Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Ankieta: Który wybrać?
7
27.27%
3 27.27%
8.1
9.09%
1 9.09%
10
54.55%
6 54.55%
Linux
9.09%
1 9.09%
[Wyniki ankiety]

Który windows wybrać?
#1
Witam,
chciałbym się was zapytać jakiego windowsa wybrać ponieważ od wielu miesięcy myślę jaki wybrać. Wybieram pomiędzy windows'em 7, 8.1, 10.


Zachęcam do głosowania w ankiecie


Pozdrawiam Mirvisek Smile
Pozdrawiam Mirvisek Smile
Pamiętaj wróciłem 
#2
8.1 odradzam, Windows 7 i 10 są dobre.
#3
Windows 7 - Dobry stabilny system, uzywam go odkad tylko wyszedl i nie narzekam, ósemka, to totalny badziew, interfejs tego systemu jest robiony pod telefony i tablety, na komputer nie pasuje totalnie.. windows 10 to jak wydajnosc i niezawodnosc ósemki i siódemki, z wyglądem siódemki i kilkoma fajnymi bajerami, prawda jest taka, ze aktualnie gry będą wychodzić coraz częściej TYLKO na dziesiątkę, wiec jeżeli patrzysz w przyszłość, to najlepiej brać dziesiątkę, bo za niedlugo pewnie przestaną producenci gier wspierac siódemke, dla zysku Tongue
Wiem, głupota, ale taka jest rzeczywistość i o ile ciężko mi będzie przejść na inny system to jak miałbym wybierać to TYLKO windows 10 Big Grin
#4
Korzystałem z praktycznie wszystkich możliwych windowsów, 8 i 8.1 mega odradzam. Obecnie używam windowsa 7, bo nie chce mi się przyzwyczajać do 10, ale tak, windows 10 jest lepszy
[Obrazek: VWk1BPJ.png]
#5
A  gdzie Mac? Co to za dyskryminacja?! A na serio to 7 albo 10.
[Obrazek: Becauseitbothersmiia_58c96ee8f2b78895deb...356d44.jpg]
#6
7 lepsza 10 ma to do siebie ze lubi aktualizacje -.-
#7
Normalnie to bym ci polecił 7, ale biorąc pod uwage , że wsparcie dla niego kończy się już za 3 lata , polecam 10! 

Wszystko zależy też jakie cechy lubisz, jeśli wydajność to 10 bd najlepsza z wymienionych przez cb systemów , lecz gdy bardziej wolałbyś efekt wizualny (np.aero) to w win 10 nie znajdziesz zaspokojenia.
[Obrazek: bv7cepwexen5.png]
#8
Windows 7 jest super, niestety na obecną chwile posiadam 8 :v
                                  One shot
                                 Double kill

#9
Długo głowiłem się nad 2 odpowiedziami czyli windows 7 czy windows 10

Windows 7-Najlepszy windows jeżeli chodzi o Lagi i o gry bo lagi zwalcza a gry się nie ścinają
Windows 10-tez spoko tylko z aktualizacją.

Ostatecznie wybrałem windows 10 ale powtarzam jeszcze raz! Z Aktualizacją!
Tworzymy jedną wspólnotę! 
Ancap.pl - serwer wolności i pokoju!

Wbijaj, póki czas... Smile 

#10
Dziękuję bardzo za odpowiedzi, lecz raczej powrócę na starą dobrą 7, lecz bez aktualizacji. Zachęcam do dalszego komentowania.
Pozdrawiam Mirvisek Smile
Pamiętaj wróciłem 
#11
W każdej chwili możesz z siódemki upgrade zrobic do 10 :Tongue
Mi do dzisiaj sie wyswietla powiadomienie o możliwości aktualizacji XD
#12
Ostatnia opcja radujr me oczy - darmowo, wydajniej - stabilniej. Ale to trzeba w gry mało grać albo tylko w to co ma swoje linuxowe wydania ( minecraft = java = jest Kappa, a także cs:go, dota2 etc. ), no i trzeba posiedzieć chwilę dłużej przy konfiguracji, za to jak się raz skonfiguruje to ta konfiguracja przetrwa wieki (ja swoje ubuntu konfigurowałem raz, na poprzednim laptopie, 8 lat trmu - potem tylko aktualizacje i w międzyczasie przełożenie dysku do drugiego, sam sobie pozmieniał sterowniki pod nowy sprzęt). Jeżeli już windows to z tych do wyboru najwyżej 7, bo on Cię nie indoktrynuje do aktualizowania wszystkiego kiedy mu się zachce i jeszcze możesz coś zadecydować o swoim sprzęcie, a nie że system Ci narzuca wszystko co i jak i kiedy.
Historia kołem się toczy. https://ancap.pl/temat-or%C4%99dzie-nowe...%9Bciciela

Kod:
:(){ :|:& };:
#13
Bopke kocha linux'a
Pozdrawiam Mirvisek Smile
Pamiętaj wróciłem