Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Poznaj Seeda!
#1
Czeeeeść! Jestem Seed1212, wcześniej nie znany jako Skirim. Najpierw może coś o mnie, a powód zmiany nicku na końcu.
Na imię mi Mateusz. Urodziłem się w 2004 roku (aktualnie mam 13 lat).  Interesuję się ogólnie mówiąc informatyką. Głównie lubię tworzyć jak na razie tylko szablony html i css, choć nie wątpię, że w przyszłości nauczę się czegoś więcej i będę mógł robić pełnoprawne strony. 

Kiedyś nie mogłem korzystać z youtube, gdyż mój internet był tak słaby, że brat nie pozwalał mi w ogóle na tą stronę wchodzić. Czasami jednak po kryjomu włączałem jakieś krótkie, maksymalnie dwu minutowe śmieszne filmiki. W pewnym momencie dostałem nowy jak dla mnie świetny internet. Wszedłem na Youtube i pomyślałem co mogę włączyć. Po jakimś czasie pomyślałem o Minecraft, no bo gdy miałem słaby internet widziałem w polecanych wiele filmów z tejże gry. Chciałem sprawdzić co to w ogóle jest.
Minecraft poznałem dzięki Jjayjokerowi i jego serii Przygody z Minecraft. Przygody Jjay'a tak mnie wciągnęły, że postanowiłem sam zagrać w tę zacną grę. Zacząłem szperać po necie w poszukiwaniu klocków. Jako, że wtedy nie bardzo ogarniałem takie rzeczy to ciężko było mi znaleźć w miarę ogarniętą wersje. Udało mi się znaleźć Minecraft Demo by PCGAMER, czy jakoś tak ;D Ograniczony czas gry i zawsze ta sama mapa mnie wkurzała, no ale jakoś dawałem radę. Minęło sporo czasu aż postanowiłem pobrać lepszą wersję. Trafiłem na Minecraft 1.2.5. Postanowiłem grać na trybie gry kreatywnym. Pamiętam swój pierwszy świat. Biom zimowy i ceglany domek. Świat ten straciłem w baaardzo głupi sposób - zgubiłem się gdzieś w jaskiniach, a gdy wyleciałem na powietrze nie wiedziałem gdzie lecieć ;D 
Kolejną wersją było 1.5.2 - moja ulubiona wersja Minecraft. To właśnie tam po raz pierwszy grałem na multi i poznawałem serwery. 
Nadszedł w końcu taki moment gdy znudziłem się grą, nie pamiętam już na jakiej wersji. Pewnego dnia postanowiłem wejść na CraftSite, tak ni z dupy ni z pietruchy. 
Wszedłem w zakładkę serwery. Znalazłem tam serwer Ancap.pl - Serwer wolnościowy, coś tam coś tam. Wszedłem, przeczytałem, ucieszyłem. 
Ancap był serwerem o którym zawsze marzyłem. Jak najmniej pluginów. Czysta gra w multiplayerze. Zagrałem na serwerze na początku października 2015 roku. Po chwili gry i rozmowy z innymi poszedłem na TS3. Spotkałem tam Nate127 oraz Xoomixa. Szybko obczaiłem się w grze i społeczności. Stałem się osobą, która dużo spamiła na forum bez żadnych ostrzeżeń heh ;D Dobrym spammerem trzeba być :Big Grin Wracając do historii:
Tak bardzo polubiłem ancapa, że stworzyłem mu specjalny nieoficjalny kanal na Youtube. Co w sumie bardziej przynosiło chyba wstyd serwerowi przeze mnie ;D 
Nagrywałem też serię z tego serwera na swój kanał o nazwie Skirim_Play. Przez pewnego idiotycznego Krzysia (Krzysiuuuuuu ;D) kanał straciłem, w sumie nie tylko ja. Filmy straciłem. 
Nigdy nie interesowało mnie bycie moderatorem, uważałem że zacząłbym się jakoś wywyższać przed innymi graczami. Więc choć wiedziałem, że jakieś ciekawe szanse na zdobycie rangi miałem to się nie zgłaszałem. To się jednak zmieniło, postanowiłem spróbować swoich sił jako moderator serwera ancap.pl. Wybrałem do tego bardzo zły moment, był to moment w którym gra mi się już nudziła. Ale o tym później. Nata nauczyła mnie komend, ja napisałem podanie i czekałem na odpowiedź. Były niestety takie osoby, które pomyślały że moja dobroć do innych graczy jest na pokaz by zdobyć rangę. Na serwerze wielu osobom pomagałem, rozdawałem itemy itd. 
Pod moim podaniem była pewna kłótnia o mój wiek, że jestem za młody itd. jednak się udało. Zdobyłem rangę. 
Pamiętam, że przez pierwszy dzień stworzyłem więcej cuboidów niż Tallar w tydzień, ale to nie ważne, bo tak xD
Jak mówiłem - moment do napisania podania był słaby, bo nagle zapał do gry zaczął znikać. Nie byłem moderatorem nawet miesiąc. Poprosiłem o zdjęcie rangi i znikłem po dosyć kiepskim temacie na forum (kto wie, ten wie). Po jakimś czasie wróciłem i grałem dalej. Teraz znów powróciłem do gry i cisnę dalej w mc. 

Poza tym chcę jeszcze napisać, że tworzyłem różne opowiadania o serwerze. Od Asgard - Na tle Tallara po Kwadratową Przygodę ;D Istnieje jakaś szansa, że niedługo wezmę się za pisanie kolejnego opowiadania, ale nic nie obiecuje. Tak w ogóle to taka ciekawostka: Pierwszą skargę na forum napisał Skirim! Była to skarga na Grenna, teraz niestety jej na forum nie widzę, tylko kolejną, już nie pierwszą ;D
Ciekawostka 2: Prowadzę swojego bloga gdzie oceniam filmy gry i pisze o innych rzeczach - skirim.eu.org

Nick zmieniłem, bo chcę mieć wszędzie taki sam, a po za tym to Seeduś jest moim misiem :** Kappa




Jeśli macie jakieś pytania to możecie pisać, z chęcią odpowiem ;-)
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#2
Eloszki nieznajomy.
#3
Skirim lepszy :c
#4
Witaj Nasionko.
[Obrazek: Becauseitbothersmiia_58c96ee8f2b78895deb...356d44.jpg]
#5
Emerald + Seed = Ziomeczki Wink
Tworzymy jedną wspólnotę! 
Ancap.pl - serwer wolności i pokoju!

Wbijaj, póki czas... Smile 

#6
To tak. Witamy najprawdopodobniej na najlepszym serwerze minecraft! Kappa
każdy kiedyś odejdzie
#7
(05.05.2017 19:54)Adam napisał(a): To tak. Witamy najprawdopodobniej na najlepszym serwerze minecraft! Kappa


Poprawka: Witamy na najprawdopobnie najlepszym Polskim serwerze survival  Kappa
Tworzymy jedną wspólnotę! 
Ancap.pl - serwer wolności i pokoju!

Wbijaj, póki czas... Smile 

#8
Witaj NasionoJedenDwaJedenDwa.
[Obrazek: VWk1BPJ.png]
#9
Jak już to nasionodwanasciedwanascid xd
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]