Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Dostosowanie listy modów
#1
Paczka modów ancap może być trochę wymagająca dla komputerów niektórych graczy [np. mnie ;( ] dlatego może dobrym pomysłem byłoby rozpatrzenie modów z paczki przez graczy i wybranie tych z których chcemy naprawdę korzystać? Pozwoliłoby to na zmniejszenie trochę lagu i uprzyjemnienia rozgrywki. No bo kto chce mobki lub struktury dookoła z moda który tylko im zawadza? Przy okazji możnaby również dodać propozycje modów, które mogłyby zostać dodane (np. AppliedEnergistics było dziś proponowane na serwerze).

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
#2
Jestem za ponieważ mam lagi na serwerze i nie da się grać.
#3
Jestem przeciw ponieważ jest to edycja Z modami. Struktury czy dodatkowe moby uprzyjemniają rozgrywkę i zmieniają czystą vanillie w inny świat.
Tak po za tym, polecam poszperać w ustawieniach graficznych a w wypadku braku zwiększenia fpsów - zainwestować w sprzęt Smile
#4
(21.11.2017 20:44)tymonek123 napisał(a): zainwestować w sprzęt Smile


Nie każdego na to stać, np. Nie ma możliwości zarobienia na nowego pc/laptopa
#5
Black, chyba logiczne ,że chcąc zagrać na modach potrzebny jest mocniejszy komputer niż ,żeby zagrać na "czystym" mc.
Dlaczego większość graczy ma rezygnować z gry na wielu modach ?
Sorry, takie jest moje zdanie. Możecie się zgadzać lub nie.

(21.11.2017 21:30)Black napisał(a): Nie każdego na to stać, np. Nie ma możliwości zarobienia na nowego pc/laptopa

Nie trzeba nowego pc/laptopa. W niektórych przypadkach wystarczy dołożyć ramu lub włożyć lepszą karte graficzną Wink
#6
Paczka i tak jest już okrojona, usuwanie kolejnych modów ograniczny możliwości
[Obrazek: bv7cepwexen5.png]
#7
A mam pytanie z kąd wziąć paczkę modów taką jaka jest potrzebna?
#8
(24.11.2017 17:36)inez22 napisał(a): A mam pytanie z kąd wziąć paczkę modów taką jaka jest potrzebna?
Paczka pobiera się automatycznie za pośrednictwem https://ancap.pl/Launcher.jar, można też pobrać bezpośrednio z linku https://ancap.pl/Paczka.zip.
Właściciel, technik lub obserwator - od początku do końca z ancapem.
#9
Dziękuję