Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
The end ancap?
#1
Co wy na to by zakończyć już historię ancapa? Trzeba przecież wiedzieć kiedy z sceny powinno się zejść. Fajnym przykładem jest w sumie pl serial (pfuuu pl tv) Ranczo, ktory postanowil zakonczyc tworzenie nowych serii przed upadkiem oglądalności - chcieli zejść z sceny niepokonani.


Po prostu nie ma co rozkminiać nad serwerem. Nie zdziwiłbym się gdyby się teraz okazało, że ownerzy prowadzili ten serwer dalej tylko dlatego, że kilka osób uważa, że ancap nigdy się nie znudzi, a ownerzy mieliby inne zdanie


Kiedyś na ancapie spędzałem bardzo dużo czasu, czego nie pamiętają gracze, że tak powiem "nowej ery" - Gumcia, Dusia itd. Więc prosze nie piszcie, że mało grałem to się nie znam.





Zejdźmy z sceny teraz - póki jeszcze nie utoneliśmy jak większość beczek z statku :<
#2
Dlaczego ten wątek jest w grach i zabawach? XD
#3
(16.11.2017 16:29)Black napisał(a): Dlaczego ten wątek jest w grach i zabawach? XD
Żeby nie było widać w ostatnio aktywnych tematach Kappa

EDIT: Przenoszę na życzenie autora.
Właściciel, technik lub obserwator - od początku do końca z ancapem.
#4
Moje zdanie: Spróbować uratować serwer ostatni raz jakimś planem (Libter wiesz o co chcodzi). Jeśli się nie uda to zamykać.  Ale to tylko moje zdanie.
#5
Vanilla się szybko nudzi Tongue
[Obrazek: bv7cepwexen5.png]
#6
Moja propozycja to albo zmiana gamemoda, albo zrobienie wątku w którym wszyscy gracze napiszą co jest źle, co dobrze itd.
[Obrazek: logo_9.png]
#7
(16.11.2017 16:46)Ferexio^ napisał(a): Moja propozycja to albo zmiana gamemoda, [...]


Masz na myśli serwer Creative?
[Obrazek: bv7cepwexen5.png]
#8
Sam nie wiem co mam na myśli.. dałem tylko propozycję
[Obrazek: logo_9.png]
#9
W mc są cztery  tryby gry : Survival , Adventure, Spectator, Creative ( co zapewne wiesz)

Jeśli pisząc "Zmiana gamemoda" mogłeś mieć na myśli tryb gry o którym napisałem wyżej, to nie ma raczej innej opcji niż Creative i Survival.

Jednak pisząc "Zmiana gamemoda" mogłeś mieć na myśli, także kategorię serwera (np. FreeBuild, PVP, Skyblock) Big Grin
[Obrazek: bv7cepwexen5.png]
#10
(16.11.2017 16:46)Ferexio^ napisał(a): Moja propozycja to albo zmiana gamemoda, albo zrobienie wątku w którym wszyscy gracze napiszą co jest źle, co dobrze itd.

Ja bardziej bym proponował Utworzenie wątku, w którym gracze zaproponowaliby fajne rozwiązania bądź innowacje, oraz uwagi jak napisał Ferexio.

Sam mam trochę pomysłów. ale to wymaga zaangażowania zarządu.
#11
Ancap umiera i koniec jak Libter nic nie zrobi to umrze calkowicie lecz jak będzie nowa edycja TO będzie jak na początku edycji najpierw 15 graczy a ok 1,5 miesiąca 0 graczy

Koniec ancap umiera nic nie poradzimy zarząd musialby śpiąc się i wymyśleć coś dobrego
Pozdrawiam Mirvisek Smile
Pamiętaj wróciłem 
#12
Ja gram od pierwszej edycji...
#13
(16.11.2017 17:22)InfoPath napisał(a): Jednak pisząc "Zmiana gamemoda" mogłeś mieć na myśli, także kategorię serwera (np. FreeBuild, PVP, Skyblock) Big Grin


Oooo masz rację! To miałem na myśli Smile
[Obrazek: logo_9.png]
#14
Mnie by na przykład zainteresowała rotacja serverowa Big Grin
np:
- 2 miesiące skyblock
- 2 miesiące freebuild  (przy mapie np 1000x1000)
- 1 miesiąc freebuild + 100% pvp i ranking pvp no i za same walki można by wprowadzić dodatkową walutę pozwalającą zakupywać itemi typu ochrona VI-X co by ludzi zachęcało do walk i gra by  była ciekawsza zwykły enchantowany diaxowy set nie był by juz taki op Big Grin
- 1 miesiąc minecraft na modach np i tak by mijało pół roku XD

