Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Jak pozbyć się lagów! Windows 7
#21
(29.05.2016 12:34)Mezeł napisał(a): Ten poradnik odmienił moje życie, mój minecraft już nie tnie! A tak serio to najlepiej wgrać optifine, przydzielić minecrafto:-) mwi więcej G w launcherze, tak jak pisali ustawić priorytet na wysoki i zmienić na wysoka wydajność w ustawieniach karty graficznej. Jeśli to nie pomaga - komputer nadaje się na śmietnik.



Jeśli zwiększasz priorytet MC to musisz również zwiększyć priorytet procesiku o nazwie ,,system". Inaczej na windowsach będzie się MC wyłączał, bo system będzie go shoutdownował w celu obrony systemu przed szkodliwym oprogramowaniem. :v

Ale bez przydzielenia więcej pamięci w launcherze nic nie pomoże.
#22
Brak dysku ssd tylko pod system.
Brak ssd tylko pod grę/gry.
Brak dbania o fragmentacje dysku.
Brak porad wyłączenia zbędnych procesów i usług chodzących w tle.

Wy casuale....  xD
3/10 za to, że odpisałem.
#23
Gdy ma się włączone chrome, skype i programy zawirusowane to nie ma co się dziwić, że niektórym laguje ^^
,,Ban parlamentarny" - emerald. Super!
#24
Tym razem mezeł ma racje!
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#25
Ja zawsze mam rację Wink
,,Ban parlamentarny" - emerald. Super!
#26
(29.05.2016 16:43)xao napisał(a): Brak dysku ssd tylko pod system.
Brak ssd tylko pod grę/gry.
Brak dbania o fragmentacje dysku.
Brak porad wyłączenia zbędnych procesów i usług chodzących w tle.

Wy casuale....  xD
3/10 za to, że odpisałem.
SSD ma ograniczoną liczbę zapisów, jest też mniej trwały.
(29.05.2016 16:50)Mezeł napisał(a): Gdy ma się włączone chrome, skype i programy zawirusowane to nie ma co się dziwić, że niektórym laguje ^^

Priorytety to magia.
Można mieć spokojnie włączonego antivirusa i inne głupoty (z wyjątkiem przeglądarek) jeśli gra ma wyższy priorytet.
#27
(29.05.2016 10:55)benio1394 napisał(a): 1. Kupiłem go za swoje oszczędnoci
2. Kosztował niecałe 6k
3. Składałem go a nie gotowca kupiłem

ja to samo robie tyle ze na kompa wydalem moze jakies 500 zl a wystarczy tylko ze zmienie jeszcze karte graficzna i procka i komputer wystrzeli z procy, wcale nie trzeba kij wie ile wsadzic w niego bo juz nawet na niskich mi gta V leci, to zalezy po prostu czy komus zalezy czy ma byc na nowych czesciach czy ma wywalone na to i kupuje uzywane, ja jedynie co mam nowe w kompie to obudowa i tyle a takto reszta leci na uzywkach ktore wyszly mnie tyle co na poczatku Wink

do zwiekszenia fps tak jak u gory mowia graczołki wystarczy zainstalowac optifine a tego fastcrafta nawet nie wiem co to jest ale skoro polecaja to tez wszamac Wink
[Obrazek: Lorhali.png]
#28
yyyyyy no i?
#29
Mi optifine tak dużo FPS nie dał jak ten mój sposób.
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#30
(29.05.2016 18:02)Rohen napisał(a):
(29.05.2016 16:43)xao napisał(a): Brak dysku ssd tylko pod system.
Brak ssd tylko pod grę/gry.
Brak dbania o fragmentacje dysku.
Brak porad wyłączenia zbędnych procesów i usług chodzących w tle.

Wy casuale....  xD
3/10 za to, że odpisałem.
SSD ma ograniczoną liczbę zapisów


Te dyski kilka lae temu miały ilość zapisów odpowiadającom przetworzeniu kilku pentabajtów ;Wink Prędzej dysk padnie niż taką ilość danych przemielisz na dysku systemowym.


Also, gromko śmiechne jak ktoś zasugeruje wyłączenie antywirus /firewalla Big Grin
#31
Ekhm, oko ludzkie widzi do około 60-80 fps. Po co w takim razie puste cyferki setek fps?
To ten administrator.  Blaze
#32
Xao, a ja nie mam zainstalowanego antywirusa i wirusów wcale nie mam. To czy go mamy czy nie wiele nie zmienia, zależy to głównie od nas.
,,Ban parlamentarny" - emerald. Super!
#33
32 fps wystarczy do zarejestrowania płynnego ruchu, po tym progu dużo się nie poprawi, a po 60 dalszy wzrost nic nie da.
#34
(30.05.2016 13:24)Rohen napisał(a): 32 fps wystarczy do zarejestrowania płynnego ruchu, po tym progu dużo się nie poprawi, a po 60 dalszy wzrost nic nie da.


Z tego samego powodu w którym ktoś musi posiadać avenatadora czy inny samochód z osiągami godnymi rakiety ^^ lans Big Grin
#35
Nie ma to jak porównać miliard fps w minekrofcie do posiadania auta za kilka mln Tongue
#36
Tu i tu ktoś stara podbudować ego ^^

Wysłane z mojego FUN przy użyciu Tapatalka
#37
Kto podbudowuje struktury ego?, a tak serio to ile ten wątek będzie jeszcze aktywny? xd
,,Ban parlamentarny" - emerald. Super!
#38
(31.05.2016 11:23)Mezeł napisał(a): Kto podbudowuje struktury ego?, a tak serio to ile ten wątek będzie jeszcze aktywny? xd


Wątek będzie aktywny do 26.06. 6725