Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Ankieta: Czy to dobry pomysł?
Tak!
61.11%
11 61.11%
Nie!
38.89%
7 38.89%
[Wyniki ankiety]

Dodanie teleportacji
#1
Witajcie! W tym poście możecie zagłosować w ankiecie czy chcecie aby dodano kilka poniższych komend:

/home - komenda się przyda ponieważ wiele graczy ma problemy z dojściem do domu itp. /home będzie tylko 1 i proponuję zrobić go co 30 minut
/tpa - też się przyda bo czasami gracze chcą np. razem mieszkać a jak pójdą na random TP to się rozniosą po mapach, na pewno są też tacy gracze (nie będę ukrywał że ja też nie) którzy nie ogarniają koordów lub mają z nimi problemy (to też skrócić do 30 minut)

Te komendy nie ułatwią aż tak rozgrywki na ancapie, a na pewno będzie się większości graczy lepiej i przyjemniej grało Wink



Miłego Wieczoru Smile
Tworzymy jedną wspólnotę! 
Ancap.pl - serwer wolności i pokoju!

Wbijaj, póki czas... Smile 

#2
No nie wiem, teraz jest trudniej i gracze zaczęli używać traktów (ścieżek). Czasem by się przydało, lecz jak bym dawał czas do /tpa i /home dał bym na 15 min bo 30 min to już przesada. Na razie nie wiem czy dać na tak czy na nie, mój głos nigdzie nie idzie.
Zdaje mi się że był już taki temat.

Bez głosu

Pozdrawiam Mirvisek
Pozdrawiam Mirvisek Smile
Pamiętaj wróciłem 
#3
Jak najbardziej za! Przywróćmy starego ancapa.
[Obrazek: VWk1BPJ.png]
#4
To był temat żeby dodali komendy wszystkie czyli spawn, tpahere a te komendy nie są potrzebne

@up Nie, 30 minut bo 15 minut to zbyt krótko więc ułatwi to trochę.
Tworzymy jedną wspólnotę! 
Ancap.pl - serwer wolności i pokoju!

Wbijaj, póki czas... Smile 

#5
Na nie. Było już takie coś i nie przeszło.
#6
A ja jestem na Tak, osobiscie doswiadczylem problemów dosyc sporych na serwerze, np. gdy umarłem spawnowałem sie na jakimś drzewie, po kilku kolejnych śmierciach, nad jakims jeziorem.. jak już nie chcecie dodawac /tpa albo /home to dodajcie chociaż /spawn, bo to jakis zart i to nie tylko ja tak mialem, bo moja siostra na innym koncie tez Wink
#7
No wiec jako ze jestem modem to poniekad lata i powiewa, aczkolwiek na grupie na fb wyplynal pomysl zrobienia metra i wiecie, bardzo chetnie bym pokopala, inni pewnie tez, a to wcale nie musi byc tylko na wagoniki, a zwroccie uwage, ze jest wiele form przemieszczania sie, konie tez sa swietne a na mapie jest baaaardzo wiele punktow ich spawnu a ja sama mam zamiar zaczac sprzedawac dobre koniki ^^ Wiec z checia zaglosuje na Nie, oczywiscie jesli pomysl przejdzie to ja bym dala jeden teleport /home i /tp na 0,5 h lub nawet 1h Big Grin

Pozdro, Misiunia

Ps z tego co widze poki co na NIE glosuja osoby z elytra xD
#8
Na nie. Bardziej podoba mi się pomysł Michy na metro Tongue
#9
Wilczusia, bo taka prawda Wink
Osoby z elytrą, będą glosować na "nie" bo przecież: "tak pracowalem na elytre, nie po to aby mi teraz sie teleportowali hurr durr" Wink
Ja rozumiem, że nie ma być za łatwo, ale na prawdę, powiedzcie mi jakie niby OGROMNE ułatwienie dałoby to, że moge wrócić na spawn raz na pół godziny?
Uwierzcie, jest ogromna ilość sytuacji w ktorych to sie może przydać.
#10
Jeżeli chodzi o metro to pomysł Mój i Mirviska Wink

Możemy takie zrobić ale to już w innym temacie napiszę bo też mi się to podoba ale popatrzcie na poprzednią edycję! Były kolejki na całą mapę (tak mi się zdaję) i był /spaw.n i /tpa i /home! I było fajnie, nikt nie narzekał że jest za łatwo. Zastanówcie się zanim dacie na nie bo macie elytre
Tworzymy jedną wspólnotę! 
Ancap.pl - serwer wolności i pokoju!