Zrobić jakiś ogólny ranking graczy tzw Top 10 na każdym trybie i najlepsi by dostawiali jakiś ciekawy itemek na start kolejnego w kolejce trybu Tongue


Oczywiście zdaje sobie sprawę ze zabawy z ustawianiem tego by trochę było. Big Grin
#15
(16.11.2017 22:55)Xemak napisał(a): Mnie by na przykład zainteresowała rotacja serverowa Big Grin
np:
- 2 miesiące skyblock
- 2 miesiące freebuild  (przy mapie np 1000x1000)
- 1 miesiąc freebuild + 100% pvp i ranking pvp no i za same walki można by wprowadzić dodatkową walutę pozwalającą zakupywać itemi typu ochrona VI-X co by ludzi zachęcało do walk i gra by  była ciekawsza zwykły enchantowany diaxowy set nie był by juz taki op Big Grin
- 1 miesiąc minecraft na modach np i tak by mijało pół roku XD

Zrobić jakiś ogólny ranking graczy tzw Top 10 na każdym trybie i najlepsi by dostawiali jakiś ciekawy itemek na start kolejnego w kolejce trybu Tongue


Oczywiście zdaje sobie sprawę ze zabawy z ustawianiem tego by trochę było. Big Grin

Genialne 0_0
[Obrazek: VWk1BPJ.png]
#16
Cytat:Ja gram od pierwszej edycji...

Ja też gram od pierwszej edycji.. Lecz nikt mnie nie pamięta bo zmieniałam nicki.
[Obrazek: giphy.gif]
#17
Który to już raz kiedy ancap ma upaść ? xD

EDIT: Aż mi się to przypomniało: http://pl.craftsite.wikia.com/wiki/Spina...wera_ancap
Mors meta malorum – Śmierć kresem cierpień...
#18
To już utonęło. W oplach. I innym spamie. Kilka razy.

A tak na serio to 0/50 graczy w godzinach szczytu mówi samo za siebie.
#19
Vanila ma to do siebie że szybko się nudzi, po prostu łatwo i szybko można zdobyć wszystko, dlatego też ludzie nie grają s-p tylko szukają rozrywki na multi.
Poza tym już było tyle edycji że ileż można nerdzić ciągle ten sam tryb tyle że raz na jakiś czas trzeba grać od zera z powodu resetu. Za czasów jak jeszcze urzędowałem na tym serwerze to gdy rozmawiałem z Blaze (założyciel ancapa), to jego bazowym planem było aby ancap nie miał resetów mapy, co później wywołało wojne z powodu braku niektórych nowych biomów. Ale wtedy ta gra miała jakiś sens bo można było grać ze spokojem nie martwiąc się o to że za miesiąc czy chociażby pół roku będzie reset, a mapa mimo że, ogromna to była rozbudowana przez graczy. Obserwując losy serwera z boku, zauważam że co właściciel to inne upodobania, ale rozumiem też że obecny reset jest spowodowany słabym stanem serwera.
 
Dodanie modów jest jednym z lepszych pomysłów na ten moment, aby zachować choć troche starego ancapa a jednocześnie dzięki temu niby "sztucznie" ale jednak okres rozgrywki się wydłuży co może zatrzymać graczy na dłużej, aczkolwiek wielu osobom się to nie podoba jak widać. Co człowiek to gusta, a serwery typu ancap nigdy nie miały łatwo i mieć nie będą bo konkurencja ogromna. Wnioskując po tym jak kiedyś mody.ancap.pl urzędowały nie wróże przyszłości nowej edycji, ale to nie dlatego że administracja robi coś źle, po prostu gracze nie chcą takiego ancapa. Może nawet już w ogóle go nie chcą.
#20
Nie warto kończyć ancapa, może kiedyś ancap znowu się odrodzi i bedzie tak jak za dawnych dobrych czasów. Mimo iz mnie tu nie było z dobre 2 miesiące, to wróciłem, bo moje korzenie minecrafta rozwinęły się na Ancapie, i wiele graczy pewnie myśli tak jak ja że w końcu powrócą, niektórzy już nie grają w MC może mają dużo nauki ale jestem myśli że nadejdzie taki dzień gdy na ancapie pojawią się nowi gracze.
Tworzymy jedną wspólnotę! 
Ancap.pl - serwer wolności i pokoju!

Wbijaj, póki czas... Smile