Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
AUTORSKI plugin dla każdego
#21
Szkoda Sad No ale bardzo fajnie, że podejmujesz się tego zadania. Wink
Historia kołem się toczy. https://ancap.pl/temat-or%C4%99dzie-nowe...%9Bciciela

Kod:
:(){ :|:& };:
#22
(16.03.2016 15:14)bobekrobal napisał(a): Szkoda Sad No ale bardzo fajnie, że podejmujesz się tego zadania. Wink


Już wiem, dlaczego jest ci kod źródłowy potrzebny. Chcesz zobaczyć czy plugin nie jest plagiatowany… Możecie mi chyba zaufać? Dlaczego wy tak o mnie myślicie @Axentio @BobekRobal. Macie tutaj src. Załadujcie go w Eclipse. http://andrzejek.hostmc.pl/ftp/ są tam dwa pluginy. Jeden do logowania, jeden od podstaw. (nie sa gotowe)

Dziękuje bardzo za przesłanie parę informacji. Nie zdradzę imienia. Szkoda.
[Obrazek: axe.PNG]
#23
dobra, koniec tego offtopa... Jeśli rozumiem wątek miał służyć do zgłoszenia "pomysłów" na pluginy, a tymczasem...
Jak dla mnie ujawniony kod źródłowy miałby za zadanie umożliwić sprawdzeie:
- czy kod nie wprowadza backdoorów na serwer
- czy kod jest optymalny


Pytanie, jak idą pracę nad pluginem?
#24
Kod nie ma ZADNYCH backdorów (kod źródłowy jest publiczny). Plugin jeszcze pisze wiec nie jest jeszcze dawno gotowy. Jak na razie tworze system loginu. http://andrzejek.hostmc.pl/ftp/
#25
Człowieku, piszę po co jest kod źródłowy dla administracji, a nie oskarżam, że je zawiera. No to powodzenia i miłej pracy. Pisz co jakiś czas posta np. "skończyłem logowanie, biorę się za pisanie komendy 'kill all'". Kod przeczytam w wolnym czasie.
#26
Aha sorry, ponieważ nie zrozumiałem trochę twojego posta. Spoko.
#27
Krótko, zwięźle i na temat, bo zaczyna robić się shitstorm.

Oskarżasz mnie o brak wiary, wysyłając tylko częściowe wiadomości. Jesteś bezczelny, usiłujesz fałszować wiadomości za pomocą cenzury,s ugerując że to ja jestem tym złym. Może wrzucę na forum zapis wiadomości dokładnie taki, jaki był?

Co do samego tematu. Forum dotyczy serwera Ancap.pl i jego podserwerów, nie może służyć do reklamy Twojego prywatnego forum. Pozwoliłem Ci na reklamowanie Twojego kanału, ale zaczynasz tworzyć nieoficjalne podserwery ancapu, pisać na nim reklamy do nich oraz reklamujesz swoje własne forum- jest to niedopuszczalne oraz nieetyczne. Nie mam nic przeciwko pisaniu przez Ciebie pluginów, ale mam coś przeciwko proponowaniu administracji tworzenia plagiatów, samodzielne próby plagiatowania ustawień obecnych na serwerze, po czym zatajaniu części informacji która jest dla Ciebie niewygodna w swoim poście tak, by ukazać innych w złym świetle. Dalsze takie postępowanie szybko doprowadzi do wyciągnięcia konsekwencji- nie będę tolerować czegoś takiego.

Jeszcze raz wracając do tematu Wink Chętnie zobaczę działający, napisany od podstawki plugin który da radę spełnić rolę WE, WG i tym podobnych w chociaż podobnym stopniu jak oryginały. Jednakże szczerze mówiąc nie sądzę by udało Ci się to zrobić tak, by plugin był bezbłędny lub chociaż z minimalną ilością glitchy, do tego nielagujący i niebędący kopią innych kodów. Co do samej kopii- owszem, jeśli stworzysz taki plugin, sprawdzę go pod względem autentyczności chociażby z szacunku do jego oryginalnych autorów.

