Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Ankieta: Chcesz
Tak
0%
0 0%
Nie
0%
0 0%
[Wyniki ankiety]

Bys chcial/a starego ancapa
#1
Pisze ten post by powiedzieć że bym wolał starego ancapa modow za bardzo nie lubię.Wiec jeżeli wy chcecie poprzedniego ancapa zaglosujcie na tak
#2
Na poprzednim ancapie nikt nie grał, więc nie ma sensu wracać do niego.
[Obrazek: bv7cepwexen5.png]
#3
Ja nie grałem ponieważ miałem bana ale gdybym nie miał to bym dalej grał
#4
(01.12.2017 15:39)Rinizex napisał(a): Pisze ten post by powiedzieć że bym wolał starego ancapa modow za bardzo nie lubię.Wiec jeżeli wy chcecie poprzedniego ancapa zaglosujcie na tak




Tylko dla tego że wielu dawnym graczom nie pasuje ancap na modach nie znaczy, że od razu trzeba wracać do vanilla. Mody mają wiele do zaoferowania, a wy je tylko demonizujecie. Być może z czasem nowy ancap zbierze nową gromadkę entuzjastów którzy lubią mody. Trzeba też wziąć pod uwagę, że wiele osób jest ogólnie za serwerem, a gra raz na 2 miesące przez 15 minut max. Moja odpowiedź dla takich osób jest taka "po co chcesz mieć opcję gry skoro i tak z niej nie skorzystasz?".


Dodam jeszcze, że społeczność na modach jest bardzo miła i pomocna, jest nas tylko gromadka a pomagamy sobie i dzielimy się dla dobra ogółu. To jest coś co warto zatrzymać i poczekać. Może z czasem do tej gromadki dołączy więcej osób? Na pewno się tego nie dowiemy jeżeli negatywne nastawienie do modów i mentalność "chce mieć ale nie zagaram" wciąż będzie się utrzymywać. Jeżeli naprawdę gracze chcą tego serwera to by i tak grali, a ci którzy chcą ale nie grają powinni po prostu znaleźć inny serwer do "grania".
#5
(01.12.2017 18:33)CookieMonsterN napisał(a): [...]

Tylko dla tego że wielu dawnym graczom nie pasuje ancap na modach nie znaczy, że od razu trzeba wracać do vanilla. Mody mają wiele do zaoferowania, a wy je tylko demonizujecie. Być może z czasem nowy ancap zbierze nową gromadkę entuzjastów którzy lubią mody. Trzeba też wziąć pod uwagę, że wiele osób jest ogólnie za serwerem, a gra raz na 2 miesące przez 15 minut max. Moja odpowiedź dla takich osób jest taka "po co chcesz mieć opcję gry skoro i tak z niej nie skorzystasz?".


[...]

Dokładnie, to, iż dali się zmanipulować do tego by nie grać na Vanilli, to już nie nasz problem. Po otwarciu modów niektórzy przyszli na forum i zaczeli płakać jak to źle, iż mody są, jak to im dobrze było grać, a i tak dali się zmanipulować, iż edycja nie ma przyszłości.
[Obrazek: bv7cepwexen5.png]
#6
(01.12.2017 20:00)InfoPath napisał(a):
(01.12.2017 18:33)CookieMonsterN napisał(a): [...]

Tylko dla tego że wielu dawnym graczom nie pasuje ancap na modach nie znaczy, że od razu trzeba wracać do vanilla. Mody mają wiele do zaoferowania, a wy je tylko demonizujecie. Być może z czasem nowy ancap zbierze nową gromadkę entuzjastów którzy lubią mody. Trzeba też wziąć pod uwagę, że wiele osób jest ogólnie za serwerem, a gra raz na 2 miesące przez 15 minut max. Moja odpowiedź dla takich osób jest taka "po co chcesz mieć opcję gry skoro i tak z niej nie skorzystasz?".


[...]

Dokładnie, to, iż dali się zmanipulować do tego by nie grać na Vanilli, to już nie nasz problem. Po otwarciu modów niektórzy przyszli na forum i zaczeli płakać jak to źle, iż mody są, jak to im dobrze było grać, a i tak dali się zmanipulować, iż edycja nie ma przyszłości.

Vanilla to mc bez modów ale rozumiem o co ci chodzi i podzielam zdanie. Osobiście zachęcam każdego bezstronnie spojrzał na mody i spróbował na nowo taki np. Mashmax nie jest mistrzem modów a dobrze się bawi. Polecam też pogrzbeać w ustawieniach graficznych, ustawieniach gry itp. jeśli ma się spadki fps ja tak zrobiłem i mam solidne 30fps co jest wystarczające Big Grin
#7
(01.12.2017 20:44)CookieMonsterN napisał(a):
(01.12.2017 20:00)InfoPath napisał(a):
(01.12.2017 18:33)CookieMonsterN napisał(a): [...]

Tylko dla tego że wielu dawnym graczom nie pasuje ancap na modach nie znaczy, że od razu trzeba wracać do vanilla. Mody mają wiele do zaoferowania, a wy je tylko demonizujecie. Być może z czasem nowy ancap zbierze nową gromadkę entuzjastów którzy lubią mody. Trzeba też wziąć pod uwagę, że wiele osób jest ogólnie za serwerem, a gra raz na 2 miesące przez 15 minut max. Moja odpowiedź dla takich osób jest taka "po co chcesz mieć opcję gry skoro i tak z niej nie skorzystasz?".