Wbijaj, póki czas... Smile 

#11
Ja daje na nie bo sie napracowalam nad kolejka do Puci xD
#12
I tak, będzie uzywana, wystarczy nie dodawac "/tpa", zaś "/home" nic by nie zmienilo razem z komendą "/spawn", jakby "/home" był tylko jeden Wink
#13
(04.05.2017 15:24)MegaEpicPony napisał(a): I tak, będzie uzywana, wystarczy nie dodawac "/tpa", zaś "/home" nic by nie zmienilo razem z komendą "/spawn", jakby "/home" był tylko jeden Wink


Ale co do /tpa komu się chcę iść np do kogoś 3000 kratek, bo mi nie
Tworzymy jedną wspólnotę! 
Ancap.pl - serwer wolności i pokoju!

Wbijaj, póki czas... Smile 

#14
Ja z SavagePL się też napracowaliśmy się

(04.05.2017 15:12)MissWilczusiaPL napisał(a): Ja daje na nie bo sie napracowalam nad kolejka do Puci xD


Ja z SavagePL się też napracowaliśmy się
Pozdrawiam Mirvisek Smile
Pamiętaj wróciłem 
#15
Jestem na tak
[Obrazek: giphy.gif]
#16
No wiesz Emerald, mi tam nie przeszkadza ISC 3000 kratek, moze meczace, ale jakos musialam sie dostac do kogostam kiedy nie mialam elytry ;D
Jak juz powiedzialam, na serwerze wcale nie ma tak malo koni, a wiele z nich jest szybkich, wiec dostac sie w takie miejsce 3000 kratek oddalone od nas (a nawet 6k kratek jakby sie kto uparl) to zaden, naprawde ZADEN problem.
#17
Ale nie każdy ma tutaj konia i nie każdemu to nie przeszkadza, zresztą jak masz ochotę żyć hardcorowo to nie musisz używać tej komendy tylko traktować jakby jej wcale nie było Wink
Tworzymy jedną wspólnotę! 
Ancap.pl - serwer wolności i pokoju!

Wbijaj, póki czas... Smile 

#18
Taa, ale inni nie będą jej tak traktować, a posiadam szybkie konie, które mogę z wielką chęcią oddać jak ktoś chce, nie ma sprawy Wink

Jejciu czemu wy się tak uparliście na to tp? Znowu chcecie zrobić z ancapa EasyHC? Bo to chyba nie na tym polega, żeby mieć wszystko na wyciągnięcie ręki, gracie w mc tylko dlatego, żeby mieć łatwo? Bo nie rozumiem.
#19
Od kiedy JEDNA komenda teleportujaca, np. na spawn to od razu "EasyHC" ? 
Te komendy istniały na dlugo przez tymi EasyHC czy kij wie jak to zwać.. przesadzasz, na prawdę..
#20
(04.05.2017 19:21)MissWilczusiaPL napisał(a): Taa, ale inni nie będą jej tak traktować, a posiadam szybkie konie, które mogę z wielką chęcią oddać jak ktoś chce, nie ma sprawy Wink

Jejciu czemu wy się tak uparliście na to tp? Znowu chcecie zrobić z ancapa EasyHC? Bo to chyba nie na tym polega, żeby mieć wszystko na wyciągnięcie ręki, gracie w mc tylko dlatego, żeby mieć łatwo? Bo nie rozumiem.


No nwm, mi się właśnie bradziej podobał ancap gdy było to tp, szybkie przemieszczanie się po mapie, szybki dostęp do innych osób, itp.
[Obrazek: VWk1BPJ.png]