Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Pożegnanie
#1
Hej,

Ancap został całkowicie zmieniony. Osobiście nie lubię grać na modach, więc raczej nie zobaczycie mnie na serwerze ponownie.
Jak sobie przypominam te ostatnie dwa lata spędzone na serwerze to aż mi się łezka kręci w oku, no ale wszystko musi się kiedyś skończyć. 
Na forum wejdę od czasu do czasu, ale raczej nie będę się za bardzo ingerował w serwer.


To tyle. Jeżeli ktoś chciałby się ze mną skontaktować to linkuję tutaj mojego Steam'a. 
http://steamcommunity.com/id/eriquu/

Dzięki za grę.
#2
Ja też odchodzę jak można było zrobić z vanilli zrobić mody, większość graczy odejdzie z powodu nielubienia modów albo nie umie instalować modów.
Pozdrawiam Mirvisek Smile
Pamiętaj wróciłem 
#3
(19.11.2017 19:31)Mirvisek napisał(a): Ja też odchodzę jak można było zrobić z vanilli zrobić mody, większość graczy odejdzie z powodu nielubienia modów albo nie umie instalować modów.


I tak nikt na tej Vanilli już nie grał, a tak to można się chociaż modami pobawić. Przychodzicie i piszecie jak to fajnie było za czasów vanilli, a teraz zadam wam pytanie : Dlaczego na niej nie graliście skoro była taka dobra?
[Obrazek: bv7cepwexen5.png]
#4
(19.11.2017 19:33)InfoPath napisał(a):
(19.11.2017 19:31)Mirvisek napisał(a): Ja też odchodzę jak można było zrobić z vanilli zrobić mody, większość graczy odejdzie z powodu nielubienia modów albo nie umie instalować modów.


I tak nikt na tej Vanilli już nie grał, a tak to można się chociaż modami pobawić. Przychodzicie i piszecie jak to fajnie było za czasów vanilli, a teraz zadam wam pytanie : Dlaczego na niej nie graliście skoro była taka dobra?

Było kilka powodów nie muszę pisać jakich.
Pozdrawiam Mirvisek Smile
Pamiętaj wróciłem 
#5
Ja wiem jakie powody były, spokojnie (Może nie akurat tw, ale większości na pewno)
[Obrazek: bv7cepwexen5.png]