Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Nadchodzące zmiany
#81
Obawiam się tylko o chęć graczy do współpracy ze sobą zwłaszcza samotników takich jak ja. Lubię posiadać duże powierzchnie tylko dla siebie i rozwijać je do maksymalnego potencjału i irytuje mnie gdy wszystko na "mojej" ziemi zostało rozkopane i wykorzystane w celach niebyt pasującyh moim intencjom, ale z drugiej strony to ciekawe urozmaicenie rozgrywki.
#82
(22.01.2017 22:07)CookieMonsterN napisał(a): Obawiam się tylko o chęć graczy do współpracy ze sobą zwłaszcza samotników takich jak ja. Lubię posiadać duże powierzchnie tylko dla siebie i rozwijać je do maksymalnego potencjału i irytuje mnie gdy wszystko na "mojej" ziemi zostało rozkopane i wykorzystane w celach niebyt pasującyh moim intencjom, ale z drugiej strony to ciekawe urozmaicenie rozgrywki.


Nie wiem jak będzie wyglądała kwestia cuboidów ale jak się dogadasz co do terenu z administracją, że je zagospodarujesz odpowiednio to może nie będzie przeszkód, żebyś się zaszył gdzieś z dala od aglomeracji z takim terenem. Trzeba kombinować. Wink
#83
Wiesz 250x250 kratek to świetne pole do popisu ale nie sądzę że adminiastracja udzieli mi tak dużego cuboida chroniącego teren bez jakiejkolwiek budowli, która potrzebuje czasu i surowców do wykonania, których pozyskanie również wymaga czasu, co składa się na duże prawdopodobieństwo niechcianego intruza. Sad
#84
Wszystkie zmiany jak najbardziej mi się podobają. Czekam na start Wink.
"Dam tu jakiś bezsensowny cytat, którego nie rozumiem, ale dużo osób tak robi."
#85
No kawałek terenu ale jeżeli masz plan na ten teren to dlaczego nie spróbować napisać do adminów o cuba podać jakiś realny termin wykonania na nim jakiegoś projektu, chyba, że chcesz mieć teren, żeby go mieć to już kaprawo.
#86
(22.01.2017 22:54)Koko napisał(a): No kawałek terenu ale jeżeli masz plan na ten teren to dlaczego nie spróbować napisać do adminów o cuba podać jakiś realny termin wykonania na nim jakiegoś projektu, chyba, że chcesz mieć teren, żeby go mieć to już kaprawo.

Chcę mieć teren aby wyciągnąć z niego potencjał i stworzyć w nim małą (lub większą) społeczność na rzecz graczy i samego serwera, co będzie osiągnięciem kultury, handlu i budownictwa. Brzmi dość przeładowane ambicją ale naprawdę chcę zrobić coś niesamowitego.
#87
(22.01.2017 22:59)CookieMonsterN napisał(a):
(22.01.2017 22:54)Koko napisał(a): No kawałek terenu ale jeżeli masz plan na ten teren to dlaczego nie spróbować napisać do adminów o cuba podać jakiś realny termin wykonania na nim jakiegoś projektu, chyba, że chcesz mieć teren, żeby go mieć to już kaprawo.

Chcę mieć teren aby wyciągnąć z niego potencjał i stworzyć w nim małą (lub większą) społeczność na rzecz graczy i samego serwera, co będzie osiągnięciem kultury, handlu i budownictwa. Brzmi dość przeładowane ambicją ale naprawdę chcę zrobić coś niesamowitego.

Można mocno nagiąć pewną zasadę i w tym odosobnionym przypadku założyć i podpisać cuboid jako wioska/miasto. Wtedy obowiązuje minimalny odstęp między kolejnymi cuboidami o 100 kratek.
Ale ogólnie mamy mapę 3kx3k do dyspozycji, i myślę, że nie będzie problemów z takim przedsięwzięciem, jakie opisujesz. Zobaczmy w grze, zawsze też można się dogadać z sąsiadami o przesiedlenie :d
#88
(22.01.2017 23:19)machelko napisał(a):
(22.01.2017 22:59)CookieMonsterN napisał(a):
(22.01.2017 22:54)Koko napisał(a): No kawałek terenu ale jeżeli masz plan na ten teren to dlaczego nie spróbować napisać do adminów o cuba podać jakiś realny termin wykonania na nim jakiegoś projektu, chyba, że chcesz mieć teren, żeby go mieć to już kaprawo.

Chcę mieć teren aby wyciągnąć z niego potencjał i stworzyć w nim małą (lub większą) społeczność na rzecz graczy i samego serwera, co będzie osiągnięciem kultury, handlu i budownictwa. Brzmi dość przeładowane ambicją ale naprawdę chcę zrobić coś niesamowitego.