[...]

Dokładnie, to, iż dali się zmanipulować do tego by nie grać na Vanilli, to już nie nasz problem. Po otwarciu modów niektórzy przyszli na forum i zaczeli płakać jak to źle, iż mody są, jak to im dobrze było grać, a i tak dali się zmanipulować, iż edycja nie ma przyszłości.

Vanilla to mc bez modów ale rozumiem o co ci chodzi i podzielam zdanie. Osobiście zachęcam każdego bezstronnie spojrzał na mody i spróbował na nowo taki np. Mashmax nie jest mistrzem modów a dobrze się bawi. Polecam też pogrzbeać w ustawieniach graficznych, ustawieniach gry itp. jeśli ma się spadki fps ja tak zrobiłem i mam solidne 30fps co jest wystarczające Big Grin

Tak. Jedną z przyczyn powstania edycji z modami było małe zainteresowanie vanillą
[Obrazek: bv7cepwexen5.png]
#8
Polecam porozmawiać z Libterem a nie z inną administracją ponieważ on zarządza tym wszystkim.
Ale jak chodzi o to żeby zrobić serwer vanilla jestem za, ponieważ nie lubię modów wolę czystego minecrafta lecz jak by miał powstać serwer to dodał bym plugin który nazywa się Jobsy, gracze nawet jak nie mieli nic do roboty to siedzieli i robili osiągnięcia z Jobsów. Dodałbym jeszcze kilka pluginów które były przydatne dla administracji i jak dla graczy.
I jak by miał powstać nowy serwer to zrobił bym administrację od początku, znaczy ( nie chcę nikogo urazić) lecz na pewno gracze nie chcą Libtera jako właściciela mi to nie przeszkadza, lecz (takie jest moje odczucie) Libter zajmował się swoim serwerem bardziej niż ancapem i dlatego serwer upadł.
Trzeba lepsze rozwiązania, kto pamięta poprzednie edycje (ja nie pamiętam 1 ponieważ miałem bana) tamte rozwiązania były lepsze, np. te jobsy, jest wiele rozwiązań które byłyby po prostu lepsze. Teraz wymienię kilka:
  • Dodanie Jobsów
  • Rozwiązanie tej administracji wybranie nowej oraz pozostawienie kilku administratorów np. 1 właściciel, 1 HeadAdmin, 3 administratorów oraz 3 moderatorów znalazło by się nową administrację
  • Tworzenie Eventów np. Na mikołaja itp. święta
  • Lepsza reklama serwera żeby więcej graczy było
  • Lepsza komunikacja z graczami przez administrację
  • Akceptować więcej propozycji ponoć ancap to serwer wolności, demokracji gracze powinni decydować o losu było to lecz nie w 100% dobrze funkcjonowało
  • Nie wiem więcej, gracze coś wymyślą.

Pozdrawiam Mirvisek

A i jeszcze krytykuję, lecz każda krytyka jest dobra czasem lepsza a często zła. Ja nie krytykuje tylko Libtera lecz cała administrację gracze byli przyzwyczajenie do vanilli a nie do modów.

Ancap nie będzie taki sam bo nie ma graczy takich jak VirtuozPG który grał od początku oni robili tą atmosferę która zachęciła mnie do gry na tym serwerze, pamiętam jeszcze jak Jajnick dał mi muta w połowie 1 edycji. Moja pamięć jest dobra lecz brakuje mi tych wspomnień z 3,4 edycji te edycje były najgorsze.

Jak chcecie wiedzieć jaką bym administrację ułożył to napisze za chwilkę.

Skład Administracji
Właściciel: Libter
HeadAdmin: Klerk
Administracja: InfoPath, Nata127, VirtuozPG
Moderatorzy: Black7, i jeszcze 2 osoby lecz nie wiem kto.

"To chyba już jest koniec"- Piosenka polskiego wykonawcy (teraz jest koniec ancapa możemy iść lecz powrócimy kiedy będzie powrót do dawnych korzeni.
Piosenka "wracam" - Piosenka polskiego wykonawcy. Jest tam wracam do domu można to zrobić jako porównanie Ze dom to serwer ancap, że pora wracać do domu(powrót do korzeni ancapa)
Pozdrawiam Mirvisek Smile
Pamiętaj wróciłem 
#9
@Rinizex Gracze poprzez brak swojego udzielania się na serwerze, spowodowany postem jednego gracza o treści "Ancap umiera" w bardzo wyraźny sposób dali znać, że nie chcą/znudziła im się vanilla. Brak graczy prawie zawsze jest powiązany ze znudzeniem/niedostateczną reklamą (jak niestety obecnie, trwają pracę nad zmianą tego) danego serwera. "Poprzedni gracze" w ciągu 48 godzin prawie całkowicie opuścili serwer z powodu jednej wiadomości, nie wracając przez ponad tydzień, co bardzo wyraźnie oznaczało z punktu widzenia administracji że nie chcieli na nim grać z jakichś przyczyn. Każda kolejna edycja trwała coraz krócej, przyczyną prawdopodobnie jest powtarzalność i przejedzenie się marki Ancapa jako takiej- zrestartowanie serwera na vanilli spowoduje krótkotrwały skok w ilości graczy, która po krótkim czasie znowu spadnie do zera.

@Mirvisek Taki serwer powstał podczas trzeciej edycji, która niestety zakończyła się klapą z tego co pamiętam.
In nate ulcus es.