Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Propozycja usunięcia buga
#1
Witam,
Od początku nowej edycji jest bug dotyczący śnieżek- gdy gracz ma /pvp off, to drugi gracz może go bić i zrzucać śnieżkami. Prosiłbym o usunięcie tego buga. Bug dotyczy również łuku. 

Pozdrawiam, Black

Ps. Nie wiem czy to dobry dział ;d
#2
Chciałbym dodać od siebie, że ja i nie liczni gracze (jeszcze nie dawno nie liczni, nie wiem jak teraz) mogę zastrzelić gracza z łuku. Co prawda już o tym pisałem, no ale co tam Big Grin
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#3
To nie bug! No dajcie spokój! xD
#4
Wait, what? Really? Kto się przejmuje rzucaniem w niego śnieżkami?! To przecież nie zadaje nawet obrażeń. xD
#5
@up

Popieram

Jednak że z łuku zabiera po 1 czy 2 serduszka Tongue
Tworzymy jedną wspólnotę! 
Ancap.pl - serwer wolności i pokoju!

Wbijaj, póki czas... Smile 

#6
@up
Z łuku można oneshotować ludzi w skórzanej zbroi. Tongue
#7
(04.08.2016 17:01)Rohen napisał(a): Wait, what? Really? Kto się przejmuje rzucaniem w niego śnieżkami?! To przecież nie zadaje nawet obrażeń. xD


Ale niszczy armor :>
[Obrazek: VWk1BPJ.png]
#8
Ah... co wam takiego to przeszkadza było tak że ktoś was zauważył i strzelał do was z śnieżki lub z łuku? jak tak to robił to dla żartów a nie na poważnie o i to nawet nie bug Tongue
każdy kiedyś odejdzie
#9
Co wam to przeszkadza?! Ja raz zabiłem z mojego łuku niechcący Ignata (to byl chyba on). Za pierwszym razem! Niechcący, bo zapomniałem o tym bugu. Byłem winny mu 28 lvl! xD
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#10
(04.08.2016 20:41)Skirim napisał(a): Co wam to przeszkadza?! Ja raz zabiłem z mojego łuku niechcący Ignata (to byl chyba on). Za pierwszym razem! Niechcący, bo zapomniałem o tym bugu. Byłem winny mu 28 lvl! xD

Trzeba uważać do kogo się strzela i na prawdę tak po prostu sobie szedłeś i tu strzelasz sobie z łuku z nudów? i no niestety trafiasz w ignata? Tongue
każdy kiedyś odejdzie
#11
No nie do końca. Korzystał z enchantu i zapomnialem ze istnieje ten bug wiec strzelilem w niego xD
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#12
(04.08.2016 19:43)eri napisał(a):
(04.08.2016 17:01)Rohen napisał(a): Wait, what? Really? Kto się przejmuje rzucaniem w niego śnieżkami?! To przecież nie zadaje nawet obrażeń. xD


Ale niszczy armor :>


Bug MC.
#13
@up


A według mnie nie ma po co zaśmiecać takimi ''minisprawami'' Forum bo ze śnieżki dostaje się najwyżej (bez zbroi) pół serca a z łuku to strzelać nie trzeba bo po co? Najwyżej na moby gdy ktoś chce zdobyć osiągnięcie to z 50 metrów zabicie, a jak ktoś kogoś niewinnie i niemiłosiernie zabija z łuku to banujcie lub dawajcie inne kary, proste.
Tworzymy jedną wspólnotę! 
Ancap.pl - serwer wolności i pokoju!

Wbijaj, póki czas... Smile 

#14
(04.08.2016 21:28)Skirim napisał(a): No nie do końca. Korzystał z enchantu i zapomnialem ze istnieje ten bug wiec strzelilem w niego xD


no to skirim co ty robisz uważaj do kogo strzelasz a nie sobie strzelasz tak z nudów chociaż wiesz że to bug i jeszcze tym tracisz strzały i możesz szybko kogoś zabić...
każdy kiedyś odejdzie
#15
@up no kurde, u mnie się często zdarza czegoś zapomnieć, bo sklerozę mam, o bugu też bym zapomniała, a często zdarza mi się wkurzać różnych graczy udawaniem, że w nich strzelam, więc całkowicie usprawiedliwiam skirima, bo mógł sobie przypadkowo strzelić/zapomnieć i strzelić. Przypadki chodzą po ludziach, zdarza się, nie roztrząsajmy tematu ;P
#16
(05.08.2016 06:24)Emerald napisał(a): @up


A według mnie nie ma po co zaśmiecać takimi ''minisprawami'' Forum bo ze śnieżki dostaje się najwyżej (bez zbroi) pół serca a z łuku to strzelać nie trzeba bo po co? Najwyżej na moby gdy ktoś chce zdobyć osiągnięcie to z 50 metrów zabicie, a jak ktoś kogoś niewinnie i niemiłosiernie zabija z łuku to banujcie lub dawajcie inne kary, proste.


Strzelanie z łuku to jedyny sposób na pozbycie się szkieletów/creeperów (wyłączając bycie durniem aka. spam potionami)
#17
(04.08.2016 20:41)Skirim napisał(a): Co wam to przeszkadza?! Ja raz zabiłem z mojego łuku niechcący Ignata (to byl chyba on). Za pierwszym razem! Niechcący, bo zapomniałem o tym bugu. Byłem winny mu 28 lvl! xD


Potwierdzam, jegomość zabił mnie z łuku w trakcie korzystania z enchantu JEDNĄ STRZAŁĄ kiedy ja miałem full wszystkiego + żelazny set :v
#18
@Refresh
#19
@Refresh
#20
Czy ktoś to wreszcie zamknie ? xD.