Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Zamknięcie/testy serwera
#1
Witam wszystkich.

Pragniemy poinformować, że jutro w godzinach popołudniowych aktualna edycja Ancap.pl dobiegnie końca i wejdziemy w okres testowania nowej edycji - w trakcie testów na serwerze włączona zostanie whitelista. Stara mapa zostanie zarchiwizowana i udostępniona graczom. Szacujemy, że testy nowej edycji potrwają około tygodnia. Po ich zakończeniu wygenerowana zostanie nowa mapa - a my otworzymy serwer dla szerszego grona graczy.

Ancap.pl zmieni nazwę oraz domenę z momentem oficjalnego startu nowej edycji. Do tego czasu pozostają one bez zmian.
#2
Takie pytanie, czy jest wiadome jaka będzie nazwa zamiast "ancap"? Tongue
[Obrazek: Becauseitbothersmiia_58c96ee8f2b78895deb...356d44.jpg]
#3
Wiadomo kiedy dostaniemy mapę?
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#4
A kiedy mozemy sie zapisac na wh? V:
każdy kiedyś odejdzie
#5
(22.01.2017 17:17)Wedar napisał(a): Takie pytanie, czy jest wiadome jaka będzie nazwa zamiast "ancap"? Tongue

Wiadomo ale jej podanie teraz sprawiłoby że gracze zaczęliby szturmować forum pod nową domeną, które jest jeszcze niegotowe i wywołałoby to zamęt. Podamy nową nazwę do publicznej wiadomości w momencie który spowoduje najmniejsze zamieszanie.


(22.01.2017 17:31)Skirim napisał(a): Wiadomo kiedy dostaniemy mapę?

Przygotowanie starej mapy do publikacji nie jest teraz priorytetem bo ekipa jest zajęta czym innym, więc najprawdopodobniej stanie się to już po starcie nowej edycji.
#6
(22.01.2017 17:32)Adam napisał(a): A kiedy mozemy sie zapisac na wh? V:


Wydaję mi się, że my zwykli gracze, nie będziemy mogli testować Big Grin
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#7
@up nie ma z tego co wiem żadnych przeciwwskazań by "zwykły gracz" został wpisany na WL ale o tym lepsze info mogą dać inni członkowie administracji.
#8
Chętnie zostanę "betatesterem". Big Grin
#9
(22.01.2017 17:38)Annisar napisał(a): @up nie ma z tego co wiem żadnych przeciwwskazań by "zwykły gracz" został wpisany na WL ale o tym lepsze info mogą dać inni członkowie administracji.


Spoko, bedziemy czekac mam nadzieje ze bedzie to tak jak ze sky blockiem
każdy kiedyś odejdzie
#10
Mam nadzieję, że komenda /skin będzie ponownie działać.
#11
A czy posty z tego forum będą przeniesione na nowe forum?
#12
A mam jeszcze pytanie do tego czy administratorzy z modow przejda na ancapa? (CHodzi o to czy beda tam administratorami) 

o i PS jak mialy by powroci mody to porponuje Sb Big Grin
każdy kiedyś odejdzie
#13
Skoro będzie nowa mapa, to można teraz bawić się cheatami i bugami? Wszystko przecież zostanie usunięte :>
#14
(22.01.2017 19:41)Black napisał(a): A czy posty z tego forum będą przeniesione na nowe forum?

Tak. Zostanie przeniesiona prawie cała zawartość oprócz własności intelektualnej Libtera, którą zobowiązaliśmy się porzucić, oraz wszystkiego co w oczywisty sposób za nią podąża.

(22.01.2017 19:43)Adam napisał(a): A mam jeszcze pytanie do tego czy administratorzy z modow przejda na ancapa? (CHodzi o to czy beda tam administratorami) 

o i PS jak mialy by powroci mody to porponuje Sb Big Grin

Nie ma zasady która mówiłaby co stanie się z administracją modów. Natomiast mody są projektem, który mamy cały czas gdzieś tam w głowie i co jakiś czas dyskutujemy o nim. Prawdopodobnie mody pod jakimś kształtem wrócą i na "nowym ancapie".

(22.01.2017 20:02)Dziobax napisał(a): Skoro będzie nowa mapa, to można teraz bawić się cheatami i bugami? Wszystko przecież zostanie usunięte :>


Na serwerze testowym nikt nie zbanuje Cię nawet za x-raya, ale jeśli zobaczymy Cię z nim na serwerze oficjalnym, podlegasz standardowemu regulaminowi. Pamiętaj również że na testach x-ray nic Ci nie da, ponieważ po starcie edycja dostanie mapę z innym seedem.
#15
@up 
Mu chyba chodziło o cheatowanie na aktualnym serwerze Big Grin
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#16
Na pewno chodzi o obecny nie widze sensu w cheatach na zupełnie nowym.
#17
Czyli jak pobiorę czita na ten serwer testowy, to nie dostanę bana, tak? To zapewne pomogło mi w testowaniu itp. ;p
#18
Gdyby komuś przyszło do głowy wysadzać swoje działki to weźcie to pod uwagę, że nie wiadomo z jakiej pory czasowej będzie udostępniony save mapy xD
#19
Ehh... Fajnie zacząć od początku ( nudy i takie tam są, więc przyda się odmiana... ), ale szkoda mojej ukrytej bazy :/ No i znowu będzie trzeba szukać kałamarnic na moją flagę :/ I znowu sam będę musiał budować dom dla mnie i kolegi..... #problemyżyciowewminecraft  xD
#20
Maseł nie gadaj do wybuchów będziesz pierwszy. Tongue