Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Minecraft z Ancapem #5 Koniec Ancapa?!
#1
Witam! Poniżej publikuje jak narazie ostatni odcinek z serii minecraft z ancapem, kolejne odcinki ukażą się pewnie po modernizacji serwera.
Ewentualnie mogą się pojawić jeszcze jakieś luźne odcinki.

Dzisiejszy odcinek zawiera jedynie moją walkę ze smokiem Smile
Standardowo zapraszam do oceniania i komentowania filmu! 

LINK: https://www.youtube.com/watch?v=09ef_pGjs5A

[Obrazek: qLg4Kyo.jpg]
#2
Skąd ty znalazłeś portal ???
W 1.30 osiągnołeś : stół do zakli. koks jabłko, mikstury , łóżka.
Nie był fajnym odcinkiem :v
@Under Nie podoba mi się ponieważ :
Nie znalazłeś portalu na odc.
                                  One shot
                                 Double kill

#3
(08.01.2017 16:49)GhostRider napisał(a): Skąd ty znalazłeś portal ???
W 1.30 osiągnołeś : stół do zakli. koks jabłko, mikstury , łóżka.
Nie był fajnym odcinkiem :v

1. Co to ma za znaczenie jak znalazłem portal? Big Grin
2. Materiał jest pocięty aby był milszy do oglądania.

Zdecydowanej większości się podoba sądząc po ocenach pod filmami więc nie zamierzam zmieniać jak na razie sposobu montażu itd.
#4
Fajnie by było jakbyś nagrał odcinek po zmianach na ancapie, który je opisuje Smile
To ten administrator.  Blaze
#5
Bardzo fajny odcinek jest akcja cos sie dzieje. I taka rada nie przejmuj sie komentarzami typu: 
Słaba jakoś!
Oszukujesz (podaje jakies glupie powody ._.)
Albo po prostu nie pogladal i daje dis like i juz od razu sie wyraza na ten temat.

Mi sie tam podobalo mam nadzieje ze bedzie czesciej takich akcji. Mam nawet tytuł jak chcesz "Poszukiwanie elytr" moge ci pomoc ale to zalezy od ciebie.

O i PS zeby nie bylo "Adam chce byc suawny dlatego to pisze V:"
każdy kiedyś odejdzie
#6
(08.01.2017 19:50)Klerk napisał(a): Fajnie by było jakbyś nagrał odcinek po zmianach na ancapie, który je opisuje Smile

Tak zamierzam zrobić. Smile

(08.01.2017 19:57)Adam napisał(a): Bardzo fajny odcinek jest akcja cos sie dzieje. I taka rada nie przejmuj sie komentarzami typu: 
Słaba jakoś!
Oszukujesz (podaje jakies glupie powody ._.)
Albo po prostu nie pogladal i daje dis like i juz od razu sie wyraza na ten temat.

Mi sie tam podobalo mam nadzieje ze bedzie czesciej takich akcji. Mam nawet tytuł jak chcesz "Poszukiwanie elytr" moge ci pomoc ale to zalezy od ciebie.

O i PS zeby nie bylo "Adam chce byc suawny dlatego to pisze V:"

Dzięki za rady! Nie przejmuje się bo widze że większość opinii jest pozytywna, a on nawet nie potrafi podać rzetelnego powodu dlaczego mu się nie podoba.
#7
@ref

.