Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Ancap News #5
#1
[Obrazek: 5.png]
Właściciel, technik lub obserwator - od początku do końca z ancapem.
#2
Fajne daje like i jak byś coś Skirim/Libter potrzebował to mam 1 news tworze miasto w chmurach Wink
każdy kiedyś odejdzie
#3
2 dni zwlekałeś z opublikowaniem? Daje lajkacza - co dla mnie może być trochę smutne lajki nie lecą już do mnie nawet jak napiszę notke Kappa 


Zapomniałem całkowicie o screenach, więc jak coś będę następnym razem pisał to wyślę Ci pewnie z ss Big Grin


Screeny z serwera mogłeś dodać do mojej notki o modach i dopisać, że autorem jest też Axe
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#4
(24.09.2016 13:13)Adam napisał(a): Fajne daje like i jak byś coś Skirim/Libter potrzebował to mam 1 news tworze miasto w chmurach Wink
Kiedy artykuł będzie gotowy podeślij go na PW Wink

(24.09.2016 13:32)Skirim napisał(a): 2 dni zwlekałeś z opublikowaniem?
Datę aktualizowałem wraz z każdym kolejnym artykułem. Dziś otrzymałem i wstawiłem screeny, ale zapomniałem o aktualizacji daty - już naprawione.

(24.09.2016 13:32)Skirim napisał(a): Screeny z serwera mogłeś dodać do mojej notki o modach i dopisać, że autorem jest też Axe
Screeny z serwera są powiązane bezpośrednio z Twoim artykułem i dlatego zostały umieszczone zaraz za nim. Obie sekcje są jednak tak obszerne, że postanowiłem nie łączyć ich w jedną.
Właściciel, technik lub obserwator - od początku do końca z ancapem.
#5
Fajne przeczytałem dopiero teraz