Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Sklep Atukam72
#1
Witam, przedstawiam tutaj moją małą przedsiębiorczość.

Sklep posiada sporą listę sprzedawanych produktów. Aktualnie są to:

- Redstone Block
- Coal
- Iron Ingot
- Slime Ball
- Name Tag
- Prismarine Brick
- Dark Prismarine
- Sea Lantern
- Sponge
- Gunpowder
- Gold Horse Armor
- Saddle
- Nether Quartz
- Leather

W sklepie znajduje się Jednoręki Bandyta. W zamian za 1 Diament Gracz dostaje szansę na wygranie losowej Zaklętej Książki.
Książki posiadają najróżniejsze zaklęcia od poziomu I do IV oraz rzadką klątwę Vanishing. 
Planowane jest dodanie do puli nagród enchantowane narzędzia i bronie.

-> Porady dotyczące obsługi maszyny <-
1. Zalecane jest stanięcie nad lejem, bo jest małe ryzyko, że nagroda spadnie na lej. Normalnie spada na kolumnę obok leja.
2. Odradzam nie spamić diamentami, gdyż nie każdy los może zostać zaliczony.
3. Maszyna ma 2 światła, które pokazują czy gracz wygrywa. Jeżeli zaświeci 1 światło lub żadne, gracz nie wygrywa przedmiotu.


Dodatkowo w sklepie znajduje się Kantor z możliwością wymiany dolarów na 1 Diament lub 10 Diamentów.

 -> Zapraszam /warp SklepAtukam72 <-

Screeny:

[Obrazek: V69cSPC.png]

[Obrazek: M3uT9dX.png]

[Obrazek: tMAu6tU.png]

[Obrazek: G9DAQqV.png]


P.S. Do moderacji - nie wiem czy mogę się tutaj reklamować. Jak nie to proszę o usunięcie. Thx 
//Moderacja zezwala, do tego służy ten dział Wink ~Libter
#2
Prośba do Administracji o wsparcie mojej maszyny swoją oceną i opinią. Jeżeli któryś z adminów wyrazi ochotę, możemy się umówić na jakiś termin oględzin tej maszyny, sprawdzenia uczciwości tej maszyny itd. W razie ochoty wzięcia udziału lub pytań, proszę o napisanie tutaj postu.
#3
Mogę wytestować.
#4
Dzikuję wszystkim za duże zaintereaowanoe moim sklepem. Wiem, że wielu z was wręcz nałogowo gra w moim kasynie co mnie cieszy :].

Pytanie do adminów - czy można ubiegać się o zmianę nazwy warpa? Prawie wszyscy mają najpierw swój nick a potem słowo "sklep" w związku z tym chciałbym przystosować swój warp do tych "standardów".
#5
(29.12.2016 11:05)Atukam72 napisał(a): Pytanie do adminów - czy można ubiegać się o zmianę nazwy warpa? Prawie wszyscy mają najpierw swój nick a potem słowo "sklep" w związku z tym chciałbym przystosować swój warp do tych "standardów".

Oczywiście. Będąc na serwerze zmienię nazwę na Atukam72Sklep
To ten administrator.  Blaze
#6
A jaki jest wzór na kantorek?
Żegnam
Snapchat/Instagram: marysia.345
Musical.ly: x.marysia.x