Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Burak - Zapomniany Plon
#1
Chciałbym tutaj poruszyć temat buraka, o którego przydatności nie zdaje sobie wiele graczy naszego serwera.
Zacznijmy od tego, że burak nie jest tylko szybko rosnącym plonem dającym 1 punkt jedzenia (1/20).
Może być wykorzystany do wielu przydatnych rzeczy:
-Produkcja zupy burakowej dającej 6 punktów jedzenia (6/20) craftowanej z 6 buraków i miski w craftingu. [Zupa podobnie jak inne zupy niestety się nie stackuje]
-Produkcja czerwonego barwnika, który craftowany jest z 1 buraka w craftingu.
-Rozmnażanie świń. Burak dzięki szybkiemu rośnięciu idealnie nadaje się dla hodowców, ponieważ jest bardzo łatwo dostępny.
I najpożyteczniejsze użycie buraków:
-Rozmnażanje Villagerów. Villager po podniesieniu 12 buraków jest gotów się rozmnożyć co jest idealną metodą do pozyskania np. kartografa z mapą skarbów lub innych Villagerów z użytecznymi ofertami handlu.

Mam nadzieję, że oświeciłem paru graczy i pomogłem w spopularyzowaniu buraka. Pozdrawiam CookieMonsterN Big Grin
#2
Super poradnik, nie wiedziałem że da się nimi świnki rozmnażać Big Grin. Na pewno mi się to przyda.
#3
Dla mnie dziwne jest to, że świnki dają mniej mięsa niż krowy. Pszenicy raczej nikomu nie brakuje i w dodatku mamy też od krów skórę.
Buraki zawsze miałem, ale nic z nimi nie robiłem, wolę grzybową Big Grin

,,Rozmnażanje"
#4
ooo przyda mi się to z villagermi <3 dziękuję
#5
Ciekawy poradnik ! Smile
                                  One shot
                                 Double kill

#6
Buraki dla mnie zawsze będą bezużyteczne, barwnik o wiele łatwiej można zdobyć z krzaków róży
[Obrazek: VWk1BPJ.png]