Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Ankieta: Za czy nie
Za
50.00%
4 50.00%
Nie
50.00%
4 50.00%
[Wyniki ankiety]

Dodanie nagrody forumowej.
#1
Witam,
Mam propozycję żeby dodać nagrodę Żelaziany bogacz. Nagroda diamentowy bogacz jest od 4 staków niech żelaziany będzie od 10 staków lub więcej.
Zagłosujcie w ankiecie wyżej
#2
Na NIE...
Gdyby taka nagroda istniała każdy gracz mógłby ją zdobyć, żelaza zawsze każdy ma dużo, szczególnie po kilku tygodniach gry...
#3
Dobry pomysł Smile
Im mniej posiadasz tym więcej dajesz... Heart

  
#4
Propozycja jak dla mnie jest ok, ale jeżeli to będzie trudniejsze, np. 30 staków lub więcej, tak aby ktoś się chociaż trochę zmęczył   Wink
#5
Najpierw zaczne od tego, że istnieje specjalny temat na propozycje nagród forumowych. Następnie - za łatwe, a na koniec - na początku była nagroda "Diamentowy Bogacz" - chodziło w niej o to tak naprawdę ile ktoś ma kasy $$$, bo byla to nagroda oparta o tamtejszą walute. Na tej edycji powstała nagroda "złoty bogacz" - i taką właśnie mamy walute. Teraz nie da się nawet zdobyć nagrody diaxowej, bo tej waluty nie mamy i mozna bylo ja wygrac na innej edycji. Ale w sumie czemu by nie odblokować diamentowego bogacza i dodać do tego jeszcze właśnie Żelaznego bogacza + czarnego bogacza (węgiel). Pozdrawiam :>


Mówiąc czarny myślałem o Blacku, pfuuu węglu. Nie obrazaj sie Blaczku
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#6
"Czarny bogacz" xD
#7
(05.09.2017 14:50)Gumiacz napisał(a): "Czarny bogacz" xD


To już już ją na starcie dostanę? :Kappa

Jestem na nie. Za dużo tych nagród :V W sensie nagroda musi być fajna, a nie diamentowy bogacz, złoty bogacz i tak dalej :V
#8
Za łatwe i bezsensowne, na nie
[Obrazek: VWk1BPJ.png]
#9
Ej, ale wy wiecie, że Mirviskowi chodziło o bloki? 10 stakow blokow wcale nie jest tak malo ;D

(05.09.2017 14:53)Black napisał(a):
(05.09.2017 14:50)Gumiacz napisał(a): "Czarny bogacz" xD


To już już ją na starcie dostanę? :Kappa

Jestem na nie. Za dużo tych nagród :V W sensie nagroda musi być fajna, a nie diamentowy bogacz, złoty bogacz i tak dalej :V

Zobacz na moj post jeszcze raz i dokladnie. Przejrzyj go Kappa
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#10
(05.09.2017 15:49)Seed1212 napisał(a): Ej, ale wy wiecie, że Mirviskowi chodziło o bloki? 10 stakow blokow wcale nie jest tak malo ;D

(05.09.2017 14:53)Black napisał(a):
(05.09.2017 14:50)Gumiacz napisał(a): "Czarny bogacz" xD


To już już ją na starcie dostanę? :Kappa

Jestem na nie. Za dużo tych nagród :V W sensie nagroda musi być fajna, a nie diamentowy bogacz, złoty bogacz i tak dalej :V

Zobacz na moj post jeszcze raz i dokladnie. Przejrzyj go Kappa

Ale 10 stacków bloków żelaza to i tak bardzo mało
[Obrazek: VWk1BPJ.png]
#11
Bogacz musi być związany z walutą istniejącą obecnie na serwerze, odrzucam propozycję.
Właściciel, technik lub obserwator - od początku do końca z ancapem.