Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Ile zarabiam na YouTubie. Tylko fakty.
#1
Witam. Mam nadzieje, że każdy z tego forum zna mój kanał. Ujawnię w tym wątku prawdziwe dane, które są potwierdzone przez YouTube i moje partnerstwo.

Zacznijmy od tego, że mój kanał generuje co miesiąc 5000-7000 wyświetleń. Jest to dla mnie bardzo dużo. Jak bym puszczał na te wszystkie wyświetlenia reklamy i bym nie miał odciągnięć to bym zarabiał 5$-7$ co miesiąc.

Niestety stosuje dziś każdy AdBlocka. Z tych 5$-7$ dolarów zostaje mi tylko 0,51$ (potwierdzone przez YouTube).
[spoiler][Obrazek: 14hj4sq.png][/spoiler]

Myślałeś, że to już koniec? Ha! Partnerstwo odciąga 30% moich zarobków!! Na końcu dostaje tylko [spoiler]0.35$[/spoiler] (potwierdzone przez partnerstwo). Tyle zarabiam co miesiąc.

[spoiler][Obrazek: 8OoiY4G.png][/spoiler]

Przestańcie pisać więc posty typu „Wszystko jest zagapione!”. Będą więcej unikalnych pomysłów widzów, kiedy będę miał więcej wyświetleń i się będzie opłacać, występować w moim odcinku. Dostaje tak mało pieniędzy za tak dużo roboty. Film przyszykowany dla Benia (jak zbudować dom na drzewie) kosztował 10 godzin ciężkiej pracy. Było tyle do sklejania + błędy z programem. Dochodzi do tego jeszcze ze na tym filmie ani grosza nie zarabiam, ponieważ używałem muzyki, która nie jest copyright free (wiem ze bylem debilem....) Wszystko, co tu napisałem, jest prawdą. Czy ty w to uwierzysz musisz sam zadecydować. Pozdrawiam.
#2
Osobiście wydaje mi się, że zasługujesz na więcej subów. Może i kopiujesz, ale większość 'polaczków' nie zna angielskiego, więc jesteś tak jakby polskim MagmaMusen. Powodzenia
[Obrazek: VWk1BPJ.png]
#3
Są dwa typy twórców na  yt.
Nagrywasz z pasji.
Nagrywasz dla pieniążków. Ty wybierasz pieniążki.
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#4
@up
Czytnąłeś post? 
On zarabia z 1.50 zł.
#5
@up a co miałem nie czytać? Tak czytałem.
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#6
Niezłe hajsy z tego masz. Soczek możesz sobie kupić :Big Grin, ja w każdym razie trzymam kciuki.
#7
(05.04.2016 21:19)Skirim napisał(a): Są dwa typy twórców na  yt.
Nagrywasz z pasji.
Nagrywasz dla pieniążków. Ty wybierasz pieniążki.


Pieniądze są mi potrzebne na rozwój kanału. Od bannerów, awatarów, miniaturek do lepszej muzyki (http://audiojungle.net/). To wszystko kosztuje. Nie pisz bzdury >.<. Jeszcze nie korzystam z tytułów z capslockiem lub tagów (wiem, że kiedyś stosowałem. W nowszych filmach już nie znajdziecie śladów).
#8
Fajne melodie można znaleźć w filmikach z budowy domków w simsach, oczywiście trzeba poszukać.
,,Ban parlamentarny" - emerald. Super!
#9
W filmach/tagach nazwy typu "minecraft, stuu, blow, rezi, najgorsze kanały" kosi się od 5-10$ miesięcznie :v
#10
(06.04.2016 19:16)Mcmarecki napisał(a): W filmach/tagach nazwy typu "minecraft, stuu, blow, rezi, najgorsze kanały" kosi się od 5-10$ miesięcznie :v


To się mylisz kolego. Stosowałem tę taktykę baaaaardzo długo.
#11
Najgorsze kanały na YouTube: rezi, blow, stuu, gimper (pro tagi).
Miesiąc i 1000-5000 wyświetleń. Enterprise14 tworzy tego typu filmy, z których 40 zł miesięcznie kosi.
#12
(06.04.2016 19:51)Mcmarecki napisał(a): Najgorsze kanały na YouTube: rezi, blow, stuu, gimper (pro tagi).
Miesiąc i 1000-5000 wyświetleń. Enterprise14 tworzy tego typu filmy, z których 40 zł miesięcznie kosi.


To jest nie możliwe + nie znalazłem takiego kanału.
#13
Poprawka: Enterprise814.

Jest to możliwe. Takie filmy armia zombie tych sztucznych YouTuberów typu stuu, nabija wyświetlenia.
#14
(06.04.2016 19:58)Mcmarecki napisał(a): Poprawka: Enterprise814.

Jest to możliwe. Takie filmy armia zombie tych sztucznych YouTuberów typu stuu, nabija wyświetlenia.


Masz trochę racji, ale z tymi tagami nie. Nic nie dały. Tylko wbiły jakieś czuby i za spamowali łapkami w dół botami.
#15
Tagi prawie nic nie dają, ale w tytule filmu "stuu, rezi" i typowy fan tych YouTuberów nagrywających dla hajsu kliknie.
#16
Się sprzedałeś po prostu :v
#17
(06.04.2016 20:10)SherbYY napisał(a): Się sprzedałeś po prostu :v

dlaczego? Jest to dla mnie bardzie fajnie, że mogę zarabiać troszeczkę robiąc to, co lubię. Montowanie. Kasy i tak nie wypłacę. Nie mam konta bankowego. Wszystko idzie w dalsze produkcje.

Sprzedaly się te osoby, które odeszły od minecrafta, bo był hype na cs:go. Jeszcze nigdy nie odszedłem od minecrafta i nie mam zamiaru. Od 3 lat.

@edit Sorka, że cię oskarżałem o warny. Zauważyłem, że dostałem od bobka za coś innego.
#18
Święta racja. Ludzie, którzy odeszli od minecrafta do CS:GO, bo był na niego hype, nie należą do inteligentych.
Do tych idiotów należy m.in. SkyeN, Stuu.
#19
@up

SkyeN'a jeszcze rozumiem, bo on nagrywał CS:GO jako pierwszy (Z tych minecraftowych YouTuberów)
[Obrazek: VWk1BPJ.png]
#20
@up
Izak jako pierwszy nagrywał CS:GO, nie ma na jego kanale filmów z minecrafta.