Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Kilka propozycji dotyczących serwer TS3 oraz serwera MC
#1
A więc na wstępie chciałbym zaproponować całkowitą przebudowę serwer TS3. To co teraz jest odrzuca i odpycha oraz świadczy o "profesjonalnym" podejściu Administracji i wygląda jakby dziesięciolatek po prostu porobił sobie kanały i już. Ani to ładne ani przyjemne w użytkowaniu. W brew pozorom w dzisiejszych czasach serwery MC nie mogą istnieć bez serwera rozmów głosowych. A dzięki odpowiednim strefom gracz może w łatwy sposób się połapać co gdzie jest. Jest to sposób komunikacji użytkownik (gracz) -> Administracja i odwrotnie. Dodanie rang Administracyjnych do TS3 wraz z odpowiednimi ikonami. Ikony bardzo pomagają odnaleźć odpowiednią osobę (Administratora) do której możemy mieć sprawę. Nie mówię tu o rangach for fun czy coś w tym stylu, chodzi o rangi Administracyjne. Jeśli chcecie od dzielić Administrację TS3 i MC też można to w łatwy sposób zrobić z ikonami mogę pomóc. :Smile

Kolejną rzeczą to dodanie jakiegoś Regulaminu na spawnie, są osoby co szukają serwerów bez widocznego regulaminu lub luk w regulaminie i wykorzystują to cheatując. Dodanie pluginu OreAnnouncer (plugin działa na 1.11.x). Plugin ten pokazuje osobom z odpowiednimi uprawnieniami ile i jakie rudy gracz wykopał (oczywiście wszystko jest do skonfigurowania jakie rudy ma pokazywać), coś czuję, że w chwili obecnej nieźle można polatać na x-ray'u. Config mogę podesłać oraz link do pobrania.
#2
Na serwerze znajdują się odpowiednie zabezpieczenia przeciw x-rayowcowa jak i regulamin widniejący pod komendą /regulamin. 
Również w zakładce /pomoc jest informacja o regulaminie. 
Jak zostaną naprawione automatyczne komunikaty to również i tam może się pojawić o tym wzmianka.

Administracja za ts'a nie odpowiada także wypowie się bobeq jako owner Smile
#3
Wczoraj rozmawiając z Bobeq na temat TS'a dostałem sugestię by napisać o tym na forum więc to raczej Administracja ma zadecydować. Smile
#4
To może się inni wypowiedzą bo ja nie korzystam z komunikatorów wcale także nawet się nie znam :v
#5
Jestem ... przeciw !
                                  One shot
                                 Double kill

#6
(12.02.2017 12:45)JestemKlucht napisał(a): Jestem ... przeciw !

A powód?
#7
Cytat : (plugin działa na 1.11.x). .
... mamy 1.12 :p
                                  One shot
                                 Double kill

#8
(12.02.2017 13:18)JestemKlucht napisał(a): Cytat : (plugin działa na 1.11.x). .
... mamy 1.12 :p

To pytanie jakim cudem wchodzę z wersji 1.11.2? XD
#9
Klucht snapshot jest na 1.12 a serwer nie. Serwer jest na 1.11.2
Żegnam
Snapchat/Instagram: marysia.345
Musical.ly: x.marysia.x



#10
Wyląd ts'a jest ok. Jest całkiem prosty, mi to wystarcza.
#11
Z braku ogólnym/dalszym zainteresowaniem tematem oraz nie padło raczej, żadne rozwiązanie poza tym, że aktualny ts jest okej.
Zamykam