Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Zapisy na serwer
#1
Aby dostać się na nowy serwer z modami:
#2
Axentio
In nate ulcus es.
#3
Jak wszyscy to wszyscy :>
Libter
Właściciel, technik lub obserwator - od początku do końca z ancapem.
#4
Aha xd
InfoPath
[Obrazek: bv7cepwexen5.png]
#5
A w sumie wbije i zobacze co tam ogarnęliście :> 
Seed1212
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#6
Jak uda mi się odpalić to wbije.
Paula194 xd
#7
Jejkuu jak Paula to i ja 
Lukas194
#8
No to i ja :Big Grin
Xemcio
#9
Mirvisek xD Co z tego że nie będę grał
Pozdrawiam Mirvisek Smile
Pamiętaj wróciłem 
#10
Serio? Wy tak a ja nie? Dlaczego?! Libter mam pytanie : dlaczego innych dodałeś a mnie nie? Przecież 2 dni temu napisałam podanie  o dodanie więc dlaczego jeszcze tego nie zobaczyłeś? Było napisane że w ciągu 24h zostanie  ono rozpatrzone i co? Nic! Z twojej strony! Dzięki                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Mam nadzieję że ktoś mnie rozumie Sad
#11
(19.11.2017 15:58)inez22 napisał(a): Serio? Wy tak a ja nie? Dlaczego?! Libter mam pytanie : dlaczego innych dodałeś a mnie nie? Przecież 2 dni temu napisałam podanie  o dodanie więc dlaczego jeszcze tego nie zobaczyłeś? Było napisane że w ciągu 24h zostanie  ono rozpatrzone i co? Nic! Z twojej strony! Dzięki                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Mam nadzieję że ktoś mnie rozumie Sad


Czy nie widzisz, że jest nowa edycja i każdy zapisuje się od nowa? Nikogo jeszcze nie dodał bo serwer nie otwarty...
[Obrazek: bv7cepwexen5.png]
#12
@inez22 zapomniałem, a i tak rozgrywka na tamtej edycji szybko by się skończyła. W każdym razie zapraszam na mody Wink
Właściciel, technik lub obserwator - od początku do końca z ancapem.
#13
@Libter  A dzięki, nie wiedziałam więc przepraszam za problem :Smile A nie wiedziałam dlatego że po prostu nie jestem na bieżąco itd.
#14
Mashmax
#15
Janeks2
#16
ja bym chciała się zapisać! 
nick : MalinkaPL

Bo kumpela chce wbic , a ja nie wbije bo mam lapka w naprawie, wiec .... Kinia powiedziala ze mam za nia napisac zebyscie ja dodali do whitelisty
#17
_Dusia_ :3
[Obrazek: giphy.gif]
#18
smiehu_03
#19
kuba17ism
"Dam tu jakiś bezsensowny cytat, którego nie rozumiem, ale dużo osób tak robi."
#20
CookieMonsterN Oczywiście Tongue