdzał niż Skype'a, prywatne wiadomości na tym forum. Pozdrawiam, Andrzej02.

[b][email protected]
[/b]

Pozdrawia Andrzej.
#2
#ref Podeślij swój pomysł i zobacz go już jutro na moim kanale.
#3
Nowe pomysły trafiają na moje forum.
Black napisał Post na moim forum z pomysłem. 19 minut później odpowiedziałem na ten post. Zostanie on jutro opublikowany. 
http://andrzejek.hostmc.pl/forum/showthr...d=29#pid29

Pozdrawiam.
#4
Witam wszystkich. Proszę już nie zgłaszać na moim forum pomysłów. Od teraz mam specjalny e-mail tam, gdzie możecie wysyłać wszystkie propozycje, wiadomości i inne. Mojego e-maila będę częściej sprawdzał niż Skype'a, prywatne wiadomości na tym forum i GG.

[email protected]

Pozdrawiam, Andrzej02.
#5
Cóż... forum popularnością się nie cieszyło ;_;
#6
(31.03.2016 00:53)benio1394 napisał(a): Cóż... forum popularnością się nie cieszyło ;_;


Nie chodzi o popularność tylko o to, że Axentio nie chce, żebym reklamował moje forum. Forum zostanie niedługo zamknięte.