Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Ankieta: Czy chciałbyś/chciałabyś flagę snow-melt?
Tak
80.00%
8 80.00%
Nie
20.00%
2 20.00%
[Wyniki ankiety]

Flaga Snow-melt
#1
Hej, ostatnio robiłem rozmnażarke dla wieśniaków na biomie zimowym i zauważyłem że nie ma flagi snow-melt...
Co wy na to by ją dodać? Bardzo przydaje się jeśli mieszkacie na biomie zimowym i nie lubicie śniegu na cuboidzie.

Na górze zamieszczam ankietę  Smile
#2
Zawsze myślałem, że wybiera się biom zimowy, by mieć ten śnieżny klimat przy grze. Na nie
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#3
(28.08.2017 12:36)Seed1212 napisał(a): Zawsze myślałem, że wybiera się biom zimowy, by mieć ten śnieżny klimat przy grze. Na nie


Co nie zmienia faktu że gdy chcesz mieć np szybę na dachu to śnieg nieco przeszkadza...
Tak samo przy innych budowlach.
#4
Jestem na tak !. Ale Seed klimat gry będzie taki sam, jak komuś śnieg będzie przeszkadzał to sobie go wyłączy a jak nie to nic nie będzie zmieniał.

(28.08.2017 12:36)Seed1212 napisał(a): Zawsze myślałem, że wybiera się biom zimowy, by mieć ten śnieżny klimat przy grze. Na nie
[Obrazek: giphy.gif]
#5
Flaga snow-melt zatrzymuje tylko topnienie się śniegu, może chodzi o snow-form jeśli mowa o nietworzeniu się śniegu na cuboidzie?
Właściciel, technik lub obserwator - od początku do końca z ancapem.
#6
(28.08.2017 12:46)Libter napisał(a): Flaga snow-melt zatrzymuje tylko topnienie się śniegu, może chodzi o snow-form jeśli mowa o nietworzeniu się śniegu na cuboidzie?


Dokładnie o to chodzi! Wydawało mi się że to ta flaga bo na poprzedniej edycji jej używałem to śnieg nie powstawał.
#7
(28.08.2017 12:36)Seed1212 napisał(a): Zawsze myślałem, że wybiera się biom zimowy, by mieć ten śnieżny klimat przy grze. Na nie


Ta flaga zmieni wyłącznie cuboid, nie cały biom. Jak zrobisz cuba na biomie zimowym to nie musisz jej włączać.
[Obrazek: Becauseitbothersmiia_58c96ee8f2b78895deb...356d44.jpg]
#8
A dodajmy tą flagę.
#9
Fajne by to było, na tak.
Pozdrawiam Mirvisek Smile
Pamiętaj wróciłem 
#10
Propozycja zrealizowana, gracze otrzymali dostęp do flag snow-fall oraz snow-melt.
Właściciel, technik lub obserwator - od początku do końca z ancapem.