Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Ankieta: Co sądzisz o dodaniu SKRZYNI KRESU do serwera?
Jasne to super pomysł, taka skrzynia na spawnie polepszy i nie mocno ułatwi rozgrywkę
10.00%
1 10.00%
Nieee, zdecydowanie nie, według mnie to zbyt ułatwi rozgrywkę
70.00%
7 70.00%
Nie mam zdania.
20.00%
2 20.00%
[Wyniki ankiety]

ENDERCHEST dobry czy zły?
#1
Witam   Rolleyes

     mam pewną propozycje zmiany, a mianowicie dodanie do serwera Enderchest'a który opcjonalnie znajdowałby się na spawnie i był dostępny do skraftowania lub w jakiś sposób (łatwiejszy) dostania przez gracza co jak na moje odczucia po grze na tym serwerze bardzo by pomogło a nie łamie ogólno przyjętej czy to zasady czy "postanowienia" ,że jest to serwer jak najbardziej zbliżony do singla w Minecraft. (Co według mnie czyni go w pewien sposób unikatowym i pewnie dużo osób takiego właśnie serwera poszukuje wśród innych praktycznie niczym się niewyrównujących serwerów) Gracz mógłby spokojnie bez konieczności zakładania własnej okubowanej działki przetrzymywać swoje (cenne i ciężko zdobyte przedmioty) w jego osobistej skrzynce kresu. To jeden z wielu argumentów które myślę że skłonią administracje jak i samego Właściciela (Ax) do chociaż przemyślenia takiego posunięcia w stronę graczy nowych jak i starych wyjadaczy.  


                              MUFFINPLAY, Bartek
#2
Enderchest za trudny do zdobycia? Co sie dzieje z tym serwerem..
[Obrazek: VWk1BPJ.png]
#3
(27.03.2016 21:02)eriqosek napisał(a): Enderchest za trudny do zdobycia? Co sie dzieje z tym serwerem..


ależ nie oto chodzi, miałem na myśli dodanie go jako coś w rodzaju kitstartera gdzie gracz może przechowywać swoje cenne intemy i zaglądać do nich na spwanie Smile
#4
Serwer jest KLASYCZNYM survivalem - Żadnych kitów, żadnych dropów ze stone'a, żadne EZHC

Ale co do skrzyni to jestem na tak Tongue
[Obrazek: VWk1BPJ.png]
#5
(27.03.2016 21:06)eriqosek napisał(a): Serwer jest KLASYCZNYM survivalem - Żadnych kitów, żadnych dropów ze stone'a, żadne EZHC

Ale co do skrzyni to jestem na tak

Smile
#6
Enderchest jest do nabycia w sklepach graczy i można go sobie kupić. Brak pieniędzy? Wystarczy sprzedać kilka stacków (z tego co widzę to wystarczą tylko 2) drewna i już masz enderchest. Żadnych kitów, żadnych ogólnodostępnych ułatwień na spawnie.
#7
Jestem na Nie , Jest to zbędne .
#8
To co jest na spawnie w zupełności wystarcza. Nie zapominajmy o podstawowych założeniach naszego serwera. Takie rzeczy jak enderchest, enchant, bądź nawet kowadło można znaleźć jako ogólnodostępne i darmowe usługi w wielu sklepach graczy. Nawet, gdyby graczowi się nie chciało szukać na warpach, wystarczy poprosić na chacie o udostępnienie. Myślę, że znajdzie się ktoś życzliwy.
To ten administrator.  Blaze
#9
Pomysł rodem z najgorszych EasyHC.
Definicja EasyHC w cytacie:
[spoiler]
,,Izihace, połączenie dwóch sprzecznych słów: easy (pl. łatwy) i hardcore to niezwykle orginalny i rzadko spotykany tryb cechujący się brakiem jakiejkolwiek przyjemności z rozgrywki, ponieważ poziom trudności nie występuje jest ujemny. Jest to siedlisko dzieci które oglądając na YT wojny gildi na serwerach hardcore zapragneły samodzielnie wziąść udział w takich zdarzeniach, lecz są zbyt leniwe by grać na prawdziwym hardcore, więc wolą jego parodię z dropem 3593169084247 diaxów z jednego bloku. Dodatkowo nie ma na nich banów za śmierć co jest cechą rozpoznawczą serwerów HC, więc izihace są ha ce tylko z nazwy. Większość tego gówna zakładane jest na hostingu z magiczną końcówka .ench przez osobniki poniżej 12 roku życia bawiące sie w atminuff. Poziom kultury graczy jak i (obowiązkowo ogarnientej) administracji jest bardzo niski. Serwery takie od strony technicznej to dno, nawet podstawowe pluginy nie są poprawnie skonfigurowane. Dodatkowo kanały mające od 5 do 30 subów zaśmiecają YT reklamą tego gówna.


