Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Ancap.pl News - Pierwsze wydanie!
#1
(prosiłbym o jakieś rady co do edycji)



[Obrazek: 7mZ2g.png]
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#2
Jakie poruszenie że mnie zbanowali na zaledwie dobę, Skirim nie jestem nie lubiany przez wielu graczy (nie lubi mnie trochę tylko nie będe wymieniać) Większość osób czasami wkurzam, mam tak z natury w rl też tak jest, ale dla sympatii i przyjaźni postaram się zmienić
Tworzymy jedną wspólnotę! 
Ancap.pl - serwer wolności i pokoju!

Wbijaj, póki czas... Smile 

#3
Nawet fajne, ale mam radę, możesz na każdej wiadomości używał innego koloru do pisania ^ Btw. co ile dni będą wydawane kolejne wydania? :v
#4
Cytat:Skirim


Nielubiany przez wielu graczy, gracz zostaje zbanowany!
Plus jeszcze niepotrzebny cudzysłów i ciężki do odczytania tekst.


Btw. Zgapijasz ot bokstela!!11!1!11!!1!1oneoneone kappa
#5
Roheneno właśnie wiem  i myślę jakim kolorem robić by było dobrze. Michaec, albo co tydzien albo gdy będzie coś ciekawego
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#6
Jw tekst nieczytelny. Emerald chyba nie zdaje sobie sprawy jak blisko permbana był Smile
#7
(28.07.2016 13:26)Szafek napisał(a): Jw tekst nieczytelny. Emerald chyba nie zdaje sobie sprawy jak blisko permbana był Smile


Szafek i tu się mylisz kumplu, wiem że byłem blisko, inaczej nie był bym aż taki posłuszny, a że wiem co to mieć perma no to wiesz, i tak mam kilof z fortunką więc nadrobi się te surowce Smile
Tworzymy jedną wspólnotę! 
Ancap.pl - serwer wolności i pokoju!

Wbijaj, póki czas... Smile 

#8
Szkoda, że tylko na dobę :Sad ale faktycznie przyda się inny kolor
#9
Dobry pomysł! Co ile by się taki artykuł pojawiał?
[Obrazek: VWk1BPJ.png]
#10
@up Było wcześniej napisane, co tydzień, albo gdy wydarzy się coś ciekawego Smile
#11
Zastanawiam się nad wciśnięciem jednego screena dla ludzi którzy chcieliby napisać, że szukają kolegi, pracy, sprzedają coś czy coś takiego. Co sądzicie? Po za tym postaram się też dać jednego screena na plotki. Jak się to przyjmie to będę tak kontynuował.




EDIT: Mogę prosić o przeniesienie do działu redakcyjnego dla Ancapa, a nie dla Minecrafta? xD
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#12
Grafika jest słaba, a tekst nieczytelny. Proponuję, aby treść była normalnym tekstem, a grafika tylko wstawkami między nim.
"Dam tu jakiś bezsensowny cytat, którego nie rozumiem, ale dużo osób tak robi."
#13
Polecam użyć zaznaczenia przy pomocy tekstu, powiększyć je jakieś 5px i rozmyć tło. Zawsze będzie bardziej czytelne Tongue
Game Developer
#14
Wiem, wiem, że miało być co tydzień, ale nie ma nic ciekawego niestety. Chyba będę robił jak znajdą się dwa tematy ciekawe, a jeden jakiś mniej xD
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#15
To już nie możesz opisać dramy z emeraldem? I, że mertusek jest rudy? masz dwa gorące newsy
#16
Jakiej to znowu dramy z Emeraldem? xD Z mertuskiem to juz bez przesady xD
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#17
(07.08.2016 16:04)Skirim napisał(a): Jakiej to znowu dramy z Emeraldem? xD Z mertuskiem to juz bez przesady xD


No benio i emerald drama kłótnia codziennie a mertusek jest rudy więc co bez przesady tworzysz ancap news a nic nie dodajesz jakie to wiadomości ;_; jak nawet sam nie wiesz co się dzieje na forum masz 2 tematy dodaj
każdy kiedyś odejdzie
#18
Taki szczegół: w tzw. międzyczasie wystartował skyblock
#19
Rudy mertusek to podstawa <3
#20
Nawet nieźle, jak na gazetkę z Painta. xD