Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Ankieta: Wybieram moderatora...
Ankieta jest zamknięta.
Typowy_Lisu
0%
0 0%
VirtuozPG
22.22%
2 22.22%
Optimusstach
77.78%
7 77.78%
[Wyniki ankiety]

Moderator miesiąca - głosowanie!
#1
Dzień Dobry. Dziś może zaczniemy od "Moderatora Miesiąca!"Big Grin. Mamy trzech nowych moderatorów którymi są: Typowy_Lisu,Optimusstach i VirtuozPG ci moderatorzy świetnie sobie radzą na stanowisku przeszli sprawdziany i wreszcie mogli zostać moderatorami ale... jak wy uważacie który z tych wszystkich moderatorów najlepiej sobie radzi z codziennymi zmaganiami moderatora? możecie w ankiecie o tym zagłosować a zwycięzca dostanie nagrodę "Moderator Miesiąca!"
A ja was żegnam do widzenia.

Tak tylko przypomnę że nie można głosować na siebie i wole żeby nie wybierać kolegę tylko tego kogoś kto zasługuję na tą nagordę Wink
każdy kiedyś odejdzie
#2
Do kiedy można głosować?
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#3
(25.09.2016 12:37)Skirim napisał(a): Do kiedy można głosować?


wszystko zostanie ustalone Wink
każdy kiedyś odejdzie
#4
Jeśli wybieracie moderatora miesiąca to dobrze, żeby byli tymi moderatorami minimum miesiąc Wink
#5
Znam tylko Typowy_Lisu więc się nie wypowiem ;D Poza tym dawno mnie nie było na serwerze bo mam bana  Sick
Nie ma diabła, który nie mógłby powiedzieć, że on też zrobił coś w życiu dobrego.
#6
(25.09.2016 15:29)Szafek napisał(a): Jeśli wybieracie moderatora miesiąca to dobrze, żeby byli tymi moderatorami minimum miesiąc Wink


W sumie taka racja i tak typowy lisu odszedł z administracji i niestety ten konkurs nie ma sensu lepiej by było jak by jakiś inny doszedł poczekać miesiąc tak jak mówiłeś no i możemy zacząć z konkursem Smile
każdy kiedyś odejdzie