Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Ankieta: Jesteś za dodaniem anty-cheata do tego serwera?
Tak
12.50%
1 12.50%
Nie
87.50%
7 87.50%
[Wyniki ankiety]

Dodanie Anty-Cheata
#1
Skoro nie można cheatować, to czemu nie wgracie jakiegoś anty-cheata na serwer?
#2
Wyjaśnisz działanie anty cheata na xraya? Big Grin
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#3
jest jeszcze cos takiego jak anti-xray
#4
Anty-Cheat na xraya mógł by powodować lagi. Gracz kopiacy mógł by zobaczyć "fake rudę" po której wykopaniu wypadł by cobblestone. 

(01.09.2017 18:59)Seed1212 napisał(a): Wyjaśnisz działanie anty cheata na xraya? Big Grin


Polega to na tym, że człowiek który ma xraya, odpalając go, widzi masę różnych rud i bloków. Nie może wtedy odróżnić prawdziwej od fałszywej, lecz to ma negatywny wpływ na graczy którzy nie cheatują i kopią tunel. Przez lag serwera/internetu mógł by trafić na tą "fake rudę" i się ucieszyć, a po jej wykopaniu rozczarował by się.
Mogło to by zniechęcić graczy do kopania.

Podsumowując, jestem na NIE
[Obrazek: bv7cepwexen5.png]
#5
Po wypowiedzi Info, jestem na NIE
#6
Antycheat to moja klawiatura! ;D


Z tego co wiem to spigot (silnik, na którym serwer stoi) ma jakieś zabezpieczenia, może nie super ale są. Co do xraya to mamy plugin, który wyświetla statystyki wykopanych surowców i pojawia się komunikat, gdy pewien próg zostanie przekroczony
To ten administrator.  Blaze
#7
Klerk, co w przypadku gdy ktoś przez przypadek przekroczy ten próg? XD

//Edit: Tak swoją drogą przydałby się też plugin sprawdzający resource packi gracza w jakiś sposób. Takim sposobem przecież można łatwo używać x-ray'a omijając jakiekolwiek zabezpieczenia
#8
(01.09.2017 20:21)Noru napisał(a): Klerk, co w przypadku gdy ktoś przez przypadek przekroczy ten próg? XD

//Edit: Tak swoją drogą przydałby się też plugin sprawdzający resource packi gracza w jakiś sposób. Takim sposobem przecież można łatwo używać x-ray'a omijając jakiekolwiek zabezpieczenia

A jest plugin który zagląda graczom w pliki?
[Obrazek: bv7cepwexen5.png]
#9
Na nie Cytat "komu to potrzebne"
Pozdrawiam Mirvisek Smile
Pamiętaj wróciłem 
#10
(01.09.2017 20:36)InfoPath napisał(a): A jest plugin który zagląda graczom w pliki?

Raczej nie. :_:
Ale wiesz o co mi chodzi mniej więcej, ale racją jest tez fakt że mało kto ma prawo zaglądać nam w pliki. Nawet podczas "sprawdzania" na tych innych serwerach minecraft'a
#11
Powiedz to Blizzardzowi i ich wardenowi albo innovie i ich ice czy co tam teraz mają Big Grin
#12
(01.09.2017 22:11)xao napisał(a): Powiedz to Blizzardzowi i ich wardenowi albo innovie i ich ice czy co tam teraz mają Big Grin

I Valve które sprawdza nasze procesy w tle podczas gry
#13
Ten Anty-cheata tak sobie działają, na x ray są lecz one nie działają. Sam używałem dawno i wiem jak to działa. Wink
Pozdrawiam Mirvisek Smile
Pamiętaj wróciłem 
#14
Jestem na nie. Admini od czegoś są Big Grin. Jak ja byłem adminem to patrzyło się na statystyki, jak były zbyt duże to sprawdzało się tunele Tongue