Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Ankieta: Co sądzisz o dodanie teleportacji dla graczy?
Tak
63.33%
19 63.33%
Nie
36.67%
11 36.67%
[Wyniki ankiety]

Dodanie teleportacji dla graczy
Witam, krótko i zwięźle - co sądzicie o dodaniu teleportacji dla graczy (/tpa, /tpahere, /spawn, /back, /home raczej w ilości 1, /warp)? Zagłosuj w ankiecie i jeśli chcesz skomentuj. Smile

Dodając komendę /warp będziecie mogli oczywiście do niej dodawać swoje sklepy oraz inne ciekawe atrakcje. Smile
To ten administrator.  Blaze
Jestem na TAK  Smile
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTs0kju2i-_3FJb3hWGb-r...K09CNl-cip]
Na nie. Jak survival to survival.
Oczywiscie ze na tak przywrocimy starego ancapa Big Grin
każdy kiedyś odejdzie
Albo jednak zmieniam zdanie, ponieważ wszyscy już prawie mają drogi do siebie zrobione. A przejść się np. te 2500 kratek lub więcej nikomu nie zaszkodzi i jak dotąd nikt nie narzekał.  Na NIE.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTs0kju2i-_3FJb3hWGb-r...K09CNl-cip]
Na TAK
[Obrazek: bv7cepwexen5.png]
Na NIE, jedna z tych zmian, ktore podobaja mi sie najbardziej, lubie lazic, lazic i lazic a najsmieszniej jest, jak sie zginie i ktos musi czekac na druga osobe z itemami w lapie (w domysle - Pucisk) Big Grin
Na TAK .
Tylko aby 1 home/tpa na 2 godziny .
                                  One shot
                                 Double kill

Na początku byłbym na tak, bo lagi podczas jazdy na koniu były uciążliwe, a tp by sprawiło że jazda byłaby zbędna, ale teraz kiedy mam już lepszego neta i nie mam aż takich lagów jestem na NIE. (lubię jeździć na konikach)
[Obrazek: Becauseitbothersmiia_58c96ee8f2b78895deb...356d44.jpg]
Na początku zagłosował bym na tak.Ale w tym momencie jestem na nie bo stwierdziłem że jazda na koniach jest fajniejsza
[Obrazek: giphy.gif]
Tutaj zgodzę sięz @Adam, pamiętam dobre czasy 1/2 edycji Ancapa, jak łatwo było się spotkać z innymi graczami. A teraz;

Gracz #1 - 'Chcesz zobaczyć mój dom?'

Gracz #2 - 'Nie, bo jest oddalony 5k kratek ode mnie :vv'

Gracz #1 - 'Przecież dojście do mnie zajmie Ci tylko 25 minut'

:v
[Obrazek: VWk1BPJ.png]
(14.04.2017 20:30)eriquu napisał(a): Tutaj zgodzę sięz @Adam, pamiętam dobre czasy 1/2 edycji Ancapa, jak łatwo było się spotkać z innymi graczami. A teraz;

A to wina tego, że wszyscy porozkładali się po mapie, zamiast zamieszkać blisko :/ Dlatego też serw wydaje się martwy :l
(14.04.2017 22:15)VirtuozPG napisał(a):
(14.04.2017 20:30)eriquu napisał(a): Tutaj zgodzę sięz @Adam, pamiętam dobre czasy 1/2 edycji Ancapa, jak łatwo było się spotkać z innymi graczami. A teraz;

A to wina tego, że wszyscy porozkładali się po mapie, zamiast zamieszkać blisko :/ Dlatego też serw wydaje się martwy :l

E, e, e, no i tu sie nie zgodze, bo ja sobie ide i tu jeden domek, drugi, trzeci, piety, dziesiaty, a wcale nie mieszkam daleko od spawnu, a tylkp wyjatki mieszkaja daleeeko Tongue
Jestem na TAK zgubiłem się gdzieś daleko od domu i musiałem się zabić żeby wrócić do domku i w ogóle nie każdy ma konia
A więc ten, jako argumenty dajecie:
Lubie jeździć na koniach, można się przejść, bla bla.

Więc jak wejdzie tp raz na 30min/1h to nie będzie tego? Wioski/domki/gracze/szałasy z drabinkami/podziemne okrągłe dziury nazywane kopułami oddalone o 5-10min będą się opierać właśnie na tym transporcie, dodatkowo będzie możliwość dostania się do innego, oddalonego miejsca (np. podwodna świątynia). Poza tym, i tak istnieje możliwość /home przy zastosowaniu enderchesta i plecaków, niedostępnych dla nowych, może potem i stałych, graczy.

Więc - jestem na tak, przy rozsądnym ograniczeniu tp.
(15.04.2017 22:38)mialkus napisał(a): A więc ten, jako argumenty dajecie:
Lubie jeździć na koniach, można się przejść, bla bla.

Więc jak wejdzie tp raz na 30min/1h to nie będzie tego? Wioski/domki/gracze/szałasy z drabinkami/podziemne okrągłe dziury nazywane kopułami oddalone o 5-10min będą się opierać właśnie na tym transporcie, dodatkowo będzie możliwość dostania się do innego, oddalonego miejsca (np. podwodna świątynia). Poza tym, i tak istnieje możliwość /home przy zastosowaniu enderchesta i plecaków, niedostępnych dla nowych, może potem i stałych, graczy.

Więc - jestem na tak, przy rozsądnym ograniczeniu tp.

Wiele graczy już porobiło drogi do innych przez nawet pół mapy, napracowali się przy tym, a tutaj nagle będzie teleportacja i cała praca pójdzie na nic.
Jak na nic? Droga jest i będzie, ot nie zawsze używana. Mówicie tak jakby po dodaniu teleportu drogi, szlagi wodne, konie, elytry i inne takie miały zostać usunięte z gry. Drogi, nadal będą przydatne, choćby aby dojść do swojej drugiej działki/ domku innego gracza kiedy jest offline oraz, jeśli jest się nowym graczem, aby znaleźć miejsce na dom.
(13.04.2017 17:32)JestemKlucht napisał(a): Na TAK .
Po co? 
Przynajmniej łóżka teraz są wykorzystywane do respienia się tak jak jest to w przypadku singla a  tak to były jako niepotrzebne prawie że bloki..
Teleport znów ? 
Nie, ludzie przez brak TP zaczęli budować drogi po to żeby z nich korzystać i nie robili ich tylko dla siebie lecz dla wszystkich dodatkowo jest wgrany plugin na szybsze poruszanie się nimi. 
Po za tym są jeszcze różne inne opcje przemieszczania się jak np Elytra jeszcze dodatkowo z rakietami i po to są w grze żeby z nich korzystać ludzie...
Cieszy mnie bardzo że go nie ma bo to nawet pójście do kogoś co mieszka 1k dalej lub więcej to już przygoda czasem może i ciężka ale jest a nie wpisujesz komendę i już nagle u kogoś jesteś.

To ma być survival ...

...nie serwer po chińskiej mecie.
[Obrazek: Lorhali.png]
Misia ty szynko!
(18.04.2017 14:45)Lorhali napisał(a):
(13.04.2017 17:32)JestemKlucht napisał(a): Na TAK .
Po co? 
Przynajmniej łóżka teraz są wykorzystywane do respienia się tak jak jest to w przypadku singla a  tak to były jako niepotrzebne prawie że bloki..
Teleport znów ? 
Nie, ludzie przez brak TP zaczęli budować drogi po to żeby z nich korzystać i nie robili ich tylko dla siebie lecz dla wszystkich dodatkowo jest wgrany plugin na szybsze poruszanie się nimi. 
Po za tym są jeszcze różne inne opcje przemieszczania się jak np Elytra jeszcze dodatkowo z rakietami i po to są w grze żeby z nich korzystać ludzie...
Cieszy mnie bardzo że go nie ma bo to nawet pójście do kogoś co mieszka 1k dalej lub więcej to już przygoda czasem może i ciężka ale jest a nie wpisujesz komendę i już nagle u kogoś jesteś.

To ma być survival ...

...nie serwer po chińskiej mecie.

jak będzie na dwie godziny to drogi i tak będą potrzebne np. idziesz do miejsca oddalonego o te 1000 kratek jest do tego miejsca ścieżka ale nie ma tam gracza to co teleportujesz się w to miejsce