Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Ankieta: Czy dostane UB :D
Tak :3
27.27%
3 27.27%
Nie :<
72.73%
8 72.73%
[Wyniki ankiety]

Prośba o UnBan Xemak2
Zgłaszam się z prośbą o unbana za rzekomego X-raya. Powód ok 6% wydobycia diaxow 180+ mniej niz 190 Dodam że używam kilofa Szczęście III.
Bana otrzymałem o godzinie 23.20 od administratora Machelko.
Rozumiem że administrator może oskarżyć o posiadanie X-raya ale bez dowodu typu screen, wideo lub osobistego zauważenia takowego czynu.
Powiem tak XD
1. Gdybym uzywał x-raya to na pewno nie w kopalniach pod domkiem gdzie admin sprawdzał to na niewidzialności.
2.Ban powinien poleciec w momencie przyłapania na danym uczynku... a nie prawie 24h po fakcie gdy ktoś cały dzień buduje i w kopalni jego noga nie postała w tym czasie.
Chciałbym przeprosić za x-raya... ale niestety go nie posiadam przykro mi :<. Człowiek chce se po prostu zbudować mega wielki zamek XD i otworzyć jak na pierwszej edycji sklep ze sztandarami.
A tu klops ban :<
.
.
.
Prosił bym o szybkie rozpatrzenie mojej prośby Smile Przez resztę administratorów.
Aktualnie logując się dostaje taką oto informacje : http://imgur.com/a/pmVnv
.
.
.
Dziękuje i pozdrawiam Xemak.
Liczby i logi mówią same za siebie.

Ściana ze stona, za ścianą dalej diaxy i gold, a to tylko jeden z przykładów.

[Obrazek: L13N2Vj.png]
[Obrazek: 0Z1plkv.png]

Nie jesteś problematycznym graczem, więc zbadamy sprawę dogłębniej i postaramy się rozstrzygnąć ją sprawiedliwie.
No oki oki ;p
Trochę szkoda :< bo miałem wene w **** XD
Szczęście 3 w żaden sposób nie wpływa na ilość wykopanych diamentów z tego względu, że plugin liczy wykopane rudy nie ilość drop'u z niej.
Administrator ma prawo zbanować Cię za cheaty w każdym momencie, nie musi łapać Cię na gorącym uczynku - jeśli procent wykopanych diamentów wydaje się dla admina podejrzany może w każdej chwili zbadać każdy tunel, który wykopałeś i na tej podstawie stwierdzić czy tego xray'a masz czy też wręcz przeciwnie. Okłamywanie nie jest dobrą drogą do otrzymania unbana.
Pozdrawiam
Dodaj ankietę... Jestem za ub
Tworzymy jedną wspólnotę! 
Ancap.pl - serwer wolności i pokoju!

Wbijaj, póki czas... Smile 

Logi mówią same, na NIE
[Obrazek: Becauseitbothersmiia_58c96ee8f2b78895deb...356d44.jpg]
(07.09.2016 01:10)Xemak napisał(a): No oki oki ;p
Trochę szkoda :< bo miałem wene w **** XD

Po tym poście dodał bym do kary, że perm bez możliwości ub
Em... Mam kruche serce, dał bym szansę, ale pod szczególnym nadzorem. Osobiście w kopalniach byłem w sumie może z 4 godziny, kopiac wszystko, a diaksy, uzbierałem handlując Smile polecam sposób xd Ale wracając do UB.... Dałbym, ale jeśli cokolwiek się stanie, Perm IP bez UB. PS: Ogarnij słownictwo, proszę
Tylko zwykły Typowy LiSu...  Taki Lisek  Heart
Nie dawać ub. Nie dość, że x-ray, to zero skruchy, do tego ma pretensje do adminów, że dostał bana na dobę po czitowaniu i kręci, że nie ma x-raya. Za co niby miałby dostać ub?
Zbadaliśmy tunele dogłębniej i niestety ale jest zbyt wiele przypadków potencjalnego użycia x-raya:
  • Nagła zmiana wysokości tunelu o dwie kratki aby dotrzeć do surowca 
  • Nagłe zakręty i łączenie tunelów w miejscu występowania diaxa 
  • Wkopanie się za ścianę po diaxy na długim odcinku tunela bez innych interakcji że ścianami 
Także jest to zbyt wiele przypadków aby był to zwykły zbieg okoliczności. W dodatku przeważa znaczącą ilość głosów w ankiecie na nie. Dlatego unbana nie będzie ale możesz się o niego starać za jakiś miesiąc. 

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam. 
@Maseł

Temat zamykam.