Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Ankieta: Czy jesteś za ukaraniem graczy?
Tak.
86.67%
13 86.67%
Nie.
13.33%
2 13.33%
[Wyniki ankiety]

Skarga
#1
Witam,

Składam skargę na graczy szibi i jarkos2, przyszli do wioski która należy do @VirtuozPG (W której mieszkam ja i @MalinkaPL) i chcieli się wybudować, no to się zgodziliśmy, ale po tym co porobili czyli grief, wybicie szyb, rozwalenie mojego płotu chcieliśmy ich wyrzucić, szibi nie chciała się wynieść i nie chce do teraz, a jarkos2 buduje się znów niedaleko nas. Proszę o zrobienie coś z tym. Świadkiem co do tego wszystkiego jestem ja, @VirtuozPG i @Gumiacz.
#2
Na dodatek nie stosują się do poleceń administracji. Piszą głupie teksty typu "daj mi twoje rzeczy". Też widziałem ich zachowanie.

Jestem za ukaraniem tych graczy.
#3
Dodam jeszcze że Jarkos stosuje niezbyt miłe przezwiska typu "menel" i inne durne teksty także w moją stronę...
#4
Ja sie potem wyniosłem i przyszedłem oddac strzały koledze niemialem włączonego pvp podpalil mnie wiadrem wody i mi niechce oddac itemow a i tylko ja niewywyalem bo mnie przezywał virtuoz od botów mam ss

pomylilem konta to ja jarkos2
#5
Po 1. Nie miałes itemow

 Po 2. Szwedales się po wiosce ponad godzinę mimo że wcześniej z administracja jak i z graczami wypraszalismy cię z terenu wioski. 

Po 3. Dzialales na szkody wszystkim mieszkańcom poprzez griefowanie budowli, terenu jak i kradzieży przedmiotów.

Po 4. Każdy cię prosił po dobroci a ty miałeś to w dupie za przeproszeniem. Nawet moderatorów szczyciles swoimi głupim odzywkami. Na dodatek okradles infopatha.

Nie wiem co chcesz osiągnąć, i nieźle tu piszesz. Pierwsze słyszę by dało się popalić wiaderkiem z wodą 
#6
1 hah nie mialem smiehu i janeks udowodnia mialem caly eq roslinki jedzonko kilofy dobrze ze elytre schowalem 2 przyszedłem ooddac strzały tylko i oddalem smieehu szybo moja siostra to rozwalila 4 to prawda co pisales i tyle
#7
(29.10.2017 21:49)szibi napisał(a): Ja sie potem wyniosłem i przyszedłem oddac strzały koledze niemialem włączonego pvp podpalil mnie wiadrem wody i mi niechce oddac itemow a i tylko ja niewywyalem bo mnie przezywał virtuoz od botów mam ss

pomylilem konta to ja jarkos2

Osobiście polecam zastanowić się nad Twoją wypowiedzią. Woda nie podpala zarówno w Minecraft (na każdej wersji) ,jak i w życiu codziennym.

Na serwerze byłem tylko pod koniec zaistniałej sytuacji ,ale z tego co widzę @szibi (jarkos2) nie potrafi uszanować zarówno czyjejś pracy ,jak i próśb. Dla mnie jest to specjalne szukanie atencji. Patrząc na wyzwiska i jakość wypowiedzi tej osoby widać ,że jest w młodym wieku i nie do końca wie co robi.

Moim zdaniem, słuszna będzie kara 14 dni bana oraz ostrzeżenie na przyszłość (to nie pierwsza taka sytuacja). Nie mam pytań.
#8
Jestem oczywiście za ukaraniem graczy, ale chciałbym zauważyć, że Gumcia też nie zachowuje się najlepiej. Jako moderator nie powienien w żaden sposób obrażać gracza nawet jeśli ten to robi. Przykład mam tutaj 
[Obrazek: ybnWCtr.png]
+ jeszcze kogoś wcześniej nazwał "porąbanym".
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#9
@up W takim razie spróbuj przez pół dnia użerać się z jedną i tą samą osobą do której nic nie dociera...
Myślisz że mi jest miło jak ktoś do mnie pisze Durex albo Latex? Aha no i oczywiście tego co Jarkos do mnie pisał wcześniej nie wychwyciłeś, hmmm ciekawe dlaczego? Ten gracz już tyle razy wyzywał i mówił nieprzyzwoite teksty że inaczej się do niego nie da mówić... Spróbuj uświadomić komuś takiemu że źle się zachowuje w kulturalny sposób... Odpowiem ci... NIE DA SIĘ
Przyznaję że źle napisałem ale w tamtej chwili emocje wzięły górę...
#10
Jak @Gumiacz napisał użeranie się wciąż z tą samą osobą nie jest wcale przyjemne. Każdy ma granicę wytrzymałości co moim zdaniem, powinno wystarczyć na usprawiedliwienie czyichś słów.

#11
Ogarnie ktoś ten wątek?
#12
Z tego co wiem ci gracze dostali już mute za swoje przewinienia. Na razie sytuacja się uspokoiła, lecz jeśli powtórzy się jeszcze raz, to ci gracze dostaną jaila.
[Obrazek: bv7cepwexen5.png]