Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Ciągłe wywalanie z gry
#1
Witam. Nie mogłem już dłużej tego wytrzymać... nie da się grać na tym serwerze ponieważ ciągle wywala z gry poprzez jak to się ciągle wyświetla "limit wyczerpany". Dzisiaj to już była przesada nie było więcej niż 5 min gry żeby nie wywaliło i tak w kółko. Po ostatnim razie jak mnie wywaliło zginąłem bo zawiesiło mi się nocą (w grze) w trakcie lotu jetpackiem i spadłem gdzie było pełno mobów i w trakcie ponownego logowania się do gry moby zaatakowały i zginąłem tracąc wszystko co miałem bo nie wiem gdzie to miało miejsce (nie miałem kordów włączonych). Cookie jest świadkiem i powiedział że potwierdzi wszystko jeśli o tym napiszę. Jeśli nic z tym nie zrobicie to moje uczestnictwo w grze raczej nie przetrwa dłużej a szkoda. Przypomnę że na początku tej edycji nie było takich problemów. Zgłaszałem to już w trakcie gry ale widać że na nic moje zażalenia dlatego piszę na forum skargę ;/
#2
(14.12.2017 19:08)mashmax napisał(a): Witam. Nie mogłem już dłużej tego wytrzymać... nie da się grać na tym serwerze ponieważ ciągle wywala z gry poprzez jak to się ciągle wyświetla "limit wyczerpany". Dzisiaj to już była przesada nie było więcej niż 5 min gry żeby nie wywaliło i tak w kółko. Po ostatnim razie jak mnie wywaliło zginąłem bo zawiesiło mi się nocą (w grze) w trakcie lotu jetpackiem i spadłem gdzie było pełno mobów i w trakcie ponownego logowania się do gry moby zaatakowały i zginąłem tracąc wszystko co miałem bo nie wiem gdzie to miało miejsce (nie miałem kordów włączonych). Cookie jest świadkiem i powiedział że potwierdzi wszystko jeśli o tym napiszę. Jeśli nic z tym nie zrobicie to moje uczestnictwo w grze raczej nie przetrwa dłużej a szkoda. Przypomnę że na początku tej edycji nie było takich problemów. Zgłaszałem to już w trakcie gry ale widać że na nic moje zażalenia dlatego piszę na forum skargę ;/


Mnie też wywala z gry w tym samym momencie co Masha ale z napisem "timed out" i muszę się przynać wkurza to niemiłosiernie... W jednym momencie zjamuję się swoimi sprawami a nagle lag na 30 sekund wywalenie i po powrocie do gry progress cofnięty o chwilę działania...
#3
Zero reakcji ze strony dowodzącej tym serwerem zero wsparcia to poco tu grać? w dwie osoby to nie ma sensu! wszyscy wylewają żale że mało osób tu gra ale przykładu żadnego nie dajecie
#4
Osoba zarządzająca serwerem miała w ciągu ostatnich trzech dni trzy kolokwia i dwie prace zaliczeniowe, dlatego nie odpisywała od dokładnie 24 godzin.

Serwer ma problemy techniczne powodowane nadmiernym "wchłanianiem ram-u" przez któryś mod- obecnie stosowane są restarty ale jak widać nie są wystarczające, w weekend bądź w poniedziałek zajmę się poprawą tego problemu.
In nate ulcus es.
#5
Szczerze kogo to interesuje? To co wszyscy gracze maja sie dostosowac to jednej osoby czy ta jedna osoba do całej reszty? Podjął sie tego obowiazku to musi sie starac spełniać oczekiwania klienta. Każdy ma swoje prywatne zycie ja mam pracę rodzine dom do utrzymania a jednak potrafie znaleźć troche czasu na gre itp.
#6
To bardzo roszczeniowe podejście. Serwer jest dostępny publicznie, ma zagwarantowaną rację bytu na kilka następnych miesięcy przy założeniu że będzie chęć gry. Gdybym nie podjął się tego obowiązku, serwer jako taki w ogóle by nie powstał- i nie byłoby tak długich opóźnień w odpisywaniu jak 24 godziny ponieważ ośmieliłem się wyspać przed kolokwium i pracami laboratoryjnymi. 

Mimo tego, że naprawdę czasem by mi się to przydało to jeszcze nie udało mi się zwyciężyć nad potrzebami fizjologicznymi takimi jak sen, a tak samo wykładowcy raczej nie chcą bym na środku zajęć wyjmował laptopa i próbował naprawić problem lagów na serwerze Tongue

Staram się odpisywać i sprawdzać forum w "standardowych" odstępach czasu, wchodząc co wieczór każdego dnia.

Co do samego problemu lagów i przedmiotów- jutro sprawdzę czy śmierć nastąpiła podczas logowania (serwer teoretycznie przed tym chroni) i ewentualnie przywrócę przedmioty. Co do lagów, najprawdopodobniej wynikają z wadliwego kodu jednego z modów który prowadzi do "memory lesków", które po dłuższym czasie (12h) powodują lagi i mimo restartowania serwera co rano, do wieczora pamięć zapycha się. Doraźnie zwiększę częstotliwość restartów serwera, powinno to znacznie pomóc.
In nate ulcus es.