Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Ankieta: Chcemy sppps na serwerze?
Tak
100.00%
9 100.00%
Nie
0%
0 0%
[Wyniki ankiety]

Reaktywacja SPPPS
#1
Czy chcecie abym reaktywował sppps na tej edycji ancapa?
Głosujcie i komentujcie Smile
#2
Pewnie że tak właśnie kiedy mialem tworzyc te miasto mialem tez zrobic cos podobnego ale mniejszego, ale uznalem ze to bedzie za trudne i czekalem az znowu ty z tym powrocisz wiec jestem na tak. PS jakbys czegos potrzebowal to mow :V
każdy kiedyś odejdzie
#3
Jak najbardziej popieram ten pomysł, wykorzystałbym wreszcie moje eltyry  Smile
Wiele razy używałem sppps na starej mapie i bardzo się przydawało.
#4
Mi tam do startu wystarcza byle drzewo czy górka, dalej można latać strzelając w siebie łukiem z punch 2. O ile do raidów w endzie zakazane, to na overworld można polatać z łukiem z uderzeniem.=]
Ale jeżeli gracze potrzebują wysokich wież, to lepsze sppps niż wieża z dirta szpecąca okolicę.=]
#5
Na tak! Może 1 wieża w Avalonie?  Big Grin
#6
Oczywiscie, ze na tak ! Oczywiscie jak na poprzedniej edycje przychodze z pomoca Big Grin
#7
A co to jest ale jest na tak. Ale jak będziecie potrzebowali budowniczego lub do czegoś innego z chęcią pomoge.
#8
Dzięki za głosy, prędzej czy później system zostanie reaktywowany Wink
#9
(22.10.2016 23:55)Irbis napisał(a): Mi tam do startu wystarcza byle drzewo czy górka, dalej można latać strzelając w siebie łukiem z punch 2. O ile do raidów w endzie zakazane, to na overworld można polatać z łukiem z uderzeniem.=]


@offtopic
Czekaj, czyli to jest zakazane tylko w endzie, czy wszędzie? Bo już nie rozumiem

@topic
Pamiętam starą edycje, dosyć często używałem SPPPS, więc fajnie że powraca Big Grin
[Obrazek: VWk1BPJ.png]
#10
Używanie Punch II to bug, zakazany jest wszędzie. Osoby, które go używały zostały o tym poinformowane.
#11
Że jak? Mnie informowano, że w overwold można rekreacyjnie polatać z punch 2. Do tego w 1.11.1 będzie odrzutowiec z rakiet, więc proponuję zasadę: wykorzystywanie przyspieszaczy do elytry (punch 2/rakieta) do rajdów (szukania end cities, twierdz, wiosek, biomów z lodowymi kolcami itp w celu ich opustoszenia) jest zakazane. Rekreacyjnie i do pomocy w budowie jest dozwolone punch 2 i rakiety.
#12
(16.12.2016 17:13)Irbis napisał(a): Że jak? Mnie informowano, że w overwold można rekreacyjnie polatać z punch 2. Do tego w 1.11.1 będzie odrzutowiec z rakiet, więc proponuję zasadę: wykorzystywanie przyspieszaczy do elytry (punch 2/rakieta) do rajdów (szukania end cities, twierdz, wiosek, biomów z lodowymi kolcami itp w celu ich opustoszenia) jest zakazane. Rekreacyjnie i do pomocy w budowie jest dozwolone punch 2 i rakiety.


Odrzutowiec z rakiety to będzie naturalna mechanika mc także będziesz mógł nią latać, gdzie chcesz i ile chcesz natomiast używanie punch II to bug, którego się jeszcze nie pozbyli. Na tego typu serwerze za wykorzystywanie buga jest ban i raczej się to nie zmieni, szczególnie że wpływa to znacząco na rozgrywkę.
#13
(16.12.2016 17:29)machelko napisał(a): Odrzutowiec z rakiety to będzie naturalna mechanika mc także będziesz mógł nią latać, gdzie chcesz i ile chcesz natomiast używanie punch II to bug, którego się jeszcze nie pozbyli. Na tego typu serwerze za wykorzystywanie buga jest ban i raczej się to nie zmieni, szczególnie że wpływa to znacząco na rozgrywkę.


Nie wydaje mi się, by oficjalne stanowisko Mojang brzmiało, że to bug. Mogę prosić o link do bugtrackera minecrafta odnośnie tego?
#14
A czy logicznym jest strzelanie do siebie łukiem, aby latać w nieskończoność albo wlatywanie w tunele 1x1 elytrą? no chyba nie, a pewnie nie znajdziesz wzmianek o tym gdziekolwiek