Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Ile zarabiam na YouTubie. Tylko fakty.
#21
@up
Wcześniej nagrywał TIDZIMI CS:GO nie mówiąc o anglikach.
#22
(07.04.2016 12:55)Mcmarecki napisał(a): @up
Izak jako pierwszy nagrywał CS:GO, nie ma na jego kanale filmów z minecrafta.

A nie przeczytałeś co napisałem w nawiasie? Chodzi mi o MINECRAFOWYCH YOUTUBERÓW
[Obrazek: VWk1BPJ.png]
#23
I co z tego? W lutym każdy przeszedł na CS:GO, nawet mój kumpel z hardcore.
Nie jest przypadkiem to, że akurat w tym miesiącu Blow i Rezi przestali nagrywać minecrafta. Oprócz "CS:GO" nic Ci "popularniejsi YouTube" nie nagrywają z żadnej innej gry i są denerwujący. To nie jest nawet zabawne, jak ludzie pokazują swój idiotyzm i wydają kilka set euro na nie realne skrzynki za realne pieniądze w wirtualnym świecie, to jest żenada. Tylko kretyni takie badziewia oglądają.
#24
@up
Magia strategii promocyjnych steama... Openingi są w większości finansowane przez Steam, ba nie finansowane - firma daje youtuberowi skrzynkę ze zwiększoną szansą na drop lepszych skinów, w szczególności tych strasznie drogich. Youtuber zarabia podwójnie - na wwyświetleniach i na pieniądzach od Valve. Dlatego teraz tak łatwo rozpoznać YouTubera który leci nagrywa tylko dla haj$u. 50% lub więcej filmów to openingi z CS:GO i durne reklamy stron wszelakich, głównie takich jak np. losowegranie.pl w których youtuber wygrywa 50 drogich gier i jedno badziewie.
#25
(08.04.2016 23:58)Really weird stuff i do napisał(a): @up
Magia strategii promocyjnych steama... Openingi są w większości finansowane przez Steam, ba nie finansowane - firma daje youtuberowi skrzynkę ze zwiększoną szansą na drop lepszych skinów, w szczególności tych strasznie drogich. Youtuber zarabia podwójnie - na wwyświetleniach i na pieniądzach od Valve. Dlatego teraz tak łatwo rozpoznać YouTubera który leci nagrywa tylko dla haj$u. 50% lub więcej filmów to openingi z CS:GO i durne reklamy stron wszelakich, głównie takich jak np. losowegranie.pl w których youtuber wygrywa 50 drogich gier i jedno badziewie.


Nie wiedziałem o tych wyświetleniach. Nie wiedziałem o wszystkim xddd dziękuje, że nam to wyjaśniłeś. Props dla ciebie.


Wczoraj dostałem wiadomość: http://i.imgur.com/RqpOFvQ.png?1. Może ktoś powie jaki to typ i jaki ma nick ;D
#26
Youtuberzy przestali nagrywać z pasji, zostali opłaceni przez twórców gry i ich vipy i różne dodatki dostali za darmo by było takie ,,super", a dzieciaki się na to nabiorą. Warto oglądać tych mniej sławnych, np. Madzia nie nagrywa dla zysku ale dla innych. Niektórzy tworzą serwery na których niby możemy zagrać i stać się sławnymi, a musimy wykupić vip za 30zł.
,,Ban parlamentarny" - emerald. Super!
#27
Powiem tak. Najsławniejsi YouTuberzy = najgorsi YT Big Grin
Topka najlepszych YouTuberów nie powinna iść po cyferkach w liczniku subskrybentów, tylko tak:


Brutal > Rojov13 > Remigiusz Maciaszek > SargeThePlayer > TivoltGames > Boxdel

"Stuu" Idiota ciągle pisze w opisie "30000 like = nowy odcinek".
#28
@up

Nie zgadzam się, nie wszyscy najsławniejsi YouTuberzy są najgorsi, powtarzam, NIE WSZYSCY
[Obrazek: VWk1BPJ.png]
#29
@2up
Każdy ma swój prywatny ranking i jest do tego osobny temat.
#30
@Izak nagrał jeden film z mc bodajże w wakacje :Big Grin zmierzył się w nim w  z Vertezem i Enzzim no i niestety wygrał...
A tak pozatym to się zgadzam ze wszystkimi powyżej.
#31
Ogólnie to powinien powstać offtop, bo ten wątek jest o zarobkach Andrzeja
[Obrazek: VWk1BPJ.png]
#32
(09.04.2016 21:58)benio1394 napisał(a): @Izak nagrał jeden film z mc bodajże w wakacje :Big Grin zmierzył się w nim w  z Vertezem i Enzzim no i niestety wygrał...
A tak pozatym to się zgadzam ze wszystkimi powyżej.