Jednocześnie informuję że jeśli temat nadal będzie generować tzw. shitstorm, zostanie zamknięty.
In nate ulcus es.
#28
usunąłem posty zawierające masę jadu w stronę autora, a także jego odpowiedzi ( święty również nie jest w tej sytuacji ) i pozostałe posty z tym powiązane. Dopóki nikt nie widział kodu tego co jest to proszę nie zarzucać bezpodstawnie plagiatów i kradzieży kodu.
Proszę również o nieupublicznianie treści wiadomości prywatnych, gdyż po to są prywatne, aby bez zgody wszystkich osób biorących udział w prywatnej konwersacji ich treść nie wychodziła na światło dzienne.
Historia kołem się toczy. https://ancap.pl/temat-or%C4%99dzie-nowe...%9Bciciela

Kod:
:(){ :|:& };:
#29
(16.03.2016 20:47)bobekrobal napisał(a): usunąłem posty zawierające masę jadu w stronę autora, a także jego odpowiedzi ( święty również nie jest w tej sytuacji ) i pozostałe posty z tym powiązane. Dopóki nikt nie widział kodu tego co jest to proszę nie zarzucać bezpodstawnie plagiatów i kradzieży kodu.
Proszę również o nieupublicznianie treści wiadomości prywatnych, gdyż po to są prywatne, aby bez zgody wszystkich osób biorących udział w prywatnej konwersacji ich treść nie wychodziła na światło dzienne.


Pytania (pisze z taba)
Moge uzywac tych samych wiadomosci jak na ancapie ?
#30
Po krótkiej naradzie z Axentiem uznaliśmy, że nie, to wymyśl własne.
Historia kołem się toczy. https://ancap.pl/temat-or%C4%99dzie-nowe...%9Bciciela

Kod:
:(){ :|:& };:
#31
[Obrazek: comment_jgFrfIH0klF2AibyfM3rNLH1htuKoGHL,w400.jpg]

@edit
BungeeMSG
Plugin, który będzie umożliwiał wysyłanie wiadomości do innych graczy, znajdujących się w sieci BungeeCord. Możliwość konfiguracji wyglądu wiadomości jest konieczna, ponieważ żaden z obecnie dostępnych wtyczek tego nie oferuje. 
Podpowiem oczywiście, że wtyczka ma działać na silniku Bungee, co jest raczej oczywiste.
Dwie komendy: /msg oraz /r, bez żadnych permisji.
#32
Andrzej, nie można przepuszczać nigdzie niesprawdzonego pluginu, bo autor może przemycić coś w rodzaju np. jaj smoka lecących z dirtu po napisaniu na chacie ,,wooolooloo!". Nie można ufać w 100% nikomu, szczególnie już jak zauważył administrator forum cwaniakom próbującym się wykręcić fałszerstwem.
#33
(16.03.2016 23:46)Rohen napisał(a): Andrzej, nie można przepuszczać nigdzie niesprawdzonego pluginu, bo autor może przemycić coś w rodzaju np. jaj smoka lecących z dirtu po napisaniu na chacie ,,wooolooloo!". Nie można ufać w 100% nikomu, szczególnie już jak zauważył administrator forum cwaniakom próbującym się wykręcić fałszerstwem.

(16.03.2016 20:47)bobekrobal napisał(a): usunąłem posty zawierające masę jadu w stronę autora, a także jego odpowiedzi ( święty również nie jest w tej sytuacji ) i pozostałe posty z tym powiązane. Dopóki nikt nie widział kodu tego co jest to proszę nie zarzucać bezpodstawnie plagiatów i kradzieży kodu.
Proszę również o nieupublicznianie treści wiadomości prywatnych, gdyż po to są prywatne, aby bez zgody wszystkich osób biorących udział w prywatnej konwersacji ich treść nie wychodziła na światło dzienne.

Proszę już nie pisac takie posty. Kod będzie przejrzysty, na githubie i każdy będzie mógł go sprawdzić. Bry.
#34
Bobek ledwo co usunął jad a tu pojawia się kolejny jad, proponuję dla Rohena -20 procent za rozpoczynanie shitstormu.




// nie uważam, że Rohen zrobił coś złego, natomiast Ty napisałes w pełni offtopicowy post ~ Bobek
,,Ban parlamentarny" - emerald. Super!