Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Prośba o ub
#1
Mój nick to Olaf_S, przyznaję się, że kopałem na x-Rayu, ale już go odinstalowałem i proszę o drugą i ostatnią szansę, na ancapie gram od wakacji i naprawdę zależało by mi na powrocie, bardzo żałuję swojego czynu i po powrocie mógłbym to jakoś odpokutować.
Bardzo zależy mi na ponownym dostępie do ancapa.
Chciałbym przeprosić całą ekipę ancapa za moje zachowanie.
Starałem się dużo wkładać w życie serwera, ale kolega przeciągnął mnie na złą drogę i zachęcił do oszustwa, ale teraz bardzo żałuję i myślę, że dostałem nauczkę.
Olaf_S
#2
Zrób ankietę.
#3
(04.11.2017 13:16)[email protected] napisał(a):  ale kolega przeciągnął mnie na złą drogę i zachęcił do oszustwa


Jakby Ci kazał skoczyć z dachu to też byś to zrobił?
#4
(04.11.2017 13:40)Black napisał(a):
(04.11.2017 13:16)[email protected] napisał(a):  ale kolega przeciągnął mnie na złą drogę i zachęcił do oszustwa


Jakby Ci kazał skoczyć z dachu to też byś to zrobił?

Zachęcić=/=kazać.


Jestem na tak.
[Obrazek: Becauseitbothersmiia_58c96ee8f2b78895deb...356d44.jpg]
#5
Chodzi o to, że kolega powiedział mi, że to jest nie do wykrycia, lecz teraz wiem, że się mylił i jest mi przykro, że tylko ja za to dostałem bana, a on nie
I niech owca będzie z tobą Big Grin
#6
Dosyć długo grałeś, nie było jakichś problemów z tobą, trochę odwaliłeś z tym x-rayem ale jestem za unbanem jeżeli rozpoczniesz grę od nowa (bez żadnych itemów i cuboidów) + napiszesz nick twojego kolegi który jest dalej bez bana Smile
#7
Domino18
A i czy mój sklep może zostać?
na x-Rayu grałem może tydzień, ale sklep powstał bez niego, a poświęciłem na niego dużo czasu
I niech owca będzie z tobą Big Grin
#8
Wątek z ankietą: https://ancap.pl/temat-prośba-o-ub-3183.
Właściciel, technik lub obserwator - od początku do końca z ancapem.
#9
Wiadomość wygenerowana automatycznie - temat został przeniesiony do kosza.
Właściciel, technik lub obserwator - od początku do końca z ancapem.