Dziękuję pozdrawiam.

Śmierć izihace."

~MrTemmie 2016, ,,drugi spoiler"

[/spoiler]
#10
@Rohen

Gdy pierwszy raz grałem na izihc to było nawet fajnie, z kolegami zbudowaliśmy bazę i walczyliśmy z innymi gildiami. Serwer po jakimś czasie upadł  i z kumplami postanowiliśmy pozostać przy klasyce - survival bez dropu ze stone'a, lecz był to rok 2014 (Atak serwerów Hardcore), by znaleźć 'Normalny' serwer spędziłem ponad 5h na YT patrząc prezentacje różnych serwerów. Ostatnio (Jakieś pół miesiąca temu) wyskoczyła reklama 'Mc-Lista' i popatrzyłem sobie pare serwerków, po jakimś czasie trafiłem na ancapa - Oto moja historia dołączenia tutaj.
[Obrazek: VWk1BPJ.png]
#11
Cytat nie mój.
#12
@up

Wiem, ale tylko mówię jak się tu znalazłem
[Obrazek: VWk1BPJ.png]
#13
(27.03.2016 22:50)eriqosek napisał(a): @Rohen

Gdy pierwszy raz grałem na izihc to było nawet fajnie, z kolegami zbudowaliśmy bazę i walczyliśmy z innymi gildiami. Serwer po jakimś czasie upadł  i z kumplami postanowiliśmy pozostać przy klasyce - survival bez dropu ze stone'a, lecz był to rok 2014 (Atak serwerów Hardcore), by znaleźć 'Normalny' serwer spędziłem ponad 5h na YT patrząc prezentacje różnych serwerów. Ostatnio (Jakieś pół miesiąca temu) wyskoczyła reklama 'Mc-Lista' i popatrzyłem sobie pare serwerków, po jakimś czasie trafiłem na ancapa - Oto moja historia dołączenia tutaj.


Ja trafiłem tu właśnie poszukując jakiegoś ogarniętego źe tak powiem serwera z dobrym klimatem, też z mclist Smile
#14
To po co chcesz go psuć? Swoją drogą to mógłbyś bardziej na polskim uważać...
#15
Jestem przeciw. Skrzynie kresu są ogólnodostępne na większości warpów. Chcesz zarobić to kop złoto. W kilku sklepach masz skupy cobla i drewna. Kwestia kilkunastu minut i masz enderchest.
#16
Jestem na NIE.

A więc zacznijmy od tego, że ja zdobyłem skrzynię kresu po tygodniu gry. Tak ciężko pójść do netheru i zabić blejzy.
Można po mapie biegać i szukać endermanów. Klasyczny serwer survival nie może być to typu:
• Darmowy nether na spawnie,
• Darmowy crafting i enderchest,
• Startowe itemy.
Podchodzi to pod typowy serwer EasySurvival, EasyHardcore.
#17
Propozycja zostaje odrzucona.
Właściciel, technik lub obserwator - od początku do końca z ancapem.