Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Aktualizacja serwera do najnowszych wersji.
#1
Moją propozycją jest, aby serwer został zaaktualizowany do najnowszych wersji. Wchodząc na serwer z wersji od 1.9.1_pre-lease/najnowsza wersja nie mogę wejść na serwer i pisze mi: Prehistoryczna wersja! Użyj 1.9

Raczej starą wersją jest pierwsze 1.9 Smile
#2
Moją propozycją jest, abyś ustawił sobie w launcher'ze mc na 1.9 i nie będzie problemu.
#3
Gram na zwykłym 1.9 na ancapie, ale nowsze wersje lepsze.
#4
Jest to zbędne , jestem na Nie

A gdzie ankieta ?
#5
Dlaczego jest zbędne? Serwer był na wszystkie wersje 1.8.x, a na 1.9.x-1.9.9 nie będzie?
#6
Po co ci to ? 1.9.1 praktycznie niczym sie nie rozni od 1.9
Mors meta malorum – Śmierć kresem cierpień...
#7
Nowsze wersje zawsze mają poprawione błędy.

Cytat z strony (PL) o minecrafcie.
W 1.9.1/1.9.2 dodano:

1.9.2
Combat Update
30 marca 2016
  • Poprawki
    • Naprawiono błąd związany z tym, że niektórzy gracze nie mogli wejść na serwery realms.

1.9.1
30 marca 2016
  • Nowości
    • Elytry
      • Dodano dźwięki szybowania Elytrą.
  • Usprawnienia
    • Mechanizmy
      • Leje mogą teraz wkładać i wyjmować przedmioty ze skrzyń, mimo, że te są zablokowane przez postawiony na nich blok.
    • Komendy
  • Poprawki
    • Poprawki błędów.
#8
@up
Komenda /loot nie jest potrzebna na wcześniej wygenerowanie mapie, błąd z serwerami realms nie ma na ancapie wiele do rzeczy, ewentualnie glitche mogą być nieco gorsze do przebolenia.
#9
I ta cała kłótnia żeby serwer działał na 1.9.1… Nie przejmuj się. Prędzej czy później serwer będzie na tej wersji. O to nie musisz się martwic.
Temat do kosza.
#10
Całkowicie popieram, nowe wersje niosą ze sobą usprawnienia i naprawy błędów.

@Mjoll, @Black, @nata127 dlaczego jesteście przeciwko działaniu serwera na najnowszej dostępnej wersji?
#11
Serwer działa obecnie na najnowszej wersji (1.10.2) - propozycja zrealizowana.
Właściciel, technik lub obserwator - od początku do końca z ancapem.