Można mocno nagiąć pewną zasadę i w tym odosobnionym przypadku założyć i podpisać cuboid jako wioska/miasto. Wtedy obowiązuje minimalny odstęp między kolejnymi cuboidami o 100 kratek.
Ale ogólnie mamy mapę 3kx3k do dyspozycji, i myślę, że nie będzie problemów z takim przedsięwzięciem, jakie opisujesz. Zobaczmy w grze, zawsze też można się dogadać z sąsiadami o przesiedlenie :d

Mam dużą nadzieję że otrzymam ten wyjątek, bo naprawdę mam ambicję i chęci do takiego przedsięwzięcia. Big Grin
#89
Po prostu idź w jakiś róg, raczej nie będziesz miał sąsiadów na starcie Tongue
#90
(23.01.2017 13:11)xao napisał(a): Po prostu idź w jakiś róg, raczej nie będziesz miał sąsiadów na starcie Tongue


Popieram, polecam iść daleko od spawnu. Wtedy nie będziesz miał sąsiada przez długie miesiące ;p
#91
(23.01.2017 13:30)Black napisał(a):
(23.01.2017 13:11)xao napisał(a): Po prostu idź w jakiś róg, raczej nie będziesz miał sąsiadów na starcie Tongue


Popieram, polecam iść daleko od spawnu. Wtedy nie będziesz miał sąsiada przez długie miesiące ;p


Zawsze tak robię ale chcę mieć super teren pod budowę oraz nowa mapa to zaledwie 3000x3000 na początek a ja potrzebuję z 250x250, co jest 1/12 mapy, a "idealny teren pod budowę nie zawsze jest przy granicach.
#92
(23.01.2017 15:43)CookieMonsterN napisał(a):
(23.01.2017 13:30)Black napisał(a):
(23.01.2017 13:11)xao napisał(a): Po prostu idź w jakiś róg, raczej nie będziesz miał sąsiadów na starcie Tongue


Popieram, polecam iść daleko od spawnu. Wtedy nie będziesz miał sąsiada przez długie miesiące ;p


Zawsze tak robię ale chcę mieć super teren pod budowę oraz nowa mapa to zaledwie 3000x3000 na początek a ja potrzebuję z 250x250, co jest 1/12 mapy, a "idealny teren pod budowę nie zawsze jest przy granicach.
Jak nie chcesz zeby gracz byl kolo twojego terenu to powinien wyjść jak to nie zrobi to w tedy administracja mu powie tak samo jest z sąsiadami nie chcesz żeby się koło ciebie osiedlał szuka innego miejsca więc nie wiem w czym problem.

PS mialem tak jeden raz byl mod i gracz dostał jaila mowiąc gracz chodzi o mnie ;p
każdy kiedyś odejdzie
#93
(23.01.2017 15:46)Adam napisał(a):
(23.01.2017 15:43)CookieMonsterN napisał(a):
(23.01.2017 13:30)Black napisał(a):
(23.01.2017 13:11)xao napisał(a): Po prostu idź w jakiś róg, raczej nie będziesz miał sąsiadów na starcie Tongue


Popieram, polecam iść daleko od spawnu. Wtedy nie będziesz miał sąsiada przez długie miesiące ;p


Zawsze tak robię ale chcę mieć super teren pod budowę oraz nowa mapa to zaledwie 3000x3000 na początek a ja potrzebuję z 250x250, co jest 1/12 mapy, a "idealny teren pod budowę nie zawsze jest przy granicach.
Jak nie chcesz zeby gracz byl kolo twojego terenu to powinien wyjść jak to nie zrobi to w tedy administracja mu powie tak samo jest z sąsiadami nie chcesz żeby się koło ciebie osiedlał szuka innego miejsca więc nie wiem w czym problem.

PS mialem tak jeden raz byl mod i gracz dostał jaila mowiąc gracz chodzi o mnie ;p


Dostałeś jail za nie przesiedlenie sie czy czy za wyganianie innych? XD
#94
(23.01.2017 16:16)CookieMonsterN napisał(a):
(23.01.2017 15:46)Adam napisał(a):
(23.01.2017 15:43)CookieMonsterN napisał(a):
(23.01.2017 13:30)Black napisał(a):
(23.01.2017 13:11)xao napisał(a): Po prostu idź w jakiś róg, raczej nie będziesz miał sąsiadów na starcie Tongue


Popieram, polecam iść daleko od spawnu. Wtedy nie będziesz miał sąsiada przez długie miesiące ;p


Zawsze tak robię ale chcę mieć super teren pod budowę oraz nowa mapa to zaledwie 3000x3000 na początek a ja potrzebuję z 250x250, co jest 1/12 mapy, a "idealny teren pod budowę nie zawsze jest przy granicach.
Jak nie chcesz zeby gracz byl kolo twojego terenu to powinien wyjść jak to nie zrobi to w tedy administracja mu powie tak samo jest z sąsiadami nie chcesz żeby się koło ciebie osiedlał szuka innego miejsca więc nie wiem w czym problem.

PS mialem tak jeden raz byl mod i gracz dostał jaila mowiąc gracz chodzi o mnie ;p


Dostałeś jail za nie przesiedlenie sie czy czy za wyganianie innych? XD

za to ze chcialem sie przesiedlic ale nie pozwolono mi a ja to zignorowalem wiec na to dostalem 

PS czytaj uwaznie
każdy kiedyś odejdzie
#95
Użyteczna informacja jeżeli trafię do betatestów to mam dużą szansę na powodzenie. Big Grin