Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Ankieta: Fajny pomysl?
Tak
54.55%
6 54.55%
Nie
45.45%
5 45.45%
[Wyniki ankiety]

ancapowa trójka. (AncapTV)
#1
[Obrazek: DCEDcPw.png]

„ancapowa trójka.”
Witam. Mam na imię Alan i chciałbym przedstawić nasz projekt „ancapowa trójka.”. Jest to projekt, którego tworze i rozwijam wspólnie z eriqoskiem i Foxiem. „ancapowa trójka.” jest „remakiem” AncapaTV.

Co to za projekt?
W tym projekcie chodzi o to ze społeczność ancapa wysyła nam clipy i pomysły na maila/dropboxa. Może być to wszystko. Czyli n. p. Rodak który rozwala Axentia w cs:ie, nata jak banuje/mutuje na ancapie graczy lub i tez bobek jak instaluje geneto, Black jak buduje z optimusem osadę lub Rohen jak nagrywa z modów. Jest to ogólnie rzecz biorąc „trashchannel”, który jest tworzony przez ancapowców dla ancapowców.

Jak to działa i kto to realizuje?
Pierw pobieramy plik video i ogladamy go do całego końca. Za tym zostanie stworzony specjalny opis i miniaturka specjalnie pod twój film przez Andrzeja.


Jak wysłać?
Uploadujesz film na dropboxa/mediafire/mega i wysyłasz mi linka na PW (na tym forum). W wiadomości opisujesz swój film.

Nasz kanał na YT:
https://www.youtube.com/channel/UC5JdmDi...pzvb2HnWkg







Najnowszy film (Foxy):


[Wideo: https://www.youtube.com/watch?v=E1FkG8Dsq8Q]

Oto kolejny filmik na naszym kanale! Dziś pozujemy jak zrobić dosyć fajną maszynę do gier, nie jest ona funkcjonalna, jest to dekoracja. Daj lajka, jeżeli Ci się spodobało oraz suuuubskrybuj



#2
Hehe, I'm proud of myself Big Grin
[Obrazek: VWk1BPJ.png]
#3
,,15% zysków będziemy inwestować w lepsza jakość filmów.", a czy macie pozwolenie właściciela na promowanie kanału, zarobek i wykorzystywanie nazwy związanej z ancapem? Pomysł fajny ale czy jest na to zgoda?
,,Ban parlamentarny" - emerald. Super!
#4
(21.05.2016 18:16)MeZi napisał(a): ,,15% zysków będziemy inwestować w lepsza jakość filmów.", a czy macie pozwolenie właściciela na promowanie kanału, zarobek i wykorzystywanie nazwy związanej z ancapem? Pomysł fajny ale czy jest na to zgoda?

Jeżeli ktoś wysyła film do nas to musi się z tym zgodzić, bo by nie wysyłał c'nie geniuszu? „wykorzystywanie nazwy związanej z acpanem?” hahahah, nie. Jeżeli ktoś ma z adminów problem, to niech pisze.

...Ale mogę powiedzieć: raczej nie.
#5
Mam problem.


@down Jestem głodna. :C
#6
(21.05.2016 18:48)Mjoll napisał(a): Mam problem.

Jaki problem?
[Obrazek: VWk1BPJ.png]
#7
Mam problem.
Miałem na myśli axentio Wink
,,Ban parlamentarny" - emerald. Super!
#8
Ja też
#9
Świetny projekt. Szkoda, że skończy jak AncapCore.
#10
(21.05.2016 19:00)Szafek napisał(a): Świetny projekt. Szkoda, że skończy jak AncapCore.

To ja tobie cos powiem: AncapCore się nie skończył Tongue A to jest dopiero początek.
#11
To Axe mnie rozwalił, nawet można powiedzieć, że zgwałcił. Taki dostałem wpierdziel :c
#12
Nie będziemy monetyzować filmów. Ma to być kanał 4 fun + wymagania skreślone.
#13
Ancapowa trójka - nawiązanie do Wielkiej Trójki? Wink
Dobry pomysł, oby się udało, a nie jak z reality show'em.
#14
Pomysł pomysłem, jest spoko. Ale kwestia czy Założyciel się zgadza. Bo niestety jest to wykorzystywanie JEGO domen/nazwy itp. No cóż. Ale powodzenia!
http://icryeverytime.com/ [url=http://www.last.fm/user/Shirantool][/url]
#15
@prawiewszyscy
1. Domena  należy obecnie do Axentio.
2. Nazwa ,,ancap" prawdopodobnie nie jest zastrzeżona. Żeby zastrzec nazwę trzeba wplacać spore sumy co miesiąc, nie mówiąc o tym, że nazwa ,,ancap" to angielskie słowo oznaczające zwolennika anarchokapitalizmu. 
3. Wszystkie spory z klonami to sprawa regulaminu craftsite, nie prawa (nie można pozwać właściciela klona do sądu póki nie spróbuje DDoS-ować serwera.
#16
(22.05.2016 09:21)Viummi napisał(a): Pomysł pomysłem, jest spoko. Ale kwestia czy Założyciel się zgadza. Bo niestety jest to wykorzystywanie JEGO domen/nazwy itp. No cóż. Ale powodzenia!


ANCAP <- Ta nazwa/to słowo nie jest zastrzeżone!!! (mindfucka dostane ;-; ) Jeżeli piszecie post to pomyślicie 2 razy! Przy poziomie emeralda lepiej nic nie pisać. Nie używamy domen ancapa.

"JEGO domen/nazwy itp." ~ aha >.<
#17
,,Ancap" na wikipedii: klik!
Strona udowadnia, że wszyscy którzy piszą o zgodzie założyciela w tym temacie mają na myśli założyciela Urugwajskiej kompanii petroleum. ;_;
#18
(22.05.2016 09:45)Rohen napisał(a): ,,Ancap" na wikipedii: klik!
Strona udowadnia, że wszyscy którzy piszą o zgodzie założyciela w tym temacie mają na myśli założyciela Urugwajskiej kompanii petroleum. ;_;


Dziękuje za napisanie tego posta. Mam nadzieje ze każdy to teraz zrozumie. Mam na myśli Meziaka, Viummi
#19
Oby publiczność dopisała ;_;
#20
Chodzi głównie o pozwolenie na ,,remake ancapTV", rozprowadzanie treści na forum (czyt. reklama), bo mogliście nadać nazwę ancapowa trójka by się wybić a później ją zmienić. Przed pisaniem takich wątków i tworzeniem kanału potrzeba zgody Axentia, jeśli ktoś nie rozumie i uważa, że jej nie potrzeba bo ,,ancap nie jest zastrzezony" to wątek można po ludzku zgłosić jako reklamę. Nie wiem czy zauważyliście słowo ,,itp." więc pozwolę sobie go wytłuścić, ,, jest to wykorzystywanie JEGO domen/nazwy itp." Skoro nie jest zastrzeżona to można stworzyć serwer ancap.5067.pl i reklamować go tutaj, że niby jest to dodatek do ancapa, tak?
,,Ban parlamentarny" - emerald. Super!