Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Ankieta: Ho? Ho? Ho?
Ho! Ho! Ho!
55.56%
5 55.56%
Mlem, mlem, mlem
44.44%
4 44.44%
[Wyniki ankiety]

Święta z Szerbim
#21
Cofam wypowiedź .
Chce magiczną latarnie i 30 bloków żelaza ! Smile Smile
                                  One shot
                                 Double kill

#22
(01.12.2016 17:43)SherbYY napisał(a):
najprawdopodobniej jakieś upominki w skrzyni, ew. małą budowla (można też napisać co by się chciało (REALNEGO) to zobaczymy czy się uda) :3



Koniec składania życzeń, prezenty będę dawał losowo w czasie, ale powinienem się wyrobić przed 20.12.

Chyba jedna osoba zgłosiła w miarę normalny upominek :V
(02.12.2016 17:55)Bohunowa napisał(a): Mógłbyś dać coś, co się przyda, np. trochę żelaza, drewno. Coś, co się przyda, a nie tak jak w kopalniach.

Upominki, można napisać co się chce.

(02.12.2016 19:27)Bohunowa napisał(a): A ja mogłabym 2 diamenty, choc szerbej bedzie po tym biedny...

I tak Mu źle na tym wyjdzie, bo tyle straci.

Hehe. nie

Koniec zgłaszania cuboidów.

#23
Słuchajcie kochani.

Wiem ze wystarczająco długo czekacie na prezenty, ale prosiłbym was o jeszcze przedłużenie czasu tak oficjalnie do 24 grudnia.

Powodem jest małe zamieszanie w mojej szkole i w domu co można zauważyć nawet moja ostatnia aktywnością na serwerze.

Także jeszcze raz przepraszam.
Dodam ze kilka osób ma już gotowe prezenty Smile
#24
(19.12.2016 16:33)SherbYY napisał(a): Słuchajcie kochani.

Wiem ze wystarczająco długo czekacie na prezenty, ale prosiłbym was o jeszcze przedłużenie czasu tak oficjalnie do 24 grudnia.

Powodem jest małe zamieszanie w mojej szkole i w domu co można zauważyć nawet moja ostatnia aktywnością na serwerze.

Także jeszcze raz przepraszam.
Dodam ze kilka osób ma już gotowe prezenty Smile

mam pytanie jest mozliwosc podanie kordrow bo jestem w trakcie budowania mojego jakby takiego "domku" i jeszcze nie skonczylem?
każdy kiedyś odejdzie
#25
" Koniec zgłaszania cubboidów " nie mówi Ci to coś :v .
PS Nawet jeżeli założysz kuba .
                                  One shot
                                 Double kill

#26
(19.12.2016 17:13)GhostRider napisał(a): " Koniec zgłaszania cubboidów " nie mówi Ci to coś :v .
PS Nawet jeżeli założysz kuba .

Klucht mu chodzi o to ze juz nie zglaszamy ich czyli inne osoby nie maja szansy. Ale ja wczesniej sie zglosilem tylko potpalilem moj dom i sie pytam czy na pw/ lub gdzies indziej moge podac kordy mojej norki.
każdy kiedyś odejdzie
#27
(19.12.2016 17:18)Adam napisał(a):
(19.12.2016 17:13)GhostRider napisał(a): " Koniec zgłaszania cubboidów " nie mówi Ci to coś :v .
PS Nawet jeżeli założysz kuba .

Klucht mu chodzi o to ze juz nie zglaszamy ich czyli inne osoby nie maja szansy. Ale ja wczesniej sie zglosilem tylko potpalilem moj dom i sie pytam czy na pw/ lub gdzies indziej moge podac kordy mojej norki.

Możesz podać kordy, zmienię sobie w notatniku Wink
#28
Szerbej mam nowy dom :\ dam na serwerze
Żegnam
Snapchat/Instagram: marysia.345
Musical.ly: x.marysia.x



#29
Ja też mam nowy dom
#30
kubixlol2_dom Zapraszam wodzu.
#31
(19.12.2016 19:24)kubixlol2 napisał(a): kubixlol2_dom Zapraszam wodzu.














Koniec zgłaszania cuboidów.



Jak już SherbYY napisał nie zgłaszamy cuboidów.
#32
Nowe cuboidy / kordy (tych którzy już są zapisani) proszę o podesłanie na PW lub /mail na serwerze