Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Ankieta: Dodać czy nie dodać
Dodać
100.00%
6 100.00%
Nie dodawać
0%
0 0%
[Wyniki ankiety]

Podpisywanie przedmiotów
#1
Hej.
Mam propozycję żeby dodać na serwer podpisywanie przedmiotów. Klerk robił to na tamtej edycji i podobało się wielu ludziom.

Zachęcam do zagłosowania w ankiecie Wink
#2
Z tym się akurat zgodzę, fajnie by było jakby każdy mógł zrobić sobie podpisy kiedy chce Tongue
Na TAK
#3
To raczej nie zgadza się z założeniami pierwszej edycji.
(12.09.2017 21:14)Gumiacz napisał(a): [...] fajnie by było jakby każdy mógł zrobić sobie podpisy kiedy chce Tongue
Na TAK

Jakby przeszło to i tak tylko Klerk i Libter by to robili, więc nie robił byś tego kiedy chcesz Tongue
[Obrazek: bv7cepwexen5.png]
#4
(12.09.2017 21:18)InfoPath napisał(a): To raczej nie zgadza się z założeniami pierwszej edycji.
(12.09.2017 21:14)Gumiacz napisał(a): [...] fajnie by było jakby każdy mógł zrobić sobie podpisy kiedy chce Tongue
Na TAK

Jakby przeszło to i tak tylko Klerk i Libter by to robili, więc nie robił byś tego kiedy chcesz Tongue
O ile mi wiadomo można dać permisje graczom na kolorowe nazwy przedmiotów, wszystko zależy od Libtera i chęci graczy Tongue
#5
To było fajne. Jestem na  Tak Big Grin
Im mniej posiadasz tym więcej dajesz... Heart

  
#6
Na Tak :3
Mors meta malorum – Śmierć kresem cierpień...
#7
(12.09.2017 21:24)Gumiacz Gumiacz napisał(a): [quote pid='31023' dateline='1505247489']
[quote pid='31019' dateline='1505247245']
O ile mi wiadomo można dać permisje graczom na kolorowe nazwy przedmiotów, wszystko zależy od Libtera i chęci graczy Tongue

[/quote]

[/quote]

Można dać tą permisję graczowi tylko pozostaje sprawa podpisów. Nie byłyby juz unikatowe, bo gracze mogliby robić takie same. No chyba ze dodać połysk i opis do podpisów, które nadawał by zarząd/administrator Smile
To ten administrator.  Blaze
#8
Jestem na tak.