(09.04.2016 21:58)benio1394 napisał(a): @Izak nagrał jeden film z mc bodajże w wakacje :Big Grin zmierzył się w nim w  z Vertezem i Enzzim no i niestety wygrał...
A tak pozatym to się zgadzam ze wszystkimi powyżej.

Nie wygrał. Zakończyło się remisem, przy czym Izak został zabity 22 razy i raz zabił Enzziego... Tyle, że po sojuszu, a więc zaliczył ogień przyjacielski.
#33
Tak? W sumie możliwe, drollercaster prowadził dość chaotyczną prezentację zmagań. No ale nie to jest najwazniejsze, po prostu nagrał i się ,,skalał''
#34
(09.04.2016 22:09)eriqosek napisał(a): Ogólnie to powinien powstać offtop, bo ten wątek jest o zarobkach Andrzeja


Jest to dyskusja Tongue Offtop już dawno powstał i się cieszę, bo mogę sobie przeczytać wasze opinie i może coś polepszyć przy moim kanale.
#35
Eriqosek

Chodzi o tych minecraftowych sławnych YouTuberów, że są nie normalni, oprócz Drollercastera, madzi, verteza.
Porównajcie kanał Brutala i komentarze pod jego filmami do kanału Stuu. Toksyczni widzowie bez mózgu zawsze są na kanale idioty, który tworzy dziecinne filmy.
 
Typowy komentarz widza Stuu: 
1. o stuuł koham czie podaj mi swuj nómer telefonó i gdzie mieskas ??1?1
2. ei brutal ty smato nie mas prafa oprasac stuuła bo mas tylko 80000 subuw a on miljon hahah
#36
(10.04.2016 08:08)Mcmarecki napisał(a): Eriqosek

Chodzi o tych minecraftowych sławnych YouTuberów, że są nie normalni, oprócz Drollercastera, madzi, verteza.
Porównajcie kanał Brutala i komentarze pod jego filmami do kanału Stuu. Toksyczni widzowie bez mózgu zawsze są na kanale idioty, który tworzy dziecinne filmy.
 
Typowy komentarz widza Stuu: 
1. o stuuł koham czie podaj mi swuj nómer telefonó i gdzie mieskas ??1?1
2. ei brutal ty smato nie mas prafa oprasac stuuła bo mas tylko 80000 subuw a on miljon hahah

Drollercastera też bym do ,,normalnych" nie zaliczył. Co do Verteza - ostatnio tylko promuje swój serwer i kupowanie na nim klas postaci za prawdziwe pieniądze (zdobycie takiej ilości expa jest praktycznie niemoźliwe, ja grałem tam 2 mies. i zdobyłem 1/5 sumy na szaleńca na skywars)
#37
Co do serwera Verteza - jest bezsensu, ma toksycznych graczy jarających się, że zobaczyli Verteza na SkyWars, gra się pay to win.
Oczywiście lepiej zrobić opcję wirtualnego vipa na 30 dni za realne pieniądze po to, żeby mieć diax zbroję, niż dotacje...
#38
(10.04.2016 10:03)Mcmarecki napisał(a): Co do serwera Verteza - jest bezsensu, ma toksycznych graczy jarających się, że zobaczyli Verteza na SkyWars, gra się pay to win.
Oczywiście lepiej zrobić opcję wirtualnego vipa na 30 dni za realne pieniądze po to, żeby mieć diax zbroję, niż dotacje...

Cóż... grałem tam kiedyś w grę Anihillation i wszyscy bili konie. Napisałem ,,Nooby konie biją -_-" i dostałem odpowiedź od osoby z rangą ,,emerald" nie dającą nic poza prefixem a kosztującą 30zł ,,paczcie, nób się wymondrza". 

Co ciekawe - te wszystkie rangi itp. są formalnie nagrodami za dotacje na utrzymanie serwera, gdyż inaczej właścicelem serwerów mogliby zostać po prostu ukarani grzywną za złamanie EULA produktu.
#39
Myślę, że warto by zakończyć ten offtopic. Ten wątek powstał do przedstawienia zarobków przez adamandrzej02. Swoje rankingi youtuberów wygłaszajcie w tym oto wątku: http://ancap.pl/showthread.php?tid=1232.
To ten administrator.  Blaze
#40
@up
Tylko jedna osoba pisała ranking youtuberów.