Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Budowniczy miesiąca - zgłoszenia
#1
Witam dawno nie były konkursy więc dziś jako zastępca meziaka. Ogłaszam konkurs: "Budowniczy Miesiąca" Big Grin. najpierw zaczniemy od zgłoszeń. 
Jakbyś chciał wystąpić w konkursie, wysli mi na pw zdjęcie swojej budowli. Potem zrobimy głosowanie każdy zagłosuję na budowle dowolnego gracza ale... nie można na swoją budowle zagłosować. Uwaga Uwaga! jakby ktoś nie wiedział zwycięzca dostanie forumową nagrode "Budowniczy miesiąca" Wink
więc ja was żegnam do widzenia Wink.
każdy kiedyś odejdzie
#2
Do kiedy są zgłoszenia ? Bo nie wiem czy skończę kościół.
#3
(11.09.2016 10:46)Black napisał(a): Do kiedy są zgłoszenia ? Bo nie wiem czy skończę kościół.


wszystko bedzie ustalone Wink
każdy kiedyś odejdzie
#4
Ok, a budowle muszą być wybudowane na Ancapie ?
#5
Pewnie
każdy kiedyś odejdzie
#6
Jakie są kryteria? Czy budowla może być z neta czy wymagany jest 100% własny wkład w nią?

I jeszcze czy można zgłaszać pracę duo czyli wykonana w dwie osoby?
#7
(11.09.2016 11:35)machelko napisał(a): Jakie są kryteria? Czy budowla może być z neta czy wymagany jest 100% własny wkład w nią?


Jak by ktos ściągnął z internetu konkurs nie miał by sensu więc lepiej żeby gracze użyli wyobraźni Wink

Praca w dwie osoby nie lepiej żeby każdy gracz zrobił oddzielnie w tedy dla innego może być nie sprawiedliwe
każdy kiedyś odejdzie
#8
Oki dzięki za odpowiedzi, wiem na czym stoję Big Grin
#9
Proponuje żeby budowle zgłaszać na pw, bo to ma być konkurs na najlepszą budowle, a nie na najlepszego kolegę Smile . Więc wyśle Adamowi moją budowle, ale na pw.
#10
(11.09.2016 13:22)Black napisał(a): Proponuje żeby budowle zgłaszać na pw, bo to ma być konkurs na najlepszą budowle, a nie na najlepszego kolegę Smile . Więc wyśle Adamowi moją budowle, ale na pw.


W sumie dobry pomysł teraz prosze o wysyłanie na pw Wink
każdy kiedyś odejdzie
#11
To zmień to we wątku Smile
#12
@Refres
każdy kiedyś odejdzie
#13
Będzie trzeba się zająć za Moją Ville ; D

Pozdrawiam.
#14
Witam podesłano mi nawet duzo prac wiec jest jeszcze jakas osoba ktora chce wziasc udzial? Wink
każdy kiedyś odejdzie
#15
Adam plz.... WziĄĆ. A tak wgl, kiedy wyniki?
[W zakresie tych dwóch nawiasów kwadratowych znajduje się najgorsza sygnatura w historii czegokolwiek] JqobGozdzik, śmieszek ancapowy.