Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Fanpage ancap.pl
#1
Witajcie! Chciałbym Was zachęcić do polubienia fanpage'a serwera ancap.pl, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście Wink Klik!.

Dobra, polubiłeś i co jeszcze ode Ciebie możemy chcieć O.o? Generalnie to ja tylko zachęcam. Ostatnio dostałem możliwość pisania postów na facebooku ancapu i informuję, że nastąpi tam przełom w dziejach jego żywota. Jaki?! Otóż planuję pisać 1-2 posty dziennie, w których będę na bieżąco informował o zmianach w składzie administracji, organizował różnego rodzaju konkursy, robił różne zabawy, podsyłał różne ciekawe screeny ładnych budowli na serwerze i nie tylko!

Proponuję również włączyć sobie pozycjonowanie postów na tablicy. Ten screen Ci wszystko wytłumaczy:

[Obrazek: jMOg5du.png]

Czekam na wzrost lajków!
To ten administrator.  Blaze
#2
Blacku polubił fanpage już rok temu, ale nic się nie pojawiało, mam nadzieje że to się zmieni. Zachęcam do polubienia go Wink.
#3
Blacku pojawiło sięcoś nowego już wczoraj chyba! :-) No zobaczymy jak Ci pójdzie. Będziesz też pisał o tym co robią gracze ciekawego? Big Grin
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#4
(17.11.2016 20:43)Skirim napisał(a): Będziesz też pisał o tym co robią gracze ciekawego? Big Grin


Dobry pomysł, dzięki. Możecie również podsyłać mi tematy, bądź całe wypowiedzi - oczywiście napiszę na końcu kto podesłał. Smile
To ten administrator.  Blaze
#5
To ja od razu dam Ci temat z moimi tajemniczymi skrzyniami! Big Grin
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#6
Przenoszę do komunikatów administracji i podpinam Wink

(17.11.2016 20:25)Ukaż. napisał(a): Otóż planuję pisać 1-2 posty dziennie, w których będę na bieżąco informował o zmianach w składzie administracji, organizował różnego rodzaju konkursy, robił różne zabawy, podsyłał różne ciekawe screeny ładnych budowli na serwerze i nie tylko!
Bardzo ambitne plany, życzę powodzenia i jestem ciekaw co wyjdzie z tego w praktyce :>
Właściciel, technik lub obserwator - od początku do końca z ancapem.
#7
Wlasnue
Powodzenia zycze !
niestety nie mam i nie moge miec fb, jesli to sie zmieni, pierwsza strona ktora polubie bedzie zapewne wlasnie ta! Big Grin