Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Zamknięcie/testy serwera
#41
Do czasu aż wyjdzie serwer będzie już wersja 1.12 Big Grin
To się od razu na nią przerzucimy xD
#42
A na oko jaka to będzie data?
Tworzymy jedną wspólnotę! 
Ancap.pl - serwer wolności i pokoju!

Wbijaj, póki czas... Smile 

#43
Jakbym wiedział to bym powiedział :v
#44
Lipy nie wypuścimy. Trzeba czekać ;D
To ten administrator.  Blaze
#45
Hmm właśnie sobie uświadomiłem, że za tydzień rozpoczną mi się ferie. Więc jeśli serwer wypuścicie chwile przed to Adam i Ci co mają ferie trzynastego (nie licząc osób nie chodzących do szkoły) będą mogli śmiać się z innych, że my sobie gramy, a oni czekają na powrót do domu Kappa 



Czekam z niecierpliwością na ten serwer. I mam nadzieję, że przytrzymacie siętego "lipy nie wypuścimy" :-)
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#46
(03.02.2017 19:15)Skirim napisał(a): Hmm właśnie sobie uświadomiłem, że za tydzień rozpoczną mi się ferie. Więc jeśli serwer wypuścicie chwile przed to Adam i Ci co mają ferie trzynastego (nie licząc osób nie chodzących do szkoły) będą mogli śmiać się z innych, że my sobie gramy, a oni czekają na powrót do domu Kappa 



Czekam z niecierpliwością na ten serwer. I mam nadzieję, że przytrzymacie siętego "lipy nie wypuścimy" :-)

o kujde masz racje tera wbijam troche popsuć serwer zeby to dłużej trwało Kappa


a jak coś czekam z nie cierpliwością na serwer sam jestem na beta testach i strasznie fajnie sie zapowiada nie będę tu mówił co i jak ale mówie napewno wam sie spodoba



PS to do administracji nie bierzcie to na powaznie V:
każdy kiedyś odejdzie
#47
Łohohohoho XD Zapowiada się nieźle no no no....

Chciałbym zagrać na serwerze Testowym jednak nie mam wersji Premium, od dzisiaj chyba zacznę zarabiać i kupię w empiku Tongue

Ehh... Mam również nadzieje że ta wersja 1.12 w końcu nadejdzie bo już nie mogę się doczekać Smile
Tworzymy jedną wspólnotę! 
Ancap.pl - serwer wolności i pokoju!

Wbijaj, póki czas... Smile 

#48
czy mialkus jest adminem? od kiedy lels.
[W zakresie tych dwóch nawiasów kwadratowych znajduje się najgorsza sygnatura w historii czegokolwiek] JqobGozdzik, śmieszek ancapowy.
#49
Jestem zwykłym szarym człowieczkiem który wkłada kawałek swojego serduszka w tworzenie serwera, tyle Smile
- Wszystkie informacje z mojego postu są dostępne dla wszystkich, wystarczy zobaczyć co się dzieje na testowym.
#50
(04.02.2017 13:53)Emerald napisał(a): Łohohohoho XD Zapowiada się nieźle no no no....

Chciałbym zagrać na serwerze Testowym jednak nie mam wersji Premium, od dzisiaj chyba zacznę zarabiać i kupię w empiku Tongue

Ehh... Mam również nadzieje że ta wersja 1.12 w końcu nadejdzie bo już nie mogę się doczekać Smile


W Empiku nie kupisz. Chyba że na konsole.

Co do Ancapa to nie mogę się doczekać.
#51
Lol to Minecrafta można kupić tylko na Minecraft.net?!?!?!!?
Tworzymy jedną wspólnotę! 
Ancap.pl - serwer wolności i pokoju!

Wbijaj, póki czas... Smile 

#52
(04.02.2017 17:56)Emerald napisał(a): Lol to Minecrafta można kupić tylko na Minecraft.net?!?!?!!?


tak. Ale możesz zawsze kupić przez paypala to takie PC z czego wiem. Więc nie musiałbyś używać przelewu. 


@offtopik

co do serwera podoba mi się jedna rzecz mi się tam nie spodobała ale zmieniłem zdaniem więc wszystkich graczy którzy bardzo czekają na otwarcie serwera zachęcam serdecznie sam byłem i grałem.
każdy kiedyś odejdzie
#53
Mapa docelowo będzie do 3kx3k
#54
Wiadomość wygenerowana automatycznie - temat został przeniesiony do kosza.
Właściciel, technik lub obserwator - od początku do końca z ancapem.