Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Ankieta: Kto wygrał?
Paula
Black
Milosh
[Wyniki ankiety]
 
 
Budowniczy Miesiąca #1 GŁOSOWANIE
#1
Witajcie wszyscy!


Tak jak było to na poprzednich edycjach tego konkursu.
Nadszedł czas na jakże upragnione przez uczestników głosowanie na Budowniczego Miesiąca!

Z racji tego, że mamy tylko trzech uczestników każdy może się czuć wyjątkowo, ponieważ stanie na podium.
Przypomnijmy że za pierwsze, drugie oraz trzecie miejsce jest odpowiednio 800, 400 oraz 300$


Ponadto pod koniec głosowania jedna z tych trzech osób otrzyma nagrodę specjalną, którą przygotuje na dniach.

Każda konstrukcja ma zrobione trzy zdjęcia z shaderami jak i bez. Zobaczycie dokładnie na zdjęciach Wink

Głosowanie potrwa do 30 Lipca, do godziny 21:00.

No to zaczynamy Przedstawienie moi mili.

.•*˜˜*•. Paula .•*˜˜*•.

A więc tak, Na pierwszy ogień idzie nie kto inny jak Paula.

Wybudowała ona dom w stylu nowoczesnym ( tak mi się przynajmniej wydaje na moje oko ) z ciekawie wyglądającym ogrodem jak i wnętrzem w samej konstrukcji.
Niestety, z tego co wiem Paula do budowy używała schematu, który niewątpliwie ułatwia budowanie.
( Dowiedziałem się od Pauli, że domek został wybudowany przez nią, a ogólny pomysł na domek był zainspirowany innym projektem ze shematici)

Zdjęcia pracy Pauli:

http://imgur.com/a/9c71Q


.•*˜˜*•. Black .•*˜˜*•.

No dobrze, lecimy dalej. Kolejną osobą jest nie kto inny jak nasz ( Czarnuch ) Blacku.

Skonstruował on sklep w stylu modern wraz z ciekawym otoczeniem.
Ważnym szczegółem jest to, że praca ta została zrobiona na świecie sklepów, gdzie miejsce jest ograniczone.

Zdjęcia pracy Blacka:

http://imgur.com/a/C0etr


Na deser pozostał nam nie kto inny jak sam Milosh.
Na bazie jego pomysłu powstała warownia w stylu średniowiecznym wraz z małą wioską w środku Niech Was nie zwiedzie wygląd wież, gdyż myślę, iż każdemu przypominają one te z Moskiewskie wieże znajdujące się na placu czerwonym w Moskwie. Być może autor pracy inspirował się właśnie nimi.

.•*˜˜*•. Milosh .•*˜˜*•.
Zdjęcia pracy Milosha:

http://imgur.com/a/6qlzl



A więc tak, zbliżamy się do końca tego zestawienia na ten miesiąc. Dziękuję Wszystkim uczestnikom za udział w konkursie jednocześnie zapraszam wszystkich czytających ten temat do uczestnictwa w przyszłych edycjach tego konkursu.

Pozdrawiam i powodzenia w głosowaniu Wink
#2
Głosuję na Paulę, Domek ładny, bardzo udekorowany, po prostu super

Black - Gdybyś udekorował to co zbudowałeś, to by wyglądało super

Milosh - Fajny styl, duże, tylko szkoda, że bez dekoracji Sad
[Obrazek: VWk1BPJ.png]
#3
Głosuję na milosha, najlesza budowla z tych trzech.
Drugie bym przyznał Pauli, przede wszystkim za ogród.
A Trzecie dla Czarnucha bo jest to najskromniejsza budowla ale też ma swój urok Wink

Omg napisałem ze starego konta :v
#4
Zagłosowałem na Paule.
Bez uzasadnienia Smile
Pozdrawiam Mirvisek Smile
Pamiętaj wróciłem 
#5
Głosuję na Paule
#6
Nie używam już schemtici. Zapewniam Cię że tego domu w schematach nie znajdziesz Virtu.
#7
Virtu, nim napisales o schematice mogles jej chociaz spytac... Moj ranking wyglada tak; 
1. Paula
2. Milosh
3. Murzyn

Paula, dobra robota!
#8
(09.07.2017 16:33)MissWilczusiaPL napisał(a): Virtu, nim napisales o schematice mogles jej chociaz spytac... Moj ranking wyglada tak; 
1. Paula
2. Milosh
3. Murzyn

Paula, dobra robota!

Wcześniej jeśli dobrze pamiętam, mówiła mi o schematice, więc Tongue

Bądź co bądź błąd poprawiony Wink


#9
(09.07.2017 16:35)VirtuozPG napisał(a):
(09.07.2017 16:33)MissWilczusiaPL napisał(a): Virtu, nim napisales o schematice mogles jej chociaz spytac... Moj ranking wyglada tak; 
1. Paula
2. Milosh
3. Murzyn

Paula, dobra robota!

Wcześniej jeśli dobrze pamiętam, mówiła mi o schematice, więc Tongue

Bądź co bądź błąd poprawiony Wink



Dopytac nigdy nie zaszkodzi Wink Fakt, poprawione, nie spinajmy sie Smile
#10
Z pośród trzech uczestników, którzy startują w konkursie (Budowniczy Miesiąca) wybrałam Paule. Gdyż podoba mi się jej styl budowania oraz  sposób zagospodarowania terenu, nie ma zbędnych nieużytkowych powierzchni. Ogólnie domek prezentuje się schludnie a zarazem okazale, widać że włożono w niego dużo pracy. Pozdro Sonia. Smile
Im mniej posiadasz tym więcej dajesz... Heart