Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Ankieta: Chcesz kolejną część ?
Chce
36.36%
4 36.36%
Nie chce
63.64%
7 63.64%
Popraw orto.
0%
0 0%
[Wyniki ankiety]

Koledzy część 2
#1
Skirim wypatrywał wroga lecz tylko zauważył tabliczkę z napisem " He heszki". Otworzył drzwi domu szmaragda i... otrzymał 2 nowych kolegów! Edek i Stasiek byli rybikami cukrowymi. Przerobili dom Skirima w ogromnego szmaragda z napisem "Fajny dom???"


Tymczasem u Szmaragda.
Szmaragd poszedł do sklepu kupić piłeczki do tenisa stołowego. Wyczytał żeby zrobić granat dymny. Kupił jeszcze folie aluminiowaną i zapalniczkę. Pociął piłeczki, wrzucił do foli kawałki piłeczek.

Jeśli spodobała Ci się ta historia nie zapomnij zostawić like i napisać "Chce kolejną część", albo "Nie chce kolejnej części na prośbę Blacka7"

You !
                                  One shot
                                 Double kill

#2
CHce kolejna część!!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)





o bosz...
każdy kiedyś odejdzie
#3
Poprzednia część była o wiele lepsza gdyż była to luźna adaptacja mojej gry na Ancapie - Emerald mieszkał w pobliżu mnie. Kiedyś poszedłem do sąsiada i wysadziłem mu z pomocą TNT piwnice, ale ciii, bo banana dostane Kappa Co prawda sąsiad to nie Emerald, ale było blisko, bo emerald wtedy ze mną był, a tutaj same bzdury xDD


Rady: 
  • Gdy chcesz napisać, że rybik coś napisał to zapisz to w cudzysłowie, czyli - Przerobili dom Skirima w ogromnego szmaragda z napisem "Fajny dom ??? "
  • Jeśli nie jesteś pewny jakiegoś wyrazu i nie wiesz czy dobrze go zapisałeś to sprawdzisz to na tej stronie - http://www.ortograf.pl/
  • Kropkę stawiaj od razu po skończeniu wyrazu, nie dawaj kropki po spacji!
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#4
Poprawiłem treść wątku o błędy ortograficzne, interpunkcyjne oraz zamieniłem niektóre wyrazy na moim zdaniem lepiej komponujące się w całość. Smile Mam nadzieję, że Twoja praca wygląda teraz lepiej @GhostRiderze - jeśli uważasz inaczej, napisz. Smile Jeszcze od siebie dodam, że spacja pomiędzy wyrazem, a znakiem interpunkcyjnym (kropką,  przecinkiem, wykrzyknikiem itp.) źle wygląda - staraj się ich unikać.
To ten administrator.  Blaze
#5
Słabe ._. Myślałam że ciekawsze będzie, a tu taka... No wiadomo. Już #fsumie wolę nudnego Pana Tadeusza. Jak coś to o gustach się dyskutuje!
Żegnam
Snapchat/Instagram: marysia.345
Musical.ly: x.marysia.x



#6
@Bohunowa Ocenia , a sama nic nie napisała Kappa
                                  One shot
                                 Double kill

#7
(26.12.2016 15:19)GhostRider napisał(a): @Bohunowa Ocenia , a sama nic nie napisała Kappa

Wyczuwam tutaj słynne "zrup lepiej".
[Obrazek: Becauseitbothersmiia_58c96ee8f2b78895deb...356d44.jpg]
#8
Ja też ocenię, chociaż nic nie napisałem. Ta lekkość pióra, porywająca fabuła, wielowątkowość i nagłe zwroty akcji, oraz niespodziewane zakończenie sprawiają, że czyta się przyjemnie i już nie mogę doczekać się kolejnych części Kappa
#9
Drugi Coelho. Big Grin