Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Ankieta: Co sądzisz o dodanie teleportacji dla graczy?
Tak
63.33%
19 63.33%
Nie
36.67%
11 36.67%
[Wyniki ankiety]

Dodanie teleportacji dla graczy
@Pucisk Szynko szynko no ty chyba jestes najgorszym aspektem braku teleportacji, a raczej najgorsza jest bajka "Misi pomocy zgubilam sie!" Albo "Misia odprowadz mnie do domu!" Itd itp...
Jestem na TAK,dobija mnie jazda meterm z mojego cuboida do sklepu w celu uzupełnienia skrzynek ale nawet jeśli ta propozyjca nie przejdzie to coś wymyślę. Swoją drogą nie jestem za powrotem teleportacji a tylko za możliwością tp do ważnych miejsc na serwerze takich jak np. sklepy,areny i tp. a powrót tylko i wyłącznie komendą back.
(20.04.2017 09:55)SavagePL napisał(a): Jestem na TAK,dobija mnie jazda meterm z mojego cuboida do sklepu w celu uzupełnienia skrzynek ale nawet jeśli ta propozyjca nie przejdzie to coś wymyślę. Swoją drogą nie jestem za powrotem teleportacji a tylko za możliwością tp do ważnych miejsc na serwerze takich jak np. sklepy,areny i tp. a powrót tylko i wyłącznie komendą back.

super pomysł popieram!
EDIT:ale z tpa/tphere raz na 30min/1godz
I tu pojawia się problem. Mianowicie gracze zaczną robić sobie sklepy w domkach tylko po to, żeby mieć taki prowizoryczny /home.
Mogłoby powstać coś takiego jak ogólna, serwerowa galeria handlowa, z której nie byłoby wyjścia (oprócz komendy /back). Każdy sklep miałby swojego warpa oraz byłby warp na główne miejsce galerii dla osób dopiero uzupełniających stoiska.

Co o tym myślicie? Smile
To ten administrator.  Blaze
(21.04.2017 21:39)Klerk napisał(a): Mogłoby powstać coś takiego jak ogólna, serwerowa galeria handlowa, z której nie byłoby wyjścia (oprócz komendy /back). Każdy sklep miałby swojego warpa oraz byłby warp na główne miejsce galerii dla osób dopiero uzupełniających stoiska.

Co o tym myślicie? Smile

Nie, wolałbym tradycyjne warpy, sklep można by było wybudować jak kolwiek się chce, bez żadnych limitów co do wymiarów
[Obrazek: VWk1BPJ.png]
Oczywiście że na TAK!

Ale moim zdaniem jak doda się tyle komend to granie będzie zbyt łatwe
Wystarczy komenda /tpa i /home  i zrobić ograniczenie np. do 30 minut i myślę że aż tak to nie ułatwi rozgrywki na naszym ancapie Wink
Tworzymy jedną wspólnotę! 
Ancap.pl - serwer wolności i pokoju!

Wbijaj, póki czas... Smile 

Do świąt temat nie przeżyje...

EDIT.: /home jest już dodane (Ja gapa nie wiedziałem :v)
[Obrazek: VWk1BPJ.png]
Jestem na nie bezsensowne ułatwienie podroży, konie stały by się już bezwartościowe i gracze nie musieli by się budować blisko siebie tworząc w ten sposób miasteczka.
A dodanie własnych warpów zabije cały sens specjalnie stworzonej mapki pod sklepy ;/
Sama mapa nie jest na tyle ogromna by ktoś nie mógł wsiąść na konia lub użyć elytry do podróży.
W nowej edycji pojawiła się pełna teleportacja z wyjątkiem /tpa i /tpahere.
Właściciel, technik lub obserwator - od początku do końca z ancapem.