Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Nadchodzące zmiany
#61
Część weszła Wink
                                  One shot
                                 Double kill

#62
Whatever, nie chce mi się czytać. Czm usuwacie /tpa, skoro sam ktoś mówił przy usunięciu cooldowna przy warpach i /tpa, że Ancap to przede wszystkim ekonomia. Czyli tpając się OSZCZĘDZAMY.  To jest EKONOMIA.
Żegnam
Snapchat/Instagram: marysia.345
Musical.ly: x.marysia.x



#63
(18.01.2017 19:33)Rodaque napisał(a): Czy znana jest już data kiedy wejdą te wszystkie zmiany? Big Grin


Nie wiadomo Big Grin ciągle przygotowujemy pliki, żeby w ogóle ruszyć z testami
#64
(18.01.2017 20:05)Bohunowa napisał(a): Whatever, nie chce mi się czytać. Czm usuwacie /tpa, skoro sam ktoś mówił przy usunięciu cooldowna przy warpach i /tpa, że Ancap to przede wszystkim ekonomia. Czyli tpając się OSZCZĘDZAMY.  To jest EKONOMIA.


Ekonomią jest nie tylko spadek ceny dóbr w wyniku oszczędności na logistyce, ale też wzrost ich ceny wobec braku możliwości prostej komunikacji. Zależy, co chce się osiągnąć. Generalnie jeśli chce się osiągnąć niemożliwość zdobycia wszystkiego w pierwszym tygodniu po starcie to raczej takie podejście do sterowania ekonomią jest słuszniejsze.
#65
Sterowania ekonomią powiadacie towarzyszu Big Grin
#66
Jeszcze raz przypominam się z prośbą o seed mapy.
#67
Jeśli chodzi o seed nowej mapy to nikt takowego nie dostanie, a jeśli chodzi o udostępnienie starej mapki to będą na to szanse.
Gdyby każdy miał seeda to z miejsca może zająć wszystkie struktury/portale itd.
Teren będzie domyślnie wygenerowany, portale i podstawowe struktury będą, biomy także powinny się znaleźć, a jak nie to coś wykombinujemy.
#68
To jasne, że nie nowej mapy. Seed starej, by nie trzeba było gigabajtów pobierać.
#69
To nie będzie problemu Smile
#70
A jakieś szanse na starego save'a są??
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#71
Raczej tak Smile
                                  One shot
                                 Double kill

#72
Szanse są Big Grin ale jak już się pojawi to tylko do własnego prywatnego użytku Tongue
#73
Ma się rozumieć, że do własnego prywatnego użytku Big Grin                     


To czekam baaardzo na tego nowego ancapa jak i na tego save'a :>
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#74
Moim zdaniem tpa i home powinny zostać ale z regulacją czasową, są one niesamowicie potrzebne jeżeli komunikacja i handel mają przebiegać płynnie, a warpy również wspierają ekonomię i komunikację.
#75
Właśnie popieram powyższy post
Żegnam
Snapchat/Instagram: marysia.345
Musical.ly: x.marysia.x



#76
To ja mam inną propozycję.
Zostawić 1 home i /spawn.
Wszelki handel będzie można wykonywać na spawnie, potem wrócić łatwo do domu.
Jeszcze do rozważenia jest czy zostawiać /back, czy też usunąć.
#77
Mapa jest mała. Tak ciężko będzie wam wybudować MAŁĄ kolej?
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#78
Niestety kwestia /home /tp pozostaje bez zmian. Będzie za to plugin na szybsze chodzenie po ścieżkach, a przy mniejszej mapie podróżowanie miedzy sobą będzie o wiele łatwiejsze.
Jeśli mógłbym poradzić to starać na początku budować się blisko siebie i sobie pomagać ;P ja już ekipę zbieram powoli i doczekać się nie mogę Big Grin
Polecam również robić ścieżki od gracza do gracza, aż w końcu powstanie dobry system przemieszczania się Wink

apropro
Nie polecałbym jednak robić kolei, ona bardziej nadaje się na kopalnie niż podróżowanie po mapie. Ścieżki myślę lepszym rozwiązaniem, szczególnie że jeszcze szybciej można po nich podróżować konno ;3
#79
Na serwerze Libtera funkcjonuje bardzo fajna sieć dróg. Wszyscy starają się budować blisko głównych szlaków i "miast". Na brak /tpa i /home prawie nikt nie narzeka. I na ancapie może być podobnie, tylko, jak napisał machelko, trzeba się trochę postarać.
#80
Zgodzę się z Dziobaxem. Jest coś takiego jak kompas, bez tp/home rozgrywka jest trudniejsza tym samym ciekawsza.  